Mircea vs Brichta: KSW 91 živý přenos zdarma, preview a tip na sázení


Na turnaji KSW 91 v Liberci se představí také český zápasník Leo Brichta, který dostane šanci získat prozatímní pás šampiona lehké váhy. Může být tak prvním Čechem, který by získal titul v této organizaci. Oponentem mu bude nebezpečný moldavsko-italský fighter Valeriu Mircea. Zápas Mircea vs Brichta a KSW 91 můžete sledovat živě a zdarma na TV Tipsport 17.2. od 22:00. V této analýze se lépe podíváme na formu obou fighterů, vypsané kurzy a přidáme i odhad výsledku zápasu.

Spustit živý přenos zdarma + 300Kč na TV Tipsport

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Mircea vs Brichta: KSW 91 preview a tip na sázení

  • Leo Brichta může být prvním Čechem, který si odnese pás šampiona z KSW. Momentálně si poradil hned s několika těžkými zápasy v této organizaci.
  • Valeriu Mircea je momentálně na vítězné vlně, kterou by rád zakončil titulem v lehké váze.
  • Na tento souboj jsou vypsány jasné kurzy. Na prosté vítězství Brichty je kurz 1.55, na Mirceu potom 2.32.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Leo Brichta zvítězí skrz KO, TKO 3.12 2.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat KSW 91 živý přenos zdarma

Zápas Mircea vs Brichta v rámci KSW 91 živý přenos zdarma můžete sledovat na TV Tipsport. Zápas lze samozřejmě vidět naživo, vstupenky do Home Credit Arény jsou stále k dispozici. Pro většinu českých diváků je ale mnohem přístupnější Mircea vs Brichta livestream skrz TV Tipsport. Všechny zápasy KSW 91 si tak můžete pustit zdarma, pokud máte aktivní účet u této sázkové kanceláře. Podobným způsobem můžete KSW 91 sledovat i v případě, že máte účet u Chance.

Zápas turnaje KSW 91 Čas Kde sledovat
Mircea Valeriu (MO) vs Leo Brcihta (CZ) 22:00 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Dominik Humburger (CZ) – Adrian Dudek (PL) 21:30 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Henry Fadipe (NI) – Matúš Juráček (CZ) 21:00 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Kacper Koziorzebski (PL) – Viktor Červinský (CZ) 20:40 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Michal Sobiech (PL) – Lukasz Charzewski (PL) 20:20 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Vasil Ducár (CZ) – Dawid Kasperski (PL) 20:00 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Josef Štummer (CZ) – Adrian Wieliczko (PL) 19:40 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Mariusz Joniak (PL) – Tobiasz Le (PL) 19:20 live stream zdarma + 300Kč zdarma
Petra Částková (CZ) – Wiktoria Czyzewska (PL) 19:00 live stream zdarma + 300Kč zdarma

Brichta může jako první Čech získat titul v KSW

Leo Brichta se může do dějin českého MMA zapsat jako první český šampion polské organizace KSW. Na libereckém galavečeru dostane příležitost získat prozatímní titul v lehké váze, teprve později by se postavil také momentálnímu šampionovi. Tím je Francouz Salahdine Parnasse, který si ale na chvíli odskočil do welterové váhy. Tam ale další titul nezískal, takže ho dříve nebo později čeká obhajoba jeho pásu v lehké váze. Leo Brichta (12-3) se během působení v KSW zaspal velmi dobře, připsal si hned několik zajímavých vítězství. Hned v úvodním zápasu vyřídil Macieje Kazieczka. Naposledy si poradil také s Romanem Szymanskim, kterého ukončil na TKO 10 vteřin před koncem zápasu. Na titulový fight trénuje s Davidem Kozmou, Vasilem Ducárem, ale i s několika hvězdami KSW, jako je Sebastian Rajewski. Brichta je velmi komplexní fighter, ale nejnebezpečnější je v postoji.

Všestranný Mircea bude pro Brichtu tvrdý protivník

Protivníkem Brichty je původem moldavský zápasník Valeriu Mircea. Ten má za sebou již 38 zápasů, ve kterých si připsal hned 29 vítězství. Je velmi nebezpečný na zemi i v postoji, rád také ukončuje zápasy před limitem. V tom je styl obou zápasníků velmi podobný. V rámci KSW působí od roku 2022, kdy si v úvodním zápasu proti Romanovi Szymanskému zlomil ruku a prohrál skrz TKO. V červnu roku 2023 si ovšem v odvetě připsal vítězství na body, čímž si získal titulovou šanci proti Brichtovi. Na svém kontě má ale i další zápasy, kde předvedl jako výborná KO, tak skvělou práci na zemi. The Solitary Wolf tak bude pro Brichtu velmi kvalitním soupeřem, a Mircea vs Brichta livestream nabídne výbornou podívanou.

Mircea vs Brichta porovnání zápasníků

Níže najdete tabulku se základními údaji a porovnáním obou zápasníků. Údaje o jejich kondici a dosavadní kariéře se mohou hodit zejména při rozhodování o tom, na jakou příležitost v zápase budete sázet.

Statistiky Leo Brichta Valeriu Mircea
Bilance MMA 12-3-1 29-8-1
KO/TKO 6-1 4-1
Submissions 4-2 5-0
Decisions 2-0 7-5
Věk 26 let 30 let
Výška 182 cm 175 cm
Background Kickbox Wrestling/judo
Váha Lightweight Lightweight
Klub PriMMAT Gym Morari Team

Mircea vs Brichta kurzy

Mircea vs Brichta kurzy jsou vypsány jednoznačně. Na prosté vítězství Brichty je u Tipsportu vypsán kurz 1.55, na Mirceu pak 2.32. Většina sázejících u Tipsportu věří ve vítězství Brichty, na jeho výhru jich vsadilo plných 90 %. Dohromady bylo na prostá vítězství obou zápasníků vsazeno přes 300. tisíc Kč. KSW 91 kurzy jsou samozřejmě vypsány i na další příležitosti z tohoto zápasu. Pokud opravdu důvěřujete Brichtovi, může být velmi dobrá sázka na jeho vítězství skrz KO, TKO. Na tuto příležitost je kurz 3.12. Také u Mircey je velmi zajímavá sázka na ukončení zápasu skrz KO, TKO. Vyplatit se může také vsadit pouze na způsob ukončení zápasu, bez označení vítěze.

Tip redakce: LEO BRICHTA ZVÍTĚZÍ SKRZ KO, TKO

Přes příznivé kurzy na prosté vítězství Brichty půjde o vyrovnanější zápas, než by se mohlo zdát. Mircea je velmi zkušený fighter, který si poradí na zemi i v postoji. Své zápasy navíc oba zápasníci rádi končí před limitem. Výškový rozdíl by ale mohl pomoci Brichtovi zasadit povedené KO. Tipujeme proto jeho vítězství právě tímto způsobem s kurzem 3.12.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Leo Brichta zvítězí skrz KO, TKO 3.12 2.50
Zápas bude ukončen skrz KO, TKO 1.87 1.90
Zápas nebude ukončen na body 1.39 1.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedia