MS v hokeji – Německo vs Maďarsko, preview a tip na výsledek


Tři zápasy s favority skupiny A, tři solidní výkony. Ale také tři porážky o gól. Němci se v jednu chvíli ocitli na dně tabulky. Nedůstojná pozice na pro zemi, která za posledních dvacet let hokejově vyrostla. Už hrála dvakrát semifinále MS a jednou také finále olympiády. Svěřenci trenéra Harolda Kreise se oklepali a uštědřili porážky Dánům i Rakušanům. Ani Maďaři by 21. 5. od 15:20 neměli představovat těžkou překážku.

MS v hokeji – Německo vs Maďarsko, preview a tip na výsledek

  • Němci povyskočili v tabulce skupiny A na páté místo, o play-off bojují hlavně s Dánskem.
  • Maďaři se nemůžou zcela vyšťavit, druhý den je čeká existenční duel s Rakouskem.
  • Německo je proti Maďarsku dle kurzů ve stejném postavení jako bylo Finsko nebo USA, kurz na vítězství je 1.09 pro Němce.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Maďarsko vstřelí více než 0.5 gólů 1.32 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Německo vs Maďarsko
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 21. 5. 2023, 15:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat Německo vs Maďarsko?

Kde sledovat zápasy MS v hokeji 2023, to už jistě každý správný fanda ví. Odehráno bylo již přes 40 zápasů a všechny jsou k dispozici na stejné adrese. Takže i duel Německo vs Maďarsko najdete v programové nabídce TV Tipsport, nebo na ČT Sport. Zápas začíná v neděli 20. 5. 2023 od 15:20.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Německo vs Maďarsko 21. 5. 2023, 15:20 ČT Sport, TV Tipsport

Německým problémem na tomto šampionátu jsou brankáři

Německým problémem na tomto šampionátu jsou brankáři. Je to překvapující, náš západní soused s tímto postem nikdy velký problém neměl. Německo vychovalo řadu legendárních gólmanů. Olaf Kölzig patří mezi veličiny NHL, v jeho stopách kráčí Thomas Greiss a Philipp Grubauer. Jeden chytá za New York Islanders, druhý za Seattle Kraken, oba svorně ale na letošní MS v hokeji odmítli přijet. A tak trenéři pracují se dvojicí z německé hokejové ligy, Dustinem Strahlmeierem a Mathiasem Niederbergerem. Druhý jmenovaný solidně zachytal proti Švédům, pak ale nastal propad. Němci inkasovali celkem 14 gólů a v úspěšnosti zákroků patří k nejhorším týmům MS.

Německým problémem na tomto šampionátu jsou brankáři

Zdroj: kymensanomat

Maďarsko je v tabulce skupiny A na 7. místě

Maďarsko je v tabulce skupiny A na 7. místě. A přeje si, aby to tak i zůstalo. Zatímco ve skupině B už je osud Slovinska asi zpečetěn, ve skupině A to bude nervydrásající souboj mezi týmy Rakouska a právě Maďarska o to, kdo vypadne z elitní skupiny MS. Nejdříve na dálku – oba celky dostávají o víkendu ještě poslední šanci nahnat nějaké body. A v pondělí to bude tváří v tvář. Duel 22. 5. v 19:20 bude měřením sil Rakouska, už poměrně tradiční hokejové krajiny, s Maďarskem, tedy zemí, kde si tento sport teprve hledá své místo na slunci.

Maďarsko je v tabulce skupiny A na 7. místě

Zdroj: kaleva

Kurzy Německo vs Maďarsko

Německý kurz 1.09 je možná až nečekaně nízký. Aktuálně je například na Tipsportu kurz na výhru Švédska proti Francii ve výši 1.10, takže bookmakeři soudí, že Němci jsou ještě výraznějším favoritem. Na kurzu 1.09 se přitom shodnou Fortuna i Tipsport. A velmi podobné je to i s kurzem na výhru jediného účastníka MS v hokeji, který má na vlajce zelenou barvu. Fortuna vypsala na Maďarsko 22.00, Tipsport 22.30. Klienti Tipsportu ale s bookmakery souzní. Buďto sází na výhru Německa, nebo volí sázku s handicapem -1.5, která má kurz 1.20.

Tip redakce: Maďarsko vstřelí více než 0.5 gólů

Souhlasíme, že je Německo favoritem. Ale z kurzové nabídky na jeho výhru si nevybereme. 1.09 na výhru je příliš nízké, 1.20 na výhru s handicapem -1.5 vlastně také. A handicap -2.5 už vidíme jako rizikový. A tak vsadíme na to, že Maďaři dají gól. Zatím se jim to povedlo v každém zápasu, proč ne právě proti Němcům? Němečtí brankáři zatím moc neexcelují. Rakouští útočníci se prosadili dvakrát, dánští dokonce čtyřikrát. Kdo by chtěl vsadit na dvě trefy maďarských střelců, ten může zkusit solidní kurz 2.59.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Maďarsko vstřelí více než 0.5 gólů 1.32 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia