MS v hokeji – Slovensko vs Slovinsko, preview a tip na výsledek


Slovensku zase jednou hrozí na MS v hokeji 2023 konec už v základní skupině! Po 5 utkáních má výběr trenéra Ramsayho na kontě pouhých 5 bodů. Co na tom, že v posledních dvou zápasech čekají snadní soupeři. I kdyby Slováci dvakrát vyhráli v normální hrací době, na čtvrtfinále to stačit nemusí. Bude záležet na výsledku utkání Lotyšska se Švýcarskem. Ale to se odehraje až v úterý, nyní se naši východní sousedé musí koncentrovat na duel se Slovinskem. Hraje se 21. 5. 2023 od 15:20.

MS v hokeji – Slovensko vs Slovinsko, preview a tip na výsledek

  • Slováci smutně sledovali, jak jejich přemožitel Kazachstán následující den prohrál s Lotyšskem.
  • Slovince může udržet mezi elitou na MS v hokeji pouze výhra.
  • Týmu ze země bývalé Jugoslávie bookmakeři Tipsportu přisoudili kurz 8.08, Slovákům 1.32.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slovinsko vstřelí více než 1.0 gólů 1.29 1.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Slovensko vs Slovinsko
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 21. 5. 2023, 15:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat Slovensko vs Slovinsko?

V Tampere se ve stejném čase bude hrát duel Německa s Maďarskem. Pokud ale divák má větší zájem o zápas rižské skupiny Slovensko vs Slovinsko, pak jej může sledovat na TV Tipsport, nebo na ČT Sport. Live stream zdarma začíná v neděli 21. května 2023 od 15:20.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Slovensko vs Slovinsko 21. 5. 2023, 15:20 ČT Sport, TV Tipsport

Slováky zvláště potopil zápas s Kazachstánem

Je to už ohraná písnička- Do dějiště MS v hokeji přiveze Slovensko mladý tým, jenž vzbuzuje naděje. Slováci předvedou několik solidních výkonů a dokáží obrat o body i favorita. V případě MS v Rize zvládli získat bodík na úkor Kanady. Pak ale přijde několik nepochopitelných výpadků. A ke konci základní skupiny se hráči v modrých dresech bojí o čtvrtfinále. Tentokrát Slováky zvláště potopil zápas s Kazachstánem. Měli jej pod kontrolou, alespoň v 1. třetině, kdy skóroval Koch. Ve 2. třetině přišlo ale kazašské tsunami. Nakonec Slováci prohráli v prodloužení. Konkurenčním Lotyšům se teď daří, takže jsou na místě obavy.

Slováky zvláště potopil zápas s Kazachstánem

Zdroj: stcatharinestandard

Slovinci zatím bojovali v každém zápase

Ke smůle Slováků proti nim v neděli nenastoupí odevzdaný soupeř. Slovinci sice mají na kontě nulu, ale urputně zatím bojovali v každém zápase. Jediné Švýcarsko si poradilo hladce, ostatní se alespoň po část utkání třásli o výsledek. Třeba Češi mohou vyprávět, po 1. třetině prohrávali s outsiderem 2:0. Teď Slovinci ale bijí na poplach. Šance na udržení v elitní skupině MS jsou mizivé, zbývá už jen poslední naděje. Porazit Slováky, a to alespoň v prodloužení. Jakýkoli jiný výsledek znamená neúspěch, protože pak už svěřenci trenéra Kopitara Kazachy v tabulce nepředeženou. Postup potom musí ještě stvrdit právě výhrou proti Kazachům.

Slovinci zatím bojovali v každém zápase

Zdroj: siol

Kurzy Slovensko vs Slovinsko

Tipsport určil kurzy na vítěze zápasu následovně. Slovinsko má 8.28, Slováci 1.30 a kurz na remízu dosáhl hodnoty 7.17. Fortuna Slovincům věří více, vypsala 7.90 na výhru alpského státu. 6.78 je kurz pro remízu a na Slováky lze vsadit pod kurzem 1.32. Z dalších kurzových příležitostí se těší oblibě handicap pro Slováky -1.5. Kurz je 1.54. Opatrnější sázkaři volí tip na to, že padne více než 2.5 branky – kurz je 1.06.

Tip redakce: Slovinsko vstřelí více než 1.0 gólů

Slovinci nejsou v útoku úplně marní, dali už 6 branek na šampionátu. To je více než Norsko, které přitom už získalo 4 body a není tolik ohroženo sestupem z elitní skupiny MS v hokeji. Slovinci sází hlavně na svou první formaci, která má vysoký ice time – Jan Urbas a Miha Verlić, s nimiž přesilovky hraje rychlý Drozg. Čechům i Kanaďanům dali Slovinci po dvou brankách, tipujeme, že potrápí i Slováky. Kteří se v obraně třeba proti Kazachům moc nepředvedli… Volíme tip na to, že Slovinsko dá více než 1.0 gólů. Když se prosadí jen jednou, vsazené peníze se vrací.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slovinsko vstřelí více než 1.0 gólů 1.29 1.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia