Dvořák – Erceg: UFC preview a tip na sázení


Další turnajový večer UFC 289 bude mít i české zastoupení, Davida Undertakera Dvořáka, který se utká s australským fighterem Stevem Ercegem. Dvořák – Erceg je tak náhradním zápasem za zrušený duel Dvořák – Schnell. Pro českého borce je to špatná i dobrá zpráva zároveň. Dostane příležitost odčinit dvě předchozí prohry proti Kapemu a Nicolauovi, ale pouze s nováčkem v UFC Ercegem. Schnell patří do TOP 10 ve flyweight a byl by tak pro Dvořáka mnohem zajímavějším soupeřem. Jaké jsou tedy šance obou zápasníků a jak vypadají vypsané kurzy? Zápas začíná 11.6. o 1:20.

Dvořák – Erceg: UFC preview a tip na sázení

  • David Undertaker Dvořák má skvělou bilanci 20 výher a 5 proher, je jasným favoritem.
  • Australan Steve Erceg má bilanci 9 výher a 1 prohru, zápas je pro něj debutem v UFC.
  • Sázkové kanceláře považují Dvořáka za favorita s kurzem 1.34, na Ercega je pak vypsán kurz 3.01.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Dvořák vyhraje na KO, TKO nebo diskvalifikací 3.80 3.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Dvořák – Erceg
  • Soutěž: UFC
  • Čas zápasu: 11. 6. 1:20
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Fortuna TV

Kde sledovat zápas Dvořák – Erceg

Na otázku, kde sledovat zápas Dvořák – Erceg existuje hned několik odpovědí. Nejlepší je duel sledovat přes TV Tipsport nebo TV Fortuna. V obou případech můžete sledovat také celý večer UFC 289 i se zbylými zápasy, ve kterých se nepředstaví žádný český fighter. Pro využití Dvořák – Erceg livestream zdarma musíte být zaregistrováni u jedné z výše zmíněných kanceláří.Kde sledovat zápas Dvořák vs Erceg Datum a čas Začít sledovat
TV Tipsport 11.6.2023, 1:20 Sledujte zde
Fortuna TV 11.6.2023, 1:20 Sledujte zde

Dvořák se málem oponenta nedočkal

David Dvořák se měl původně střetnou s jiným fighterem. Duel Dvořák – Schnell byl ale nakonec zrušen. Dlouho pak nebylo jisté, jestli se najde náhradník. Dvořák už málem plánoval cestu zpět, když se podařilo domluvit souboj s nováčkem v UFC, Australanem Stevem Ercegem. Pro Dvořáka je to rozhodně méně zajímavý zápas, není zde šance na postup v tabulce, ale i tak do něj jde naplno. Chce si spravit reputaci i chuť po předchozích dvou prohrách. David Dvořák je velmi silný v postoji, poradí si ale i při souboji na zemi. Jeho výhodou budou také zkušenosti, v UFC má za sebou už nespočet zápasů s mnohem náročnějšími soupeři. Přesto má značnou nevýhodu v tom, že se celou dobu připravoval na soupeře s úplně jinou taktikou, než jako má Erceg. Tento návyk bude muset do zápasu překonat.

Dvořák se málem oponenta nedočkal

Zdroj: daviddvorakmma

Zápasník Bilance Věk a výška Váha
David Undertaker Dvořák 20 výher, 5 porážek 31 let, 165 cm 57 kg, flyweight

Erceg nastupuje do UFC jako nováček

Australan Steve Erceg může zápasem proti Dvořákovi jenom získat. Pokud prohraje, o nic nepřijde, při vítězství se dostane do blízkosti top 10. Tato skutečnost mu určitě pomůže v budování předzápasové psychické odolnosti, i když nástup do UFC je přece jenom určitý tlak. Pod tím je ale i Dvořák, třetí prohra v řadě by už nebyla úplně dobrou vizitkou. Steve Erceg je velmi dobrý wrestler a zemař, jeho silnou stránkou je submise, ukončil na ní 6 ze svých 9 vítězných zápasů. Jeho jasnou slabinou je postoj, v něm se často dopouští zbytečných chyb, které může Dvořák využít.

Erceg nastupuje do UFC jako nováček

Zdroj: eternalmma

Zápasník Bilance Věk a výška Váha
Steve Erceg 9 výher, 1 porážka 27 let, 174 cm 56 kg, flyweight

Dvořák vs Erceg kurzy

Bookmakeři považují Dvořáka za jasného favorita. Tipsport na jeho vítězství vypsal kurz 1.34, Fortuna pak 1.33. Na vítězství jeho oponenta je pak zveřejněný kurz 3.01 u Tipsportu a 3.32 u Fortuny. Zajímavé jsou také další kurzové příležitosti. Například způsob ukončení zápasu na body je ohodnoceno kurzem 1.66, v případě konce na KO, TKO či diskvalifikací je pak kurz 3.53. Zajímavější je ale kurz na to, jakým způsobem případně ukončí zápas David Dvořák.

Tip redakce: Dvořák vyhraje na KO, TKO nebo diskvalifikací

Steve Erceg není rozhodně špatný bojovník, například na zemi pracuje velmi dobře. Jeho slabinou je ovšem souboj v postoji. Což je právě silná stránka Davida Dvořáka. Ten tak má velmi dobrou šanci na brzké KO či TKO, které Ercegovi zasadí skrz jeho horší obranu. Právě proto volíme sázku na vítězství Dvořáka tímto způsobem, s kurzem 3.80 u Tipsportu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Dvořák vyhraje na KO, TKO nebo diskvalifikací 3.80 3.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie