Krejčíková vs Ostapenková kurzy a preview: Wimbledon 2024


Ve středu se v rámci Wimbledonu odehrají úvodní čtvrtfinálové zápasy. Jedním z nich bude souboj Krejčíková vs Ostapenková. Podle sázkových kanceláří je papírovou favoritkou tenistka z Lotyšska, v jejíž prospěch hraje i statistika vzájemných zápasů. Na její postup si můžete vsadit v kurzu 1.48. Zápas se odehraje ve středu 10. července od 14:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2, v podobě live streamu jej nabídnou také Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

Krejcikova vs Ostapenkova kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Barbora Krejčíková v roli outsiderky vyzrála na Američanku Collinsovou
  • Jelena Ostapenková kráčí turnajem bez ztráty setu
  • Na vítězství Ostapenkové vypsal Tipsport kurz 1.48, kdežto na postup Krejčíkové si můžete vsadit v kurzu 2.81

Krejčíková vs Ostapenková kurzy

Jedná se o poměrně překvapivé složení čtvrtfinálové dvojice letošního Wimbledonu. Pro osmadvacetiletou českou reprezentantku jde o výraznou vzpruhu, neboť nezažívá optimální sezonu. Pokud naváže na předchozí výkony z All England Clubu, rozhodně nebude bez šancí na postup mezi čtyři nejlepší. Na její vítězství se u sázkové kanceláře Tipsport nabízí kurz 2.81.

Barbora Krejcikova profil
B. Krejčíková Náš tip
Jelena Ostapenko profil
J. Ostapenko

TIP NA SÁZENÍ – KRAJČÍKOVÁ VYHRAJE

Ačkoliv z předešlých šesti vzájemných soubojů na okruhu WTA vyhrála Krejčíková jen dva, očekáváme její postup. Proti Američance Collinsové totiž předvedla téměř bezchybný výkon, pouze jednou přišla o svůj servis. Pokud na tento výkon naváže, šance na první wimbledonské semifinále bude velká.
Vítězství Krejčíkové
Krejčíková vyhraje alespoň jeden set
Více než 21.5 gamu

Velká vzpruha pro Krejčíkovou

Barbora Krejčíková je osmadvacetiletá česká tenistka. Na žebříčku WTA ji můžeme nalézt na 32. místě, jejím kariérním maximem je ale 2. pozice z února roku 2022. Na svém kontě má jeden grandslamový titul, v roce 2021 opanovala French Open. Aktuální sezona se zatím nemůže řadit k těm povedeným. Před startem Wimbledonu totiž měla negativní bilanci 7 výher a 9 proher. Největší úspěch zaznamenala na lednovém Australian Open, kde se dostala do čtvrtfinále. Pokud tuto hranicí dnes prolomí, nakonec to může být ona, kdo vyhraje Wimbledon 2024.

Ostapenková bez ztráty setu

Jelena Ostapenková nedávno oslavila své 27. narozeniny. Letos vyhrála již 30 zápasů, 17 z nich se odehrálo na tvrdém povrchu. Před Wimbledonem si zahrála v Eastbourne i Birminghamu, žádný větší úspěch ale nezaznamenala. V All England Clubu však prošla do čtvrtfinále bez ztráty jediného setu. Barbora Krejčíková ale pro ni bude první větší vyzývatelkou, neboť porazila tři hráčky pohybující se kolem elitní stovky. V osmifinále vyzrála také na Putintsevovou, Kazaška ale předvedla jeden ze svých horších výkonů. Kurzy jakoby nepřihlížely k faktu, že hrála pouze s výrazně slabšími soupeřkami.

Kde sledovat zápas Krejčíková vs Ostapenková

Půjde již o sedmý vzájemný zápas. Zajímavostí je, že hned pětkrát skončil zápas ve dvou setech, proto bude úvodní sada extrémně důležitá. Zápas Krejčíková vs Ostapenková na Wimbledon 2024 se odehraje ve středu 10. července od 14:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu jej nabídnout také TV Tipsport, TV Fortuna, TV Betano a TV Chance.

Informace a kurzy k zápasu Krejčíková vs Ostapenková
Kdy:
10.7. 2024, 14:00
Kde:
All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (čtvrtfinále)
WTA:
32. – 14.
Věk:
28 – 27
H2H:
2 – 5
Kurzy Tipsport:
2.81 vs 1.48
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV