Anglie – Česko: fotbalové EURO U21, preview a tip na výsledek


Začíná EURO fotbalových nadějí. V akci uvidíme mnoho hráčů, kteří se teprve mají stát hvězdami, jež budou fanoušci obdivovat v Lize mistrů nebo na světových šampionátech. Nechybí zde ani čeští fotbalisté, k nimž los nebyl nakloněn. Poslal je do skupiny se dvěma favority celého šampionátu – s Německem a Anglií. S Hrdým Albionem turnaj dne 22. června zahájí.

Anglie - Česko: fotbalové EURO U21, preview a tip na výsledek

  • Anglie na posledním EURU juniorů skončila ve skupině poslední, teď to chce napravit.
  • Lvíčata nemají ve svých řadách žádnou hvězdu typu Haalanda nebo Smitha Rowe, musí se opřít o týmové pojetí.
  • Favorit tohoto zápasu je jasně dán, Tipsport vypsal 1.54 na Anglii a 5.96 na Česko.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Anglie 1.54 1.53

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Anglie vs Česko
  • Soutěž: Finále Ligy národů
  • Čas zápasu: 22. 06. 2023, 18:00
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat Anglie vs Česko

Youtube nabízí highlights zápasu Česka a Islandu, kde se fanoušek může pokochat dvěma trefami, které poslaly Lvíčata na fotbalové EURO. Samotný turnaj ale teprve začne. Přímý přenos zdarma lze sledovat na ČT Sport. Utkání se hraje v daleké Gruzii, úvodní výkop je naplánován na čtvrtek 22. 6. 2023 od 18.00. Na Tipsportu, Fortuně, Chance či na Betanu lze uzavírat sázky live.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fotbalové EURO do 21 let 22. června 2023, 18:00 Adjarabet Arena, Batumi, Gruzie 1.54 vs 5.96 ČT Sport

Anglický kádr postrádá hvězdy Bellinghama či Saku

Anglický kádr postrádá hvězdy Bellinghama či Saku, kteří se už zabydleli v seniorské reprezentaci. I bez těchto fotbalistů ale kolébka fotbalu vysílá na turnaj mnoho hráčů, kteří už teď kopou do Premier league. Tedy soutěž, po které touží snad všichni hráči české reprezentace. Jestli se ale do ní v budoucnu podívají alespoň 3, 4 fotbalisté, tak to bude úspěch. Stačí zmínit aspoň některé hráče. Anthony Gordon připomíná Harryho Kanea nejen blonďatými vlasy. Už teď pálí za Newcastle jeden gól za druhým. Slávy si už užívá také Emile Smith Rowe z Arsenalu, jenž dal gól mimo jiné i Čechům v kvalifikaci.

Anglický kádr postrádá hvězdy Bellinghama či Saku

Zdroj: beetsjr

Současná Lvíčata postrádají hvězdu typu Rosického

21 let, to je věk, ve kterém už takový Rosický nebo Baroš kopali TOP evropské soutěže. Současná Lvíčata takovou hvězdu nemají. Kádr je vesměs poskládaný ze zástupců české nejvyšší soutěže, občas se objeví i někdo z nižší ligy. Trenér Jan Suchopárek také žehrá na zranění Tomáše Čvančary, jenž na jaře byl ve fantastické formě a mohl být útočníkem číslo 1. Takto ho zastoupí Daniel Fila nebo Václav Sejk. Kapitánem bude opora dánského Viborgu Jan Žambůrek. Na EURO se Češi probojovali až z baráže. Ve skupině skončili druzí právě až za Anglií. Vstupenku na šampionát jim zajistil vydařený duel s Islandem.

Současná Lvíčata postrádají hvězdu typu Rosického

Zdroj: standard

Kurzy Anglie vs Česko

Sázkové kanceláře se rozhodly na vítězství Česka vypsat kurz blížící se hodnotě 6. Například Tipsport volí kurz 5.96. Na remízu už je nižší kurz, 4.08. Favorizovaná Anglie má 1.54. Tipéři moc velcí vlastenci nejsou. Na vítězství Lvíčat byly přijaty sázky v řádu nižších tisíců korun. Naopak na výhru ostrovního celku bylo už vsazeno skoro 3,5 milionů korun. Někteří tipéři sází například i to, že Anglie vyhraje s handicapem -1.0 – kurz je 1.93.

Tip redakce: Vyhraje Anglie

Češi nemají moc kvalitních fotbalistů v této věkové kategorii. A ti, co by třeba na Euru mohli solidně zahrát, jsou zranění. Trenér Suchopárek se asi bude snažit vše směřovat na kvalitní obranu. Jestli to pomůže proti Anglii, to ale pochybujeme. Angličané mají ve svých řadách talentované útočníky, kteří jsou zvyklí zdolávat bezvadně organizované defenzívy Premier League. Tipujeme, že Anglie vyhraje. A Smith Rowe by mohl vstřelit alespoň jednu branku. Češi mají podle nás větší šance na body proti Izraeli, ale snad možná i proti tomu Německu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Anglie 1.54 1.53

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie