De Minaur vs Djokovič kurzy a preview: Wimbledon 2024


Asi nikoho nepřekvapí, že se Novak Djokovič na Wimbledonu probojoval do čtvrtfinále. V něm dojde na souboj De Minaur vs Djokovič, srbský tenista bude podle kurzů pochopitelně velký favorit. Na jeho vítězství si můžete vsadit v kurzu 1.34. Zápas se odehraje ve středu 10. července nejdříve od 16:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2, v podobě live streamu jej nabídnou také Tipsport, Fortuna, Betano a Chance.

De Minaur vs Djokovic kurzy a preview Wimbledon

Nejlepší bonusy k Wimbledonu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Novak Djokovič neměl s Dánem Holgerem Runem větší potíže, vyhrál ve třech setech
  • Alex De Minaur si poradil s Francouzem Filsem, k čemuž potřeboval čtyři sety
  • Na vítězství De Minaura vypsal Tipsport kurz 3.49, kdežto na postup Djokoviče se nabízí kurz 1.34

De Minaur vs Djokovič kurzy

I na třetím letošním Grand Slamu se Novak Djokovič dostal do čtvrtfinále. Na French Open však do zápasu s Ruudem nenastoupil, trápily jej totiž problémy s kolenem. Po následné operaci se velmi rychle zotavil a předvádí skvělé výkony, patří k největším favoritům na to, kdo vyhraje Wimbledon 2024. Na jeho středeční vítězství si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.34.

Alex De Minaur profil
A. De Minaur
Novak Djokovic profil
N. Djokovič Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – DE MINAUR NEVYHRAJE VÍCE NEŽ 1.5 SETU

Hráči se spolu utkají počtvrté, přičemž půjde o třetí letošní duel. Světová dvojka bude i nyní na Wimbledonu favorit, pokusí se vylepšit vzájemnou bilanci na 3:1. Ačkoliv jej nečeká jednoduchá práce, očekáváme, že k postupu bude potřebovat maximálně čtyři sety.
De Minaur nevyhraje více než 1.5 setu
Více než 38.5 gamu
Djokovič vyhraje 3:1

De Minaur poprvé v elitní desítce

Alex De Minaur oslavil letos své 25. narozeniny a taky se poprvé dostal na žebříčku ATP do elitní desítky. Aktuálně jej můžeme najít na 9. příčce, při absenci Nicka Kyrgiose plní roli australské jedničky. Letos se pyšní skvělou bilancí 36 výher a 12 proher, opanoval podniky v Acapulcu a nizozemském Hertogenboschi. Druhý z nich se odehrál na travnatém povrchu a sloužil jako generálka právě na Wimbledon. Kurzy se zdají být odpovídající.

Djokovič stále bez titulu

Novak Djokovič je sedmatřicetiletý srbský tenista, jenž se momentálně na žebříčku ATP nachází na 2. příčce. Na Wimbledonu obhajuje loňské finále, ve kterém po nádherné pětisetové bitvě podlehl Španělu Carlosi Alcarazovi. Celkově má na svém kontě Djokovič 24 grandslamových titulů, v tomto ohledu je stejně jako v mnoha dalších statistkách rekordman. Letos ale na svůj první titul čeká, což je velmi nezvyklé. Přijít by mohl právě v All England Clubu, kde v minulosti triumfoval již sedmkrát. Po operaci kolene se nachází v dobré fyzické kondici, dánského mladíka Runeho zdolal ve třech sadách. Po vyřazení Jannika Sinnera je spolu s Carlosem Alcarazem podle kurzů největší favorit na celkové vítězství.

Kde sledovat zápas De Minaur vs Djokovič

Hráči se poprvé utkají na travnatém povrchu, favorit na postup do semifinále Wimbledon je podle urzů srbský tenista. Zápas se odehraje ve středu 10. července nejdříve od 16:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu ho nabídnou také TV Tipsport, TV Fortuna, TV Betano a TV Chance.

Informace a kurzy k zápasu De Minaur vs Djokovič
Kdy:
10.7. 2024, cca. 16:00
Kde:
All England Club, Londýn
Turnaj:
Wimbledon 2024 (čtvrtfinále)
ATP:
9. – 2.
Věk:
25 – 37
H2H:
1 – 2
Kurzy Tipsport:
3.49 vs 1.34
Kde sledovat:
Eurosport 2, Betano TV, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV