Australian Open 2023 – Medveděv vs Korda preview a tip na sázení


Ve třetím kole Australian Open 2023 na sebe narazí Rus Daniil Medveděv a Sebastian Korda z USA. Naše preview zápasu nabídne představení obou tenistů, jejich aktuální formu i očekávání v tomto zápase. Zároveň přidáme tipy na sázení. Souboj mezi Medveděvem a Kordou můžete sledovat 20. ledna od 10:30 jako livestream online i v TV.

Australian Open 2023 – Medveděv vs Korda preview a tip na sázení

  • Třetí kolo Australian Open 2023 nabídne souboj Daniila Medveděva se Sebastianem Kordou
  • Rus zde obhajuje loňské finále, Američan může vylepšit své dosavadní maximum na tomto turnaji
  • Zajímavý souboj tenistů můžete sledovat online i v TV
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Korda vyhraje alespoň 1 set 1.53 1.61

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Medveděv vs Korda
  • Soutěž: Australian Open 2023
  • Čas zápasu: 20. 1. 10:30
  • Kde sledovat: Eurosport, TV Tipsport, Fortuna TV

Australian Open 2023 online: Kde sledovat zápas Medveděv vs Korda

I když nejste mezi šťastlivci přímo v centru dění v Austrálii, utkání Medveděv vs Korda vás díky Australian Open live stream live stream nemusí minout. Divácky zajímavé utkání můžete sledovat na kanálu Eurosport a také na platformách sázkových kanceláří TV Tipsport, Fortuna TV a TV Chance. Který z hráčů nakonec postoupí do další fáze turnaje, uvidíte 20. ledna 2023 od 10:30.

Zápas Medveděv vs Korda Popis
Turnaj Australian Open 2023
Fáze turnaje 3. kolo
Termín zápasu 20. ledna, 10:30
Místo zápasu Melbourne, Austrálie, Rod Laver arena
Vzájemná utkání 1:0
Kurzy Tipsport 1.22 vs 4.60
Kde sledovat Eurosport, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Medveděv obhajuje loňské finále

Daniil Medveděv patří spolu s Novakem Djokovičem k největším favoritům celého Australian Open. Rus zde obhajuje loňské finále, kde po obrovské bitvě podlehl Rafaelu Nadalovi. Medveděv přitom vedl už 2:0 na sety. K dorovnání výsledku nebo dokonce jeho vylepšení zatím vykročil skvěle. V prvním kole nedal šanci Marcosu Gironovi z USA, kterému povolil jen 3 gamy. Třísetovým vítězstvím Rusa skončila i bitva druhého kola proti domácímu veteránovi Johnu Millmannovi.

Daniil Medveděv Profil tenisty
Pořadí v žebříčku ATP 8.
Věk 26
Letošní bilance 5:1
Loňský výsledek na AO finále
Počet titulů ATP 15

Medveděv a jeho kontroverze

Už loni Medveděv nebojoval na AO jen se soupeřem na druhé straně sítě, ale i s diváky. O fanoušcích se vyjádřil nevybíravým způsobem jako o “idiotech bez mozku”. Před letošním ročníkem uznal, že jeho volba slov nebyla moudrá. Hned v prvním zápase aktuálního grandslamu ale přišla další kontroverzní situace. Na neukázněného fanouška zařval vulgární “fuck off”. A to v situaci, kdy měl utkání zcela pod svou kontrolou. Na psychice mu jistě nepřidá ani zákaz ruských vlajek v Melbourne.

Medveděv a jeho kontroverze

Zdroj: sportnet

Korda: naděje s českými kořeny

Dvaadvacetiletý Sebastian Korda platí za jednoho z největších tenisových talentů současnosti. V posledních několika letech a měsících stoupal žebříčkem, kde aktuálně okupuje 31. místo. Na svém kontě už má i titul z turnajů ATP. Získal jej v roce 2021 na antuce v italské Parmě. Jméno Korda je nám přitom dobře známé. Ačkoliv reprezentuje USA, je synem českých tenistů Petra a Reginy Kordových, kteří však žijí právě za oceánem.

Sebastian Korda Profil tenisty
Pořadí v žebříčku ATP 31.
Věk 22
Letošní bilance 6:1
Loňský výsledek na AO 3. kolo
Počet titulů ATP 1

Perfektní vstup Kordy do sezóny

Sebastian Korda svůj talent vstupem do letošní sezóny bezpochyby potvrzuje. Na turnaji před AO v Adelaide postoupil až do finále, kde měl dokonce proti pozdějšímu vítězi Novaku Djokovičovi mečbol. Nakonec však ve třetím, rozhodujícím setu Srbovi podlehl těsně 6:4. V úvodních kolech australského grandslamu pak ve skvělých výkonech pokračoval. Bez větších problémů postoupil přes Garina i Watanukiho. Pro světovou osmičku Medveděva tak nebude snadným soupeřem.

Perfektní vstup Kordy do sezóny

Zdroj: espn

Medveděv vs Korda kurzy

Výrazným favoritem utkání Medveděv vs Korda je ruský loňský finalista. Sázková kancelář Tipsport na něj vypsala kurz v hodnotě 1.22, ve vítězství mladého Američana vypsala kurz 4.60. A podobně to vidí i sázkaři, kdy hned 93 % z nich věří Medveděvovi. Na bitvu o více než 3 setech si pak můžete vsadit v kurzu 1.69, případně zkusit sázku na počet gamů v zápase. Že jich uvidíme více než 30.5, můžete sázet v kurzu 1.36.

Tip redakce: Korda vyhraje alespoň 1 set

Aktuální forma Sebastiana Kordy nám říká, že Medveděv rozhodně nebude mít zápas lehký. Ruského tenistu navíc zatím los Australian Open 2023 spíše šetřil. Věříme, že Američan zabojuje a uhraje alespoň jeden set. Zvládl to i v zatím jediném vzájemném utkání z roku 2021. Tipsport na tuto příležitost vypsal kurz v hodnotě 1.53.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Korda vyhraje alespoň 1 set 1.53 1.61

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedia, tipsport, fortuna, sportaktualne