Draper vs Norrie kurzy a preview: Wimbledon 2024


Druhé kolo Wimbledonu nabídne velmi pikantní souboj dvou největších domácích hvězd. Zápas Draper vs Norrie bude jedním z největších taháků čtvrtečního programu. Kurzy sázkových kanceláří se přiklání spíše na stranu mladšího z obou aktérů Jacka Drapera, nicméně dá se očekávat velmi vyrovnaný a dlouhý zápas. Utkání se odehraje ve čtvrtek 4. července, v přímém přenosu jej v podobě live streamu nabídnou sázkové kanceláře Tipsport, Betano, Fortuna a Chance.

Draper vs Norrie kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Jack Draper má za sebou vyčerpávající pětisetovou bitvu se švédským tenistou Eliasem Ymerem
  • Cameron Norrie naopak pošetřil síly, když Argentince Diaze Acostu porazil ve třech sadách
  • Na triumf Jacka Drapera vypsal Tipsport kurz 1.36, zatímco na postup Camerona Norrieho se nabízí kurz 3.26

Draper vs Norrie kurzy

Již 2. kolo Wimbledonu, nejstaršího a nejprestižnějšího tenisového turnaje, nabídne velmi zajímavý duel dvou domácích hráčů. Fanoušci si souboj dvou největších britských nadějí přáli zřejmě až v pokročilejších fázích turnaje, nicméně dá se očekávat velmi bouřlivá atmosféra. V roli papírového favorita do zápasu vstoupí Jack Draper, nedávný vítěz podniku v německém Stuttgartu. Na jeho postup si můžete vsadit v kurzu 1.36.

Jack Draper profil
J. Draper
Cameron Norrie profil
C. Norrie Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – NORRIE VYHRAJE

Cameron Norrie určitě svému o 7 let mladšímu krajanovi nic nedaruje. Osmadvacetiletý tenista totiž ovládl oba předchozí vzájemný duely, Draper se mohl radovat z vítězství pouze na exhibici. Očekáváme, že i nyní využije svých draze nabytých zkušeností a postoupí do 3. kola. Recept jak vyzrát na svého nadcházejícího soupeře totiž rozhodně má.
Vítězství Norrieho
Více než 3.5 setu
Norrie vyhraje alespoň 2 sety

Naváže Norrie na předloňské wimbledonské semifinále?

Pokud se podíváme na přípravu Norrieho na vrchol travnaté sezony, zjistíme, že nebyla ideální. Pouze jedna výhra a čtyři prohry, nicméně o osudu utkání s Raoničem rozhodl až tiebreak třetí sady a s Runem na exhibici prohrál až v supertiebreaku. Na Wimbledonu dokáže bývalý člen elitní desítky předvádět své nejlepší výkony. Důkazem může být rok 2022, kdy se probojoval až do semifinále, v němž nestačil až na Novaka Djokoviče, který se nakonec stal tím kdo vyhrál Wimbledon.

Náročný program Drapera

Jack Draper má letos na travnatém povrchu bilanci osmi výher a pouze jedné prohry. Ve Stuttgartu přemožitele nenašel, v Londýně nestačil ve třech setech na Tommyho Paula. Vyšlápl si ale mimo jiné i na Carlose Alcaraze, aktuální současnou trojku. Vstup na Wimbledon se mu ale rozhodně nepodařil podle jeho očekávání, neboť se Švédem Eliasem Ymerem odehrál náročnou pětisetovou bitvu. Ta trvala tři a půl hodiny, Draper nakonec vyhrál rozhodující sadu poměrem 6:3. Právě náročný program z posledních týdnů ale může být výhodou pro Norrieho, jehož šance na vítězství s postupem času porostou.

Kde sledovat zápas Draper vs Norrie

Atraktivní bitva Draper vs Norrie v All England Clubu se uskuteční ve čtvrtek 4. července, jejím dějstvím by měl být Centre Court. Zápas Wimbledonu v podobě live streamu nabídnou sázkové kanceláře Tipsport, Betano, Fortuna a Chance. Favorit zápasu je podle kurzů Jack Draper.

Informace k zápasu
Soutěž:
Wimbledon 2024
Termín zápasu:
4.7. 2024
Místo zápasu:
All England Club
H2H:
1 – 2
Kurzy Tipsport:
1.36 vs 3.26
Kde sledovat:
Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV