Jabeur vs Vondroušová: Turnaj mistryň 2023 preview a tip na sázení


Vrchol sezóny v podobě Turnaje mistryň letos doprovází značná porce kritiky na adresu nevyhovujícího kurtu. S podmínkami se zatím nepopasovala dobře ani Ons Jabeur, ani Markéta Vondroušová, které obě shodně prohrály své úvodní duely. Která z hráček si nyní připíše první výhru? To sledujte ve středu 1. listopadu od 23:00 na O2 TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Jabeur vs Vondroušová: Turnaj mistryň 2023 preview a tip na sázení

  • Jabeur v prvním utkání Turnaje mistryň uhrála jediný gem proti Cori Gauff.
  • Vondroušová vstoupila do turnaje také prohrou, a to proti Ize Swiatek.
  • Druhý zápas Markéty Vondroušové na turnaji můžete sledovat ve středu 1. listopadu od 23:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra Vondroušové 1.73 1.77

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Jabeur vs Vondroušová?

Reprízu finále letošního Wimbledonu, tedy zápas Jabeur vs Vondroušová, můžete sledovat na O2 TV. Zápas je plánován na středu 1. listopadu. Na stejném kanálu jsou k vidění i všechna další utkání Turnaje mistryň. Na oficiálním Youtube kanálu WTA si můžete zkrátit čas do utkání třeba sestřihem prvního zápasu Vondroušové na turnaji proti Polce Ize Swiatek.

Turnaj Fáze turnaje Termín zápasu Místo zápasu Vzájemná utkání Kurzy Tipsport
WTA Finals (Turnaj mistryň) skupinová fáze 1. listopadu, 23:00 Cancún (Mexiko) 2:4 2.23 vs 1.73

Smutné vzpomínky Jabeur

Ons Jabeur patří k nejsympatičtějším hráčkám na okruhu, zisk grandslamového titulu je jí ale zatím upírán. Svou třetí šanci na letošním Wimbledonu promarnila právě proti Markétě Vondroušové a má tak Češce co oplácet. Do Turnaje mistryň ale nevstupuje v optimálním rozpoložení, když se jí před startem vrátilo zranění kolene, které ji trápilo už na začátku sezóny. A že není v pohodě, bylo vidět i v úvodním zápase proti Cori Gaufové, v němž získala jeden jediný gam.

Smutné vzpomínky Jabeur

Zdroj: arabnews

Těžká práce pro Vondroušovou

Los Turnaje mistryň přisoudil Markétě Vondroušové nelehké soupeřky. Ještě nedávno světová jednička Iga Swiatek, rozjetá Cori Gauff a světová sedmička Ons Jabeur. Tohle složení se právem označuje za “skupinu smrti”. Do turnaje navíc Markéta vstupuje po problémech s loktem a po US Open odehrála pouze jeden zápas na turnaji v Pekingu. V něm podlehla Ukrajince Kalinině. Při premiéře na WTA Finals tak Češku nečeká nic lehkého. To se potvrdilo už v prvním zápase proti Swiatek, kdy po slibném úvodu prohrála poměrem 0:2 na sety a z toho druhého odcházela dokonce s kanárem.

Těžká práce pro Vondroušovou

Zdroj: bomdia

Jabeur vs Vondroušová kurzy

Souboj Jabeur vs Vondroušová znamená pro obě hráčky možnost udržet šance na postup. Obě své první vystoupení na turnaji prohrály, a tak mají co napravovat. Vzhledem k aktuálnímu rozpoložení je mírnou favoritkou Vondroušová, na kterou Tipsportvypsal kurz 1.73. Na výhru Tunisanky si můžete vsadit za 2.23. Že se dočkáme třísetového zápasu, na to je vypsána hodnota 2.35.

Tip redakce: Vyhraje Vondroušová

Vondroušové pozice outsiderky turnaje nijak nevadí a proti Ons Jabeur vyhrála všechna tři letošní střetnutí. A zdá se, že se i v Cancúnu cítí o něco málo lépe než Tunisanka, alespoň po prvním odehraném kole. Proto věříme, že urve vítězství i napočtvrté ve slibném kurzu 1.73.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Vondroušová 1.73 1.77

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie