Anglie – Izrael: fotbalové EURO U21, preview a tip na výsledek


Když Anglie před 2 týdny porazila Izrael v základní skupině 2:0, netušila, že na stejného soupeře narazí na turnaji ještě jednou. Tentokrát v semifinále EURA. Izraelci se ale na turnaji drží, porazili příliš taktizující český tým a ve čtvrtfinále se na ně usmálo štěstí po penaltových rozstřelech proti Gruzii. Teď se pokusí stát se prvním týmem šampionátu, který dá gól nechybujícímu brankáři Traffordovi. Úvodní výkop je 5. 7. 2023 od 18:00.

Anglie - Izrael: fotbalové EURO U21, preview a tip na výsledek

  • Angličané ještě na turnaji neinkasovali jedinou branku, ve všech zápasech je aktivnějším týmem
  • Izrael ukázal, že mu jdou penaltové rozstřely – proti Gruzii proměnili 4 exekutoři ze 4
  • Rozdíl v kurzech je propastný, na Izrael je 8.23, na Anglii pak 1.37
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Anglie vyhraje s čistým kontem 1.98 1.98

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Anglie vs Izrael
  • Soutěž: EURO U21
  • Čas zápasu: 5.7 2023, 18:00
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat Anglie vs Izrael

Na našem youtubovém videu se můžete podívat na hezký gól útočníka Smitha Rowe proti Izraeli. Tato branka padla ve vzájemném měření sil v základní skupině. Anglie vyhrála 2:0. Ale teď se pojede od nuly. Anglie vs Izrael, to je semifinále mistrovství Evropy do 21 let a začíná ve středu 5. 7. od 18:00. Přímý přenos zdarma lze sledovat na ČT Sport. Utkání hostí gruzínské Batumi.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fotbalové EURO do 21 let 5.7 2023, 18:00 Adjarabet Arena, Batumi, Gruzie 8.23 vs 1.37 ČT Sport

Anglie má všechny atributy týmu, který si jde pro zlato

Anglie má všechny atributy týmu, který si jde pro zlato. Působí vyrovnaně a týmově. A taky disciplinovaně. Žádný hráč nedostal červenou kartu a žlutých inkasovali jen 8 ve 4 zápasech. Přitom právě karty jsou problém, na který trpí všechny anglické reprezentace na vrcholových turnajích. Na kterou statistiku jsou ale Angličané nejpyšnější, to je počet obdržených gólů. Čistá nula. Na brankáře Trafforda si nepřišli Češi, Izraelci, Němci ani Portugalci. Naopak na turnaji září útočníci Gordon a Smith Rowe. Gordon vždy začíná v základní sestavě, Smith Rowe plní roli žolíka na závěr zápasů. Oba dali po dvou gólech.

Anglie má všechny atributy týmu, který si jde pro zlato

Zdroj: dfb

Izrael je zvyklý čelit tlaku favoritů

Když někdo nebo něco projevuje zvláště velkou vytrvalost, říká se, že drží jako židovská víra. Příznačný příměr pro izraelský tým, který ještě stále bojuje na EURU U21. Ve své základní skupině byl jasným outsiderem, ale okolnosti mu byly nakloněny – postoupil. A ve čtvrtfinále navíc dostal přijatelného soupeře. I tak byla favoritem Gruzie, hostitel turnaje. A byla také aktivnějším týmem. Statistika na útoky byla 51:33 pro Gruzii, rohů kopal domácí tým 8 proti třema izraelských. Ale modrobílí jsou zvyklí čelit tlaku favoritů. Ustál to bez obdržené branky a postoupil na penalty.

Izrael je zvyklý čelit tlaku favoritů

Zdroj: babagol

Kurzy Anglie vs Izrael

Na Izrael je vypsán kurz vysoko nad 8 – výhra se zdá být nepravděpodobná. Tipéři na Tipsportu překvapivě často volí sázku na remízu, která je oceněna kurzem 4.43. 50 % vsazených peněz šlo právě na tuto kurzovou příležitost. Zbylých 50 % pak bylo vsazeno na výhru Anglie, byť je kurz poměrně nízký – 1.35. Oblíbeným typem sázky je také výhra Anglie s handicapem -1.5, která je oceněna kurzem 2.12. Tuto sázku bychom ale spíše nedoporučili, protože spíše čekáme urputné dobývání izraelské branky. A jakmile to Angličané zvládnou, asi se spíš zatáhnou do obrany.

Tip redakce: Vyhraje Anglie s čistým kontem

Španělé se do semifinále dostali díky tomu, že dali 8 gólů. Ukrajinci dali stejný počet, Angličané 7. A Izrael? Ten dal pouhé dvě branky. Reprezentanti státu s Davidovou hvězdou na vlajce nejsou zrovna útočně ladění, proto dává smysl sázka na to, že střelecky vyjdou proti Anglii naprázdno. Zato hrdý Albion se jistě prosadí. Trenér Lee Carsley, někdejší nesmlouvavý defenzivní záložník Evertonu či Derby County, svým hráčům ordinuje obranný styl hry. Ale funguje to. A vepředu operují talenti Gordon a Smith Rowe, kteří vědí, jak rozhodnout zápas.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Anglie vyhraje s čistým kontem 1.98 1.98

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie