Zorya vs Slavia Praha: Kvalifikace na Evropskou ligu preview a tip na sázení


V prvním zápase byla Slavia sama sobě největším soupeřem. Respektive, překážkou byla neschopnost proměňovat šance. Zvláště Schranzovi a Juráskovi se na kopačky lepila smůla. Teprve poslední desetiminutovka zachránila nejen Slavii, ale také tip z naší minulé analýzy, neboť jsme hádali výhru Slavia s handicapem -1.5. S náskokem 2:0 se už dá hospodařit. Odveta Zorja Luhansk vs Slavia Praha je na programu v 19:00 dne 31. 8. 2023. Hraje se v Lublinu.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Zorya vs Slavia Praha: Kvalifikace na Evropskou ligu preview a tip na sázení

  • Zorja pokračuje v neutěšených výkonech, o víkendu remizovala na hřišti předposlední Minaje
  • Stejný výsledek 1:1 zaznamenala Slavia pro změnu v Jablonci
  • Kurz 6.90 přisoudili bookmakeři možnosti, že vyhrají domácí. Na Slavii lze sázet s kurzem 1.45
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Slavia Praha 1.45 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Zorja Luhansk vs Slavia Praha?

Výborným zdrojem pro videa z kvalifikačních zápasů na Evropskou ligu je kanál YouTube O2 TV Sport. Právě odsud přinášíme highlights zápasu Slavia Praha vs Zorja Luhansk, který se hrál minulý týden. Slavia hrála úžasně, bušila na vrata soupeře, ale ten celých 81 minut odolával. Až Tijani a Masopust Slavii spasili. Kdo tedy chce vidět góly, ať rovnou přetočí na konec videa. Kdo chce vidět celý druhý zápas, ať si 31. 8. 2023 pustí v 19:00 přímý přenos na televizi ČT Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Evropskou ligu 31. srpna 2023, 19:00 Arena Lublin, Polsko 6.90 vs 1.45 ČT Sport

Zorja Luhansk nepatří k nejnebezpečnějším soupeřům

Ani v ukrajinském měřítku letos Zorja Luhansk nepatří k nejnebezpečnějším soupeřům. Za suverénním Šachťarem je v ukrajinské Premier league usazený Ruch Lviv a pak následují kluby z Žitomiru a Oděsy. Zorja Luhansk je až 11., jen o dvě příčky nad sestupovou hranicí. Klub postrádá řadu opor. A také kvalitního trenéra. Holanďan Patrick van Leeuwen, který v minulé sezóně dostal Zorju na 2. místo, nyní trénuje Šachťar. Trenér Nenad Lalatović není moc dobrá volba – je to více cestovatel než kouč. Za 12 let, co je trenérem, vystřídal 18 různých angažmá, a to převážně u sebe doma ve Srbsku.

Zorja Luhansk nepatří k nejnebezpečnějším soupeřům

Zdroj: euromaidanpress

Spalování šancí je problém, který Slavii trápí dlouhodobě

Spalování šancí je problém, který Slavii trápí dlouhodobě. Vždyť i Dnipru mohli sešívaní dát těch gólů více. Následovalo trápení se Zorjou. A teď v neděli Slavia proti Jablonci pohrdla i penaltou. Severočeši nakonec proti favoritovi slavili bod a Slavia opustila čelo tabulky. Proti Zorje se zdá být napůl vyhráno, ale trenér Jindřich Trpišovský nemůže připustit podcenění. Konferenční liga je pro Slavii málo, chce do ligy Evropské, kde před dvěma lety Pražané předvedli velkolepé tažení. Stále v klubu je řada pamětníků – Masopust, Kolář nebo Bořil, který se triumfálně vrátil po dlouhém zranění a proti Jablonci odehrál celý zápas.

Spalování šancí je problém, který Slavii trápí dlouhodobě

Zdroj: dynamo.kiev

Zorja Luhansk vs Slavia Praha kurzy

Naděje Zorji nejsou vysoké. V lublinském exilu musí vyhrát alespoň o dvě branky. Ani jednogólové vítězství ale dle bookmakerů není pravděpodobné. Na „jedničku“ můžete u Tipsportu vsadit s kurzem 6.90. Remíze odpovídá kurz 4.75 a výhře hostů 1.45. Tipéři s radostí zkoušejí i kurz 1.74 na výhru Slavie v handicapu -1.0. Že obecně v zápase padne více branek, takovou příležitost lze vyzkoušet třeba v podobě kurzu „počet gólů – více než 1.5“. Kurzová hodnota je 1.23. Nebo zkuste, že padne více než 2.5 gólů – kurz je 1.69.

Tip redakce: vyhraje Slavia Praha

Zorja Luhansk je v hluboké krizi. Tento tým neporazil ani Mynai, což je tým z vesnice na Zakarpatské Ukrajině, který se nikdy neumístil v 1. polovině tabulky ukrajinské ligy. Slavia je kvalitativně jinde. V prvním zápase 4. předkola Evropské ligy se útočilo na jedinou bránu. Že to skončilo jen 2:0, za to může Zorja vděčit částečně svému brankáři, částečně štěstí. Teď Slavia asi tak aktivní v ofenzivní fázi nebude, ale nemyslíme si, že by dovolila byť jen remízu. Čekáme gól v první půli a pak kontrolování výsledku.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
vyhraje Slavia Praha 1.45 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie