Linette vs Strýcová: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení


Jedním z pro českého diváka velmi atraktivních duelů bude souboj mezi Magdou Linette a Barborou Strýcovou, které se utkají ve druhém kole letošního Wimbledonu. Pro českou hráčku jde o vůbec poslední vystoupení na tomto turnaji a má tak obrovskou motivaci postoupit co nejdále. Mírnou favoritkou utkání je však Polka. Kdo se nakonec bude radovat z postupu, sledujte ve středu 6. července na kanálu Eurosport.

Linette –⁠ Strýcová: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení

  • Strýcová došla na Wimbledonu nejdále do semifinále v roce 2019.
  • Magdě Linette se na trávě příliš nedaří a má na ní negativní bilanci.
  • Utkání je plánováno na 6. července 2023 od 12.00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Strýcová vyhraje alespoň 1 set 1.53 1.59

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Linette –⁠ Strýcová
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 6. července 2023, 12:00
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Linette – Strýcová?

Pokud si nechcete nechat možná poslední vystoupení Báry na Wimbledonu ujít, určitě vás zajímá, kde sledovat zápas Linette – Strýcová. Stejně jako celý turnaj bude utkání k vidění na kanálu Eurosport nebo některé z jeho platforem. Alternativou je sledování duelu prostřednictvím livestreamů sázkových kanceláří. Pokud se budete chtít podívat na sestřih zápasu nebo celého hracího dne, využijte Youtube kanál Wimbledon.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 6. července 2023, 12:00 All England Club (Londýn) 1.59 vs 2.45 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Útlum po skvělém vstupu do sezóny

Magda Linette je polská hráčka, která se nachází na 24. místě žebříčku. Letos zažila skvělý vstup do sezóny, když na Australian Open došla až do semifinále, kde skončila až na raketě pozdější vítězky Aryny Sabalenky. Poté ale přišel útlum. Od března se Linette nepodařilo vyhrát dva zápasy v řadě a travnatá část sezóny jí navíc nikdy příliš nechutnala. Na tomto povrchu má negativní kariérní bilanci 29/32.

Útlum po skvělém vstupu do sezóny

Zdroj: tenisbydawid

Náznak zlepšení v prvním kole?

V prvním kole Wimbledonu 2023 proti Švýcarce Teichmann tak byla Linette jen mírnou favoritkou. Navzdory tomu, že se očekávalo vyrovnané utkání, si však Polka počínala velmi dobře a na vítězství potřebovala méně než hodinu a půl hracího času. Pouze jednou ztratila podání, naopak se jí skvěle dařilo využívat brejkboly soupeřky.

Rozlučka pro Strýcovou

Barbora Strýcová se letos na jaře vrátila na kurty po mateřské pauze a její rozlučková tour pokračuje slavným Wimbledonem. Zde startuje díky chráněnému žebříčku. Na tento grandslam má skvělé vzpomínky, když zde v roce 2019 postoupila až do semifinále ve dvouhře a v deblu dokonce slavila po boku Sie Su-wej titul. Vedle této hráčky mimochodem nastoupí Bára do čtyřhry i letos.

Rozlučka pro Strýcovou

Zdroj: sportsmole.co

Velký obrat v druhém setu

Jak sama Bára říká, po mateřské pauze je klidnější. A výsledkově ani herně to po návratu není vůbec špatné. V prvním kole Wimbledonu 2023 zvládla těžkou situaci. Nejprve první set s přehledem vyhrála poměrem 6:1. Ve druhém však ztratila svůj servis a pustila soupeřku do vedení 5:2. Dokonce se Strýcová nechala i ošetřit. Poté ale zahájila velký obrat, a nakonec se dočkala výhry i v setu druhém.

Linette – Strýcová kurzy

Utkání mezi Magdou Linette a Bárou Strýcovou je trochu nepředvídatelné, o čemž vypovídají i kurzy. Mírnou favoritkou je Polka, na jejíž výhru je vypsán kurz 1.59. Na další skalp Strýcové je vypsána hodnota 2.45. Na to, že uvidíme třísetové utkání, si můžete vsadit v kurzu 2.30.

Tip redakce: Strýcová vyhraje alespoň jeden set

Strýcová po návratu na kurty ukazuje, že je stále velkou bojovnicí. Když k tomu připočítáme ne zrovna stabilní formu Linette z poslední doby a její horší bilanci na trávě, vychází nám, že minimálně set by si Bára uhrát mohla. V kurzu 1.53 podle nás tato příležitost stojí za zkoušku.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Strýcová vyhraje alespoň 1 set 1.53 1.59

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie