Kansas City Chiefs vs Philadelphia Eagles – Super Bowl preview a tip na sázení


Naše Super Bowl analýza nabídne pohled na očekávaný zápas finále NFL mezi Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles. Očekává se vyrovnaná bitva, která přiláká nejen desítky tisíc lidí na stadion, ale další desítky milionů fanoušků k televizním obrazovkám. Podíváme se podrobně na oba týmy a přidáme také tip na sázení. Super Bowl 2023 live stream začíná v noci z neděle na pondělí 13. února v 0:30 našeho času.

Kansas City Chiefs vs Philadelphia Eagles - Super Bowl preview a tip na sázení

  • Super Bowl 2023 nabídne zápas mezi Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles
  • Naše Super Bowl analýza se zaměřuje na klíčové hráče i cestu týmů sezónou
  • Na konci přidáváme i nejlepší Super Bowl kurzy a náš tip na sázení
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Handicap Philadelphia včetně prodloužení +3.5 1.46 1.48

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Kansas City Chiefs vs Philadelphia Eagles
  • Soutěž: Super Bowl 2023
  • Čas zápasu: 13. 2. 2023, 00:30

Kansas City patří od začátku sezóny k favoritům

Kansas City Chiefs vstupovali do sezóny jako jeden z hlavních adeptů na účast v Super Bowlu 2023. Předpokládalo se však, že v rámci jejich divize jim soupeři mohou postup zkomplikovat. Po šesti zápasech měli Chiefs bilanci 4:2, což předpokladům odpovídalo. Jenže po zbytek sezóny už tým kraloval. Prohráli pouze jednou a do play-off postoupili s bilancí 14:3. V něm už sice menší trable nastaly a finále konference proti Cincinnati bylo napínavé do posledních vteřin, ale nakonec vyznělo pro Kansas.

Kansas City patří od začátku sezóny k favoritům

Zdroj: vecernji.hr

Otazník nad největší hvězdou

Ke klíčovým hráčům Chiefs patří bezpochyby hvězdný quarterback Patrick Mahomes. Ten však play-off dohrával se zraněním kotníku a okolo jeho zdravotního stavu se tak rojí řada spekulací. Podle jeho posledních slov se jeho stav lepší, ale ve stoprocentní formě patrně nebude. Dva týdny, které měl na regeneraci, však bezpochyby pomůžou a tým udělá všechno, aby dal svou největší star dohromady.

Suverénní postup Eagles

I do Philadelphia Eagles byly od začátku sezóny vkládány velké naděje. Dlouho nepoznali porážku a po osmi zápasech drželi bilanci 8.0. Nakonec svou konferenci vyhráli poměrem 14:3. A suverénní bylo i jejich následné vystoupení v play-off. Smetli New York Giants 38:7 a poměrem 31:7 poté San Francisco. Zajistili si tak účast ve svém čtvrtém finále v historii a šanci zopakovat triumf z roku 2018.

Suverénní postup Eagles

Zdroj: vecernji.hr

Philadelphia vyniká především v obraně

Philadelphia je před finálovým zápasem mírným favoritem a roli v tom hraje především kvalitní obrana. Té vévodí linebacker T. J. Edwards. Pravdou však je, že se v průběhu sezóny nemusela potýkat s nikým tak kvalitním, jako je Patrick Mahomes. Pokud se však Eagles podaří udržet tohoto quarterbacka na uzdě, brána vítězství se může otevřít. Obrovskou kvalitou vyniká samozřejmě i quarterback Jalen Hurts. Chybět by mu však mohly zkušenosti z podobně velkých zápasů.

Kansas City Chiefs vs Philadelphia Eagles kurzy

Jak jsme nastínili výše, očekává se vyrovnaná bitva. Sázet na vítězství jednoho nebo druhého týmu by tak mohlo být ošemetné. Pokud byste se do toho přeci jen chtěli pustit, můžete si vsadit na triumf mírného favorita v podobě Philadelphie v kurzu Tipsportu 1.87. Nebo naopak na mírného outsidera Kansas za 2.12. Celých 62 % tipérů Tipsportu vyhlíží remízu s kurzem 15.90. To je samozřejmě risk, o něco “bezpečnější” tak může být volba neprohry jednoho nebo druhého týmu. Sázet ale můžete třeba i na počet bodů, na to, kdo získá první bod zápasu, nebo na počet bodů, které každý tým získá.

Tip redakce: Handicap Philadelphia včetně prodloužení +3.5

Vybrat tip na sázku je v případě Super Bowlu 2023 neskutečně těžké. Skvělá obrana Philadelphie, celkové výsledky v sezóně i předpovědi řady expertů napovídají, že by Eagles mohli hru obrátit na svou stranu. Menším rizikem než sázka na čistou výhru se zde jeví sázka na handicap včetně prodloužení +3.5, která vyjde v případě, že Eagles neprohrají o více než 3.5 bodu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Handicap Philadelphia včetně prodloužení +3.5 1.46 1.48

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie