Betano Velikonoce 2024 – Volná zatočení a sázky zdarma

Betano pro své věrné hráče opět připravilo velmi štědrý velikonoční bonus. Podívejte se jakou podobu budou mít Betano Velikonoce 2024. Od 26.3. do 1.4. budete mít každý den na výběr ze tří velikonočních zajíčků. V každém z nich bude jiný druh odměny. Buď volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma. Vše o jednotlivých bonusech, podmínkách a pravidlech najdete v tomto článku.

Betano Velikonoční překvapení

Datum Typ bonusu Vyzvednout velikonoční bonus
26.3.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek
27.3.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek
28.3.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek
29.3.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek
30.3.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek
31.3.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek
1.4.2024 Volná zatočení nebo prostředky na sázky zdarma Vyzvednout dárek

Jak se zúčastnit Betano Velikonočního překvapení

Abyste se mohli zúčastnit Betano Velikonočního překvapení, musíte splnit hned několik podmínek. Tou první je samozřejmě Betano registrace. Je třeba mít plně ověřený hráčský účet, abyste mohli získat velikonoční bonusy. Nyní už stačí jenom:

  1. Každý den se přihlásit do vašeho účtu a přejít na bonusovou stránku.
  2. Vybrat si jedno z vajíček a potvrdit případnou získanou odměnu.
  3. Jak se zúčastnit Betano Velikonočního překvapení

  4. Ve vajíčku můžete každý den najít až 25 zatočení zdarma, případně 25 Kč na vaše sázky. Nebo může být vajíčko prázdné.

  5. Betano Velikonoční zajíček

Důležité podmínky Betano Velikonoc

Abyste mohli bonusy opravdu získat, je třeba dát pozor na několik dodatečných podmínek. Je třeba, abyste na váš účet v posledních sedmi dnech vložili minimálně 1 Kč. Tato podmínka musí platit každý den, kdy budete chtít bonus využít. Pokud tedy chcete získat například Betano free spiny, je třeba vždy zkontrolovat, kdy jste provedli váš poslední vklad. Oba bonusy z vajíček je třeba přijmout, jinak zmizí a můžete si zasoutěžit až další den. Zároveň je třeba dbát na to, že jsou platné pouze 24 hodin počínaje začátkem následujícího dne. Pokud například najdete 25 volných zatočení v úterý, musíte je využít ve středu.

Proč jsou Betano Velikonoce oblíbené

Sázková kancelář Betano připravuje každoročně na Velikonoce velmi štědré bonusové akce. Hráči už tak vědí, že s příchodem Velikonoc mohou získat zajímavé casino bonusy, ať už rádi sázejí nebo hrají v online casinu. Také pro nové hráče představují velikonoční bonusy zajímavý způsob, jak si přilepšit k základnímu bonusu, který získají hned při registraci. Betano kód BIGBONUSCZ vám přinese až 3000 Kč za vklad a 350 Kč zdarma na první sázky. Konkrétní podoba bonusů se každý rok mění, ale obvykle se jedná o kombinaci:

  1. Volných zatočení do online casina.
  2. Zvýhodněných kurzů.
  3. Bonusů za vklad.
  4. Prostředků na sázení zdarma.

Vždy před Velikonocemi pro vás kontrolujeme všechny Betano Velikonoční bonusy, aby vám tak žádný neunikl. Případně si je můžete hlídat sami na webu či pomocí Betano aplikace.

Často kladené dotazy

Kdy probíhají Betano Velikonční překvapení?

Velikonoční bonus můžete získat od 26.3. do 1.4. Stačí se každý den přihlásit do vašeho účtu a bonus si vyzvednout.

Jak si vyzvednout bonus během Betano Velikonoc?

Abyste si mohli vyzvednout bonus během Betano Velikonoc, je třeba se každý den přihlásit do vašeho účtu a kliknout na bonusové stránce na jedno ze tří zajíčků. Zároveň je nutné, abyste na váš účet vložili peníze alespoň jednou v předchozím týdnu.

Kolik překvapení Betano nabízí během velikonoční akce?

Během Betano Velikonoc můžete získat dva druhy překvapení. Ve vajíčku můžete najít až 25 Kč na sázky zdarma, případně 25 volných zatočení.