Fight Night Challenge – Rytmus vs Curtis kurzy a live stream


Turnaj Fight Night Challenge je v kalendáři sportovních událostí ojedinělou záležitostí. Koná se pouze dvakrát ročně a do boxerského ringu přivádí i osobnosti, které jinak s boxem nemají nic společného. Velké rukavice navléknou zástupci MMA nebo zpěváci. Dva muži živící se hlasem se střetnou na Fight Night Challenge 3. Ostrý souboj svedou Patrik Vrbovský alias Rytmus a maďarský rapper Attila Széki alias Curtis. Duel bude zlatým večerem programu, jenž začne již 27. 12. 2022 od 18:00.

Pozor aktualizace: Rytmus zrušil duel na Fight Night Challenge. Ze zdravotních důvodů musel z boxerského souboje odstoupit. Výjadřil se krátce ke svým fanouškům: „Priatelia, s veľkou ľútosťou musím oznámiť, že ruším zápas. Moc som sa tešil, keďže súper mal cca dva mesiace na to, aby sa pripravil na svoj prvý zápas, čo mi vyhovovalo z hľadiska jeho neskúsenosti, psychiky atď.“ Nahradní zápas bude mezi Čepem a Vičicem.

  • Patrik Vrbovský alias Rytmus porazil o 7 let mladšího kolegu Molocha
  • Attila Széki alias Curtis je o 12 let mladší a má za sebou solidní fotbalovou kariéru
  • Duel se těší velkému zájmu fanoušků. Na Tipsportu už s předstihem 2 týdnů tiket vsadily stovky tipérů
Fight Night Challenge - Rytmus vs Curtis, preview a tip na sázení

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Rytmus Spustit live stream zdarma +300 Kč 1.20 1.30

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Rytmus vs Curtis
  • Soutěž: Fight Night Challenge
  • Čas zápasu: 27. 12. od 18:00

Kde sledovat zápas Rytmus vs Curtis

Fight Night Challenge live stream je poněkud elitářskou záležitostí. Aby maximalizovali zisk, organizátoři akce neposkytují stream žádné jiné platformě. Diváci jej nenajdou ani v nabídce televizních stanic. Kdo chce zápas Rytmus vs Curtis, ten si musí předplatit PPV na stránkách fightnightchallenge.eu. Není ovšem vyloučeno, že z akce unikne nějaký pirátský stream.

Zápas Fight Night Challenge Čas Spustit živý přenos
David Zold vs Jozef Koller 27.12.2022, 18:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Tommy Zold vs Marián Mišalko 27.12.2022, 18:20 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Alexander Cverna vs Michal Zátorsky 27.12.2022, 19:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Tomáš Hron vs Michal Martínek 27.12.2022, 19:30 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Robert Pukač vs Marek Bartl 27.12.2022, 20:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Andreas Stolárik vs Imi Štefánik 27.12.2022, 20:30 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Erik Szeif vs Martin Valihora 27.12.2022, 21:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Erik Tlkanec vs Michal Plesník 27.12.2022, 21:30 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Dominika Mirgová vs Alessia Capparelli 27.12.2022, 22:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Rytmus vs Curtis 27.12.2022, 23:00 Spustit live stream zdarma +300 Kč

Rytmus je pro organizátory boxerských eventů vděčný host

Rytmus je pro organizátory boxerských eventů vděčný host. Na Slovensku a v Česku ho zná skoro každý. To znamená, že generuje velkou odezvu publika, do arény se pak natlačí i spoustu lidí, které jinak box vůbec nezajímá. Kromě toho, 45letý zpěvák boxovat opravdu umí, takže netrpí ani sportovní kvalita. Zatím se utkal s kolegy z branže, například s Molochem a Marpem. Už ho ale prověřil i tvrdý hoch z MMA, Gábor Boráros. A ten tedy měl namále. Rytmus proti potetovanému borci nehrál roli žádného sparringpartnera, byl to velmi zajímavý zápas.

