Fritz vs Zverev kurzy a preview: Wimbledon 2024


V pondělí se odehraje druhá polovina osmifinálových zápasů na Wimbledonu. Mužská dvouhra nabídne mimo jiné i souboj Fritz vs Zverev, oba tenisti jsou ve skvělé formě. Podle sázkových kanceláří je favorit na postup německý tenista, na jehož vítězství si můžete vsadit v kurzu 1.55. Zápas se odehraje v pondělí 8.7. nejdříve od 16:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. Kromě toho bude možné utkání v podobě live streamu sledovat také u Tipsport, Fortuny, Betano nebo Chance.

Fritz vs Zverev kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Taylor Fritz vyhrál na travnatém povrchu devět z deseti zápasů
  • Alexander Zverev prochází letošním Wimbledonem bez ztráty setu
  • Na výhru Fritze vypsal Tipsport kurz 2.60, kdežto na postup Zvereva se nabízí podstatně nižší kurz 1.55

Fritz vs Zverev kurzy

Papírovým favoritem osmifinálového střetnutí na Wimbledon 2024 je německý reprezentant. Ten na 137. ročníku nejslavnějšího a nejprestižnějšího tenisového turnaje ještě neztratil set, poradil si také s domácí nadějí Cameronem Norriem. U sázkové kanceláře Tipsport si na jeho vítězství můžete vsadit v kurzu 1.55.

Taylor Fritz profil
T. Fritz
Alexander Zverev profil
A. Zverev

TIP NA SÁZENÍ – VÍCE NEŽ 3.5 SETU

Dá se očekávat velmi vyrovnaný zápas, Fritz bude pro Němce první větší překážkou. Nedávný finalista French Open se na Wimbledonu ještě nikdy neprobojoval dál než do čtvrtého kola, jedná se tedy jednoznačně o jeho nejméně oblíbený grandslamový turnaj. Proti Američanovi jej čeká velmi náročný duel, který by měl nabídnou alespoň čtyři sety.
Více než 3.5 setu
Více než 10.5 gamu v 1. setu
Fritz a více než 32.5 gamu

Fritzovi travnatý povrch svědčí

Taylor Fritz je šestadvacetiletý americký tenista, jenž se momentálně na žebříčku ATP nachází na 12. příčce. Zažil velmi vydařenou generálku na Wimbledon, když v Eastbourne triumfoval bez ztráty jediného setu. Ve skvělých výkonech pokračuje také v All England Clubu, při své cestě do osmifinále ztratil pouze jednu sadu. O tu jej ve druhém kole připravil vytáhlý Francouz Arthur Rinderknech, na postup mu to ale nestačilo.

Otazník nad zdravotník stavem Zvereva

Alexander Zverev zažívá velmi vydařenou sezonu, aktuálně se může pyšnit bilancí 40 výher a pouze 11 proher. I díky tomu se sedmadvacetiletý Němec na žebříčku ATP nachází na 4. příčce a pomýšlí ještě výše. Nedávno si zahrál finále French Open, jako generálku na Wimbledon zvolil turnaj v německém Halle. Na domácí půdě ale ve dvou setech nestačil na Poláka Huberta Hurkacze. V All England Clubu doposud neztratil jediný set, nicméně v zápase s Norriem nepříjemně podklouzl a zůstává otázkou, v jakém stavu se bude nacházet jeho koleno. Pokud vydrží, může to být klidně on, kdo vyhraje Wimbledon 2024.

Kde sledovat zápas Fritz vs Zverev

Osmifinále Wimbledonu nabídne velmi atraktivní podívanou mezi členy nejužší světové špičky. Zápas se odehraje v pondělí 8. července na Centre Courtu a nezačne dříve než v 16:00. V přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. Kromě toho bude možné utkání v podobě live streamu sledovat také na TV Tipsport, Fortuna TV, Betano TV nebo Chance TV.

Informace a kurzy k zápasu Fritz vs Zverev
Kdy:
8.7. 2024, cca. 16:00
Kde:
All England Club, Centre Court, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (osmifinále)
ATP:
12. – 4.
Věk:
26 – 27
H2H:
3 – 5
Kurzy Tipsport:
2.60 vs 1.55
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV