MS v hokeji – Česko vs Slovinsko, preview a tip na výsledek


Ojedinělou třídenní pauzu v jinak nabitém programu si užil český reprezentační tým. Ideální příležitost doléčit alespoň některé zranění – zdá se, že by se do sestavy mohl vrátit alespoň Chlapík, když je mimo Chytil. A teď je navíc v péči lékařů i spolehlivý střelec Lukáš Sedlák. Čtvrteční zápas odehrají Češi proti výběru Slovinska, který ještě na MS v hokeji 2023 nezískal ani bod. Zápas začíná 18. 5. v 15:20. Jako vždy zanalyzujeme možnosti obou týmů.

MS v hokeji – Česko vs Slovinsko, preview a tip na výsledek

  • Trenér Jalonen musí zamíchat sestavou, vrací se Chlapík, mimo je ale Sedlák.
  • Slovinsko nemá na turnaji stále žádný bod, i když proti Kanadě a Norsku nebylo špatné.
  • Češi vstupují do zápasu v roli jasného favorita, Tipsport vypsal kurz 1.08.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Gól vstřelí Dominik Kubalík 1.80 1.75

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Česko vs Slovinsko
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 18. 5. 2023, 15:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat Česko vs Slovinsko?

Fanoušci se do Riga Areny začnou scházet ve čtvrtek 18. května až po čtvrté hodině odpolední. Čeští televizní diváci ale musí být na značkách o hodinu dříve, protože naše země je v jiném časovém pásmu. Utkání Česko vs Slovinsko sledujte buď na TV Tipsport, nebo na ČT Sport, od 15:20.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Česko vs Slovinsko 18. 5. 2023, 15:20 ČT Sport, TV Tipsport

Čeští hokejisté dostali v minulém utkání pořádnou facku

Čeští hokejisté dostali v minulém utkání pořádnou facku. Lotyšští reprezentanti je nepředčili jen výsledkově, ale i herně. Z českého tábora šly po prohře v prodloužení zvěsti o únavě z náročného turnajového programu. Toto odůvodnění ale neobstojí v případě ztráty v následujícím zápase, protože Česko mělo k dispozici 3 dny odpočinku. Co ale objektivně je komplikace, to jsou zranění. Už jich je příliš. K Chytilovi se přidal Sedlák. Aspoň že Chlapík se vrací. Jalonenův výběr absolvuje čtvrté utkání, zatím má na kontě dvakrát tři body a za výkon proti Lotyšsku jen bod.

Čeští hokejisté dostali v minulém utkání pořádnou facku

Zdroj: tsn

Trenér Matjaž Kopitar nemusí svým svěřencům nic vyčítat

Poslední příčka v tabulce skupiny B stále patří Slovinsku. Trenér Matjaž Kopitar ale nemusí svým svěřencům nic vyčítat. Bojují jako lvi. Kanadě dovolili převzít otěže zápasu až ve druhé třetině, do té doby hájili Slovinci senzační vedení 1:0. Norsku nedovolili více než jednu branku, na trefu Thomase Berg-Paulsena nikdo z jeho spoluhráčů nenavázal. Kdyby se poštěstilo trefit se v závěrečném tlaku, mohli mít Norové velké problémy. Takto to vypadá, že jediné mužstvo, které může Slovinsko ještě v tabulce přeskočit, je Kazachstán. Klíčový zápas s tímto asijským soupeřem Slovinci absolvují v pondělí 22. května.

Trenér Matjaž Kopitar nemusí svým svěřencům nic vyčítat

Zdroj: fr.de

Kurzy Česko vs Slovinsko

Slovinci a Norové jsou poslední papírově slabší soupeři, se kterými se Česko ve skupině utká. Kurzy na Tipsportu už Jalonenovy svěřence pasují do role outsiderů nejen proti Kanadě, ale i proti Švýcarsku. Ale zpět ke Slovincům. Češi mají kurz na výhru 1.08, na Slovince je vypsáno 20.30. Na remízu je 14.90. Fortuna přisoudila Čechům ještě o setinku nižší kurz, 1.07. Sázka na Slovince nabízí lákavou vidinu vynásobit vložené peníze 25x. To ale jen v případě, že výběr Matjaže Kopitara ukořistí senzační výhru. Na remízu je 17.00.

Tip redakce: Gól vstřelí Dominik Kubalík

Na vítězství Čechů nedoporučujeme sázet, kurz je příliš nízký. Za zrádné považujeme i sázení s handicapem – nevíme, jestli se Slovinci složí tak jako proti Švýcarům, nebo předvedou heroický výkon jako v posledních zápasech. A tak zkusíme sázku na střelce. Už jsme ji jednou s úspěchem použili, konkrétně v duelu Česko – Kazachstán. Znovu vsadíme na Dominika Kubalíka, jenž hraje v první formaci a dostává prostor i v přesilovkách. To mu zjevně vyhovuje.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Gól vstřelí Dominik Kubalík 1.80 1.75

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, livesport