Carlos Alcaraz vs Daniil Medveděv: Wimbledon, preview a tip na výsledek


Ti dva se potkali ve druhém kole Wimbledonu 2021. A byla to jednoznačná záležitost pro Daniila Medveděva, který vyhrál 6:4, 6:1 a 6:2. Ale tehdy bylo Španělovi jen 18 let a na elitní scéně se teprve rozkoukával. Dnes je situace jiná. Je světovou jedničkou a turnajem prochází jako válec. Čtvrtfinále s Runem zvládl v suchém triku, zatímco Medveděv s Eubanksem odehrál 5 setů. Semifinále Carlos Alcaraz Garfia vs Daniil Medveděv začíná 14. 7. od 14:30.

Sinner vs Djoković: Wimbledon, preview a tip na výsledek

  • Carlos Alcaraz Garfia pošetřil ve čtvrtfinále cenné síly a už myslí na finále s Djokovićem
  • Přemožitel Jiřího Lehečky Medveděv na turnaji figuruje v pozici světové trojky
  • Bookmakeři Tipsportu si v podstatě nepřipouštějí, že by Alcaraz prohrál, vypsali na něj kurz 1.38
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Alcaraz 1.38 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Alcaraz vs⁠ Medveděv
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 14. července 2023, 14:30
  • Kde sledovat: TV Tipsport

Kde sledovat zápas Alcaraz vs Medveděv?

Highlighty ze zápasu Alcaraze s dánským tenistou Runem jsou na Youtube kanálu Wimbledon také k dispozici. Ale protože šlo o jasnou jízdu v podání španělského tenisty, není zde patrná špetka dramatu. To v duelu s Jarrym, který si můžete prohlédnout, alespoň jeden set ztratil. Uvidíme, jak to bude vypadat proti Medveděvovi. Zapněte si v pátek 14. 7. live stream zdarma na TV Tipsport. Je to nejjednodušší cesta k tomu vidět přímý přenos atraktivního tenisového zápasu.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 14. července 2023, 14:30 All England Club (Londýn) 1.38 vs 3.28 TV Tipsport

Carlos Alcaraz je po právu favoritem utkání

Carlos Alcaraz je po právu favoritem utkání. V roce 2023 odehrál 49 zápasů, z nichž prohrál jen 4. Na trávě je zatím stoprocentní – 10 duelů, žádná porážka. Ve Wimbledonu ztratil jen dva sety a udivuje pestrou hrou s prudkými změnami tempa. Je aktuálně jasnou světovou jedničku. Přehnaným respektem ke starším hráčům netrpí. V Londýně naložil kanára Jérémymu Chardymu v posledním zápase Francouzovy kariéry. Obstojně se vypořádal také s Müllerem, Jarrym či Berretinim. To se ale zjevně teprve rozehrával, protože nejlepší zápas svedl až ve čtvrtfinále. Šestku Runeho sundal z kurtu už po třech setech.

Carlos Alcaraz je po právu favoritem utkání

Zdroj: globe

Medveděv je letos zatížený dost podobně jako jeho soupeř

Medveděv je letos zatížený dost podobně jako jeho soupeř. 46 zápasů celkem, 7 z toho na trávě. Vyhrál 5 turnajů. Dobře se viditelně cítí v arabském světě, protože má trofej z Dauhá i z Dubaje. Přesto má celkově horší statistiky než Carlos Alcaraz. Dva roky starou wimbledonskou křivdu už Alcaraz viditelně setřásl, protože letos v Indian Wells naložil Medveděvovi 6:3 a 6:2. Medveděv se tedy nemůže spolehnout na to, že se před ním o 5 let mladšímu soupeřovi rozklepou kolena. Musí se držet svého špičkového servisu, který v Londýně zatím trápil všechny soupeře.

Medveděv je letos zatížený dost podobně jako jeho soupeř

Zdroj: english.news.cn

Kurzy Alcaraz vs Medveděv

Proti Runemu měl Alcaraz kurz 1.26. A bookmakeři se nemýlili, Španěl skutečně vyhrál jednoznačně. Zde je kurz jen o trochu vyšší – 1.38. Na Medveděva je vypsáno 3.28 a zatím tohoto kurzu využilo jen as 9 % tipujících. Oblíbeným tipem sázky je, že počet setů v zápasu přesáhne 3 – kurz je 1.51. Také se najdou sázející, kteří dávají své peníze na to, že v zápase bude tie-break. Kurz je 1.45. Pro opatrné tipující tu máme kurz na Alcarazův zisk alespoň jednoho setu – 1.06.

Tip redakce: Vyhraje Alcaraz

Kurz 1.38 není kdovíjak vysoký, ale podle nás je jeho value stále solidní. Aby Alcaraz tento zápas prohrál, to by se musel opravdu špatně vyspat. Tráva mu letos zdá se sedne, hraje zde s vysokou lehkostí. U Medveděva se ve Wimbledonu zdá, že se na každý fifteen docela nadře. Medveděv navíc může mít stále v hlavě poměrně jednoznačnou porážku s Alcarazem v Indiana Wells. Tipujeme na vítěze favorita.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Alcaraz 1.38 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie