Fight Night Challenge – Rytmus vs Monster kurzy a live stream


V sobotu 13.5.2023 od 18:00 začíná Fight Night Challenge 4, která se tentokrát koná v Trnavě a vrací se tak pomyslně domů. Jedním z velmi zajímavých zápasů pro české fanoušky bude jistě ten mezi legendou domácí MMA scény, Petrem Monsterem Knížetem a jeho o nic méně známým soupeřem rapperem Rytmusem. V tomto článku se podrobněji podíváme na oba zápasníky, vypsané kurzy a přidáme tip na vítěze zápasu.

Rytmus vs Kníže – FNC 4 preview a tip na zápas

  • Rytmus se do ringu vrací po zrušeném zápasu s Curtisem, který neproběhl právě kvůli rapperově nemoci. Tentokrát se rozhodl pro ještě větší výzvu.
  • Petr Monster Kníže byl po odchodu z Oktagonu dlouho mimo pozornost médií a fanoušků. V pořádném návratu do ringu mu bránil především špatný zdravotní stav. Nyní se rozhodl kývnout na pro něj netradiční zápas v boxu.
  • Kurzy ovšem mluví právě pro Knížete, jeho zkušenosti profesionálního zápasníka mu dávají nad Rytmusem jasně navrch. Kurz na vítězství Knížete je 1.09, na Rytmuse pak 5.98.
Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Petra Monstera Knížete Spustit live stream 1.09 1.15
  • Zápas: Rytmus vs Kníže
  • Soutěž: Fight Night Challenge 4
  • Čas zápasu: 13.5. 2023 po 18:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Fortuna TV, Oktagon PPV

Kde sledovat zápas Rytmus vs Kníže live stream

Zápas Rytmus vs Kníže je možné sledovat několika způsoby. Prvním z nich je naživo v trnavské Mestské športové aréně. Lístky si stále můžete zakoupit, přestože tentokrát vás čeká delší cesta než do Brna, ve kterém se konala FNC 3. Dále můžete turnaj sledovat přes Fight Night Challenge 4 live stream. Dívat se můžete zdarma přes Tipsport TV, pokud máte založený účet. Podobně pak u Fortuny, která i celou FNC sponzoruje. Případně pak přímo na webu Oktagonu se kterým se FNC domluvila na spolupráci. Zde si zaplatíte ale zaplatíte PPV stream za 10.99€.

Zápas Fight Night Challenge 4 Čas Spustit živý přenos
Vegh Attila vs Spicely Eric 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Vrbovsky ‚Rytmus‘ Patrik vs Knize Petr 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Vasko Pavol vs. Adam Josef 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Misalko Marian vs. Hacko Filip 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Tanko Viliam vs. Takacs Michal 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Martanovic Branislav vs. Mospan Michal 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Farkas Denis vs. Gondzala Denis 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Rysavy Karol vs. Bartl Marek 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Murcin Jan vs. Lipkovics Ivan 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Berger Adam vs. Rousal Radek 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream
Dzaba Nathan Christian vs. Kolen Simon 13.5.2023, 18:00 Spustit live stream

Ukousl si tentokrát Rytmus příliš velké sousto?

Po zrušeném duelu s maďarským rapperem Curtisem se Rytmus rozhodl pro ještě těžšího protivníka. Chce tak svoji amatérskou boxerskou kariéru, kterou započal už před pěti lety, posunout na novou úroveň. Na zápas s Monsterem se ale bude muset opravdu dobře připravit, aby měl alespoň nějakou šanci.

Ukousl si tentokrát Rytmus příliš velké sousto?

Rytmus samozřejmě není boxem úplně nepolíbený, za jeho kariéru amatérského boxera se mu podařilo porazit Molocha na body. V ringu se utkal také s Gáborem Borárosem, se kterým vydržel čtyři kola. Úplně poprvé se v ringu objevil s Marpem, kterému v roce 2018 podlehl na body. Na nynější zápas se připravuje pod vedením bratrů Zoldových, kteří usilovně pracují na jeho technice.

Netradiční zápas legendy českého MMA

Petr Monster Kníže patří mezi nejlepší MMA zápasníky na české scéně. V Oktagonu už nějakou dobu nepůsobí, od jeho odchodu z organizace ho navíc sužovaly zdravotní obtíže. Přesto zjevně touží po návratu do boje, vzhledem k tomu, že se pustil i do pro něj netradičního zápasu v čistém boxu.

Netradiční zápas legendy českého MMA

Box je samozřejmě součástí MMA, ale přesto si bude muset Monster před zápasem připomenout pravidla i povolenou techniku. Jeho forma už nebude tak dobrá jako před zraněními, ale na stále bude o mnoho úrovní výše než amatér Rytmus. I právě proto si mnoho fanoušků myslí, že si tentokrát Rytmus ukousl velmi velké sousto.

Rytmus vs Kníže kurzy

Kurzy na zápas jsou naprosto jednoznačné. Na vítězství Knížete je kurz 1.09, na Rytmuse pak 5.98. Sázkaři vidí zápas také relativně jednoznačně, na Knížete si jich vsadilo 77 %, Rytmusovi tedy věří méně než čtvrtina. Přesto lze říci, že netradiční disciplína a předchozí zdravotní problémy podlomily důvěru alespoň některých sázkařů ve snadné vítězství profesionála Knížete nad amatérským boxerem Rytmusem. Prozatím nelze u zápasu sázet na jiné aspekty zápasu, kurzy jsou vypsány pouze na prostou výhru či prohru zápasníků.

Tip redakce: Vítězství Petra Monstera knížete

Petr Monster Kníže rozhodně nebude v tak dobré kondici, jako býval v době působení v Oktagonu. Zdravotní problémy se na něm jistě podepsaly, zároveň vstupuje do zápasu v boxu, přestože je zvyklý na MMA pravidla a způsob zápasení. Rytmus také není úplně nový zápasník, má za sebou už pár soubojů a pravidelný trénink. Přesto bude pro Knížete snadným soupeřem. Zkušenosti a návyky profesionálního zápasníka zvítězí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Petra Monstera Knížete 1.09 1.15

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