Krejčíková vs Rybakinová kurzy a preview: semifinále Wimbledon 2024


Druhé semifinále historicky 137. ročníku Wimbledonu nabídne zápas Krejčíková vs Rybakinová. Rodačka z Ivančic se poprvé ve své kariéře probojovala v All England Clubu tak blízko k trofeji, vyzve ale největší favoritku na celkový triumf. Tenistku z Kazachstánu pochopitelně favorizují také sázkové kanceláře, na její triumf si aktuálně můžete vsadit v kurzu 1.23. Zápas na Centre Courtu se odehraje ve čtvrtek 11. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2.

Krejcikova vs Rybakinova kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Barbora Krejčíková vyřadila ve dvou setech dosud suverénní Jelenu Ostapenkovou
  • Elena Rybakinová si rovněž ve dvou sadách věděla rady s Ukrajinkou Svitolinovou
  • Na vítězství Krejčíkové vypsal Tipsport vysoký kurz 4.59, naopak na postup Rybakinové se nabízí kurz 1.23

Krejčíková vs Rybakinová kurzy

Účast Eleny Rybakinové v závěrečných fázích Wimbledonu není žádné překvapení, což se ale naopak nedá říci o účasti Barbory Krejčíkové. Ta prožívá jednu z nejhorších sezon, výraznou měrou jsou ale na tom podepsány i zdravotní komplikace. Očekáváme postup favoritky s kurzem 1.23.

Barbora Krejcikova profil
B. Krejčíková
Elena Rybakina profil
E. Rybakinová Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – RYBAKINOVÁ VYHRAJE 2:0

Rybakinová má na All England Club velmi dobré vzpomínky, triumfovala zde v roce 2022. Po dvou letech by jistě ráda rozšířila svoji sbírku grandslamových titulů a byla to právě ona, kdo vyhraje Wimbledon 2024. Nyní má k tomu obrovskou příležitost, ze hry už jsou totiž hráčky jako Iga Swiateková nebo Coco Gauffová. Běloruska Aryna Sabalenková musela z turnaje odstoupit ještě před jeho startem kvůli zdravotním komplikacím.
Rybakinová vyhraje 2:0
Rybakinová a méně než 22.5 gamu
Rybakinová a méně než 19.5 gamu

Zaútočí Krejčíková na druhou grandslamovou trofej?

Barbora Krejčíková je osmadvacetiletá česká tenistka. Na žebříčku WTA ji můžeme nalézt na 32. místě, jejím kariérním maximem je ale 2. pozice z února roku 2022. Na svém kontě má jeden grandslamový titul, v roce 2021 opanovala French Open. Aktuální sezona se zatím nemůže řadit k těm povedeným. Před startem Wimbledonu totiž měla negativní bilanci 7 výher a 9 proher. Vítězstvím v Al England Clubu by se to ale mohlo změnit, nejdříve bude muset porazit Elenu Rybakinovou spolu s kurzy, které hrají výrazně s Kazaškou.

Rybakinová může vylepšit své žebříčkové postavení

Elena Rybakinová je pětadvacetiletá reprezentantka Kazachstánu. Aktuálně ji na žebříčku WTA můžeme najít na 4. příčce, což je zároveň i jejím kariérním maximem. Pokud by zvládla i následující 2 zápasy, posunula by se před již zmiňovanou Arynu Sabalenkovou na 3. pozici. Podle kurzů je favoritka na celkové vítězství na Wimbledon 2024 právě ona.

Kde sledovat zápas Krejčíková vs Rybakinová

Půjde o 3. vzájemný duel mezi těmito soupeřkami, v obou předchozích případech se z výhry radovala ivančická rodačka. Travnatý povrch je ale pro Rybakinovou obrovskou výhodou a očekáváme její postup, ten se dá usuzovat i podle rozpoložení kurzů. Semifinálový zápas na Wimbledon 2024 Krejčíková vs Rybakinová se odehraje na Centre Courtu ve čtvrtek 11. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu ho nabídnou také TV Tipsport, Fortuna TV, Betano TV a Chance TV.

Informace a kurzy k zápasu Krejčíková vs Rybakinová
Kdy:
11.7. 2024
Kde:
Centre Court, All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (semifinále)
WTA:
32. – 4.
Věk:
28 – 25
H2H:
2 – 0
Kurzy Tipsport:
4.59 vs 1.23
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV