Australian Open live stream živě – sledujte tenis online a v TV

Australian Open live stream, živý přenos můžete sledovat od 16.1.2023 do 29.01.2023 na TV Tipsport a Fortuna TV zdarma. Máte možnost předplatit si také live stream Australian Open na Eurosport 1 a 2. V článku naleznete kde sledovat Australian Open live stream a jaké podmínky je třeba splnit ke sledování zdarma.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300 Kč zdarma za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
Eurosport logo
Eurosport 130Kč za měsíc
  • Australian Open, grandslam hraný v australském Melbourne, patří mezi vrcholné sportovní události začátku roku.
  • V období od 16. do 29. ledna uvidíme v akci počínání 128 nejlepších tenistů, 128 nejlepších tenistek a také mužské, ženské i smíšené deblové páry.
  • Zápasy Australian Open můžete sledovat také živě, a to prostřednictvím TV i online.
Australian Open live stream

Kde sledovat Australian Open 2023 online (livestream) na internetu

Australian Open 2023 můžete sledovat i v případě, že se k protinožcům nechystáte a chcete dění pozorovat online na internetu prostřednictvím livestreamu. Fanoušky čeká spousta zajímavých a napínavých zápasů a není tak divu, že u nich chtějí být alespoň doma u obrazovek. Pokud vás tedy zajímá, jak sledovat Australian Open online, máme pro vás snadné řešení. Stačí zapnout Tipsport TV a vybrat si z bohaté nabídky vysílaných zápasů. A jak na to? Nejprve je potřeba se u sázkové kanceláře Tipsport zaregistrovat. To zvládnete snadno online z pohodlí vašeho domova. Za registraci navíc získáte 300Kč na sázení zcela zdarma a dosáhnout můžete i na další zajímavé vstupní bonusy (např. až 50.000Kč za první vklad). Pak už jen stačí se do svého účtu přihlásit a v sekci live zápasů si vybrat ten, který vás zajímá. Podobně lze Australian Open sledovat i u sázkové kanceláře Fortuna, která taktéž nabízí živé přenosy zdarma.

  • Událost: Australian Open live stream
  • Místo: Melbourn Park, Melbourne
  • Čas: Pondělí, 16.1.–29.1.2023

Australian Open 2023 v TV – živé přenosy na Eurosportu

Vedle livestreamů lze Australian Open 2023 sledovat také klasicky v TV prostřednictvím živých přenosů na Eurosportu. Právě ten totiž vlastní vysílací práva na všechny čtyři grandslamy včetně AO. Zápasy bude divákům přenášet na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2. Výhodou je zde vysoká kvalita přenosu a těšit se můžete i na profesionální komentář v češtině. Ve srovnání se sledováním zápasů na internetu však v tomto případě za kvalitu zaplatíte. Pokud Eurosport není součástí vaší standardní programové nabídky, můžete si zvolit předplatné Eurosport Player. Zahrnuje živé vysílání v HD kvalitě, obraz z více kamer a možnost sledování na více zařízeních. Cena je 129Kč měsíčně, ale vybrat si můžete i výhodnější roční předplatné.

Australian Open 2023 živé přenosy

Zdroj: tennis.hr

Často kladené otázky

Kdy se koná Australian Open 2023?

První zápasy letošního Australian Open uvidíme v pondělí 16. ledna a mužské finále, vrchol celého grandslamu, je plánováno na neděli 29. ledna.

Kde sledovat Australian Open 2023 online?

Zápasy Australian Open můžete online sledovat prostřednictvím livestreamů například u sázkových kanceláří. Všechny zápasy budou ke zhlédnutí u Tipsport TV nebo Fortuna TV, stačí se pouze na platformách zaregistrovat. K registraci navíc získáte jako nový uživatel zajímavé bonusy na sázení.

Kde sledovat Australian Open 2023 v TV?

Vysílací práva na Australian Open i na všechny další grandslamy vlastní Eurosport. Zápasy bude možné sledovat na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2.

Australian Open live stream, živý přenos můžete sledovat od 16.1.2023 – 29.01.2023 na TV Tipsport a Fortuna TV zdarma. Máte možnost předplatit si také živý přenos Australian Open na Eurosport 1 a 2. Právě v tomto termínu se totiž první grandslam sezóny ATP Tour 2023 i WTA Tour 2023 uskuteční. Představí se tu přední hráči světa včetně řady českých tenistů.

Mohlo by Vás zajímat

Money management v sázení

Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…

TV Tipsport

TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

Fortuna TV

Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

Cashout

Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…