Rytmuse nemusí mrzet, že proti Borárosovi to nakonec těsně nevyšlo

Rytmuse nemusí mrzet, že proti Borárosovi to nakonec těsně nevyšlo. Demonstroval totiž své hlavní přednosti – odolnost a schopnost rozdávat tvrdé rány. Překvapivě dobře bývá na zápasy takticky připravený. A nakonec, může se spolehnout na diváckou podporu, která mu očividně do zápasů dodává odvahy. Jednu výhru už Patrik Vrbovský, jak zní občanské jméno umělce, má. Porazil Molocha, a to v rámci Fight Night Challenge 2. Na výhru z 3. června 2022 tedy bude chtít navázat.

Rytmuse nemusí mrzet, že proti Borárosovi to nakonec těsně nevyšlo

Zdroj: skrr

Soupeřem Rytmuse je Attila Széki

Soupeřem Rytmuse je Attila Széki, jehož v Maďarsku fanoušci znají pod přezdívkou Curtis. Také on se zaměřuje na rap a hiphop. Do Brna ale nejede proto, aby si s Rytmusem vystřihl nějaký ten duet. Se svým uměleckým kolegou už zvládl nějaký ten trashtalk, takže hudební fanoušci jsou ujištěni, že se ti dva nemají rádi a písničky spolu zpívat nebudou. Budou zápasit, což bude hlavně pro Curtise zážitek. Narvaná hala zvědavá na to, jaký předvede pro změnu sportovní výkon, to je pro Curtise zcela nová zkušenost.

Soupeřem Rytmuse je Attila Széki

Zdroj: rap

O Curtisových schopnostech se toho zase tak moc neví

O Curtisových schopnostech se toho zase tak moc neví, protože se bojovým sportům zatím moc nevěnoval. Že bude dobře fyzicky připravený, to je ale jasné. Hrál na vrcholové úrovni fotbal, a to dokonce za poměrně známý maďarský klub FC Újpest. Kariéru ukončil už dávno, ale muskulaturu ještě pořád má slušnou. Také je mu teprve 33 let. Hbitost ale nebude asi jeho silnou stránkou, je to totiž spíše chlap jako hora. Nedostatek zkušeností ze zápasů tohoto typu může být klíčovou nevýhodou.

Rytmus vs Curtis kurzy

Kurzy jsou jednoznačně na straně slovenského borce. Patrik Vrbovský se u bookmakerů těší důvěře. Tipsport mu zatím stanovil kurz 1.20, Fortuna 1.30. V tomto konkrétním případě se tedy více vyplatí vsadit u Fortuny. Samozřejmě jen v případě, že chcete sázet na Rytmuse, protože co se týče maďarského soupeře, u něj vychází kurzy lépe na Tipsportu. Výhra Curtise je doprovozena kurzem 3.94 na Tipsportu a jen 3.52 na Fortuně. Druhá jmenovaná sázková kancelář nabízí také možnost vsadit si na remízu – kurz je 12.00.

Tip redakce: Vyhraje Rytmus

Se sázkou ani na vteřinu neváháme. Věříme Rytmusovi. Ten se už v boxerském ringu otrkal, prohry proti Marpovi a Borárosovi přinesly důležité zkušenosti. Vrbovský je zúročil už proti Molochovi, nyní zřejmě hudebník získá další cenný skalp. Maďarský borec má sice výhodu nižšího věku, ale to v boxu nemusí znamenat vůbec nic. I fyzicky skvěle připravenému mladíkovi se mohou rozklepat kolena, když je postavený před dobře připraveného borce, nota bene ve vyprodané aréně. Box je hodně o hlavě, o dobře zvolené taktice. Rytmus nás již přesvědčil, že je schopen ve vypjaté atmosféře zachovat chladnou hlavu a nastavit se na vítězný režim.

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Rytmus Spustit live stream zdarma +500 Kč 1.20 1.30

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje: ifortuna, tipsport, flashsport, rap, skrr