Zbrojovka Brno vs Sparta Praha B: Preview a tipy na sázení


Páteční fotbalový program nabídne utkání Zbrojovka Brno vs Sparta Praha B v rámci Fortuna národní ligy. Zatímco domácí bojují o postup, pražané se chtějí primárně zachránit. Zápas se odehraje 29. března od 18:00 a odvysílá jej ČT Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Zbrojovka Brno vs Sparta Praha B: Preview a tipy na sázení

  • Zbrojovka není se vstupem do jara spokojena, ze tří kol získala pouhé dva body. Před startem kola ztrácí na přímý postup již deset bodů, na baráž pak body čtyři. Od začátku jara bez výhry, fanoušci již tři body potřebují
  • Sparta B má jasný cíl, zdržet druholigovou příslušnost. Loni se to nepodařilo béčku Slavie, Letenští se tak mají z čeho poučit. Sestupu do třetí ligy znamená potřebu posílat své talenty do jiných týmů Fortuna národní ligy
  • Brno je v domácím prostředí jasný favorit, vsadit si na něj lze v kurzu 1.57 u Tipsportu. Triumf Sparty je v nabídce za 5.29, remízu a bod pro oba týmy lze trefit v poměru 3.85
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.86 1.83

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Zbrojovka Brno vs Sparta Praha B?

Páteční utkání 20. kola Fortuna národní ligy nabídne zápas týmů s odlišnými ambicemi. Domácí Brno se chce rychle vrátit mezi elitu, sparťanské béčko hlavně zdržet druholigovou příslušnost. Bitvu bude hostit ADAX INVEST Aréna, utkání se odehraje 29. března od 18:00 a vysílat živě ho bude ČT Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna národní liga
Termín zápasu:
29. 3. 2024, 18:00
Místo zápasu:
ADAX INVEST Aréna
Kurzy Tipsport:
1.57 vs 5.29
Kde sledovat:
ČT Sport

Brno už musí

Brno se stejně jako moravský spoluadept na postup Vyškov ze startu roku trápí, ještě nedokázalo vyhrát a na přímý postup ztrácí již deset bodů. Na třetí barážovou pozici čtyři body. Sparta minulé kolo překvapivě padla a posledním Varnsdorfem a odmítla jedinečnou šanci vyskočit z pásma sestupu. Na něj má aktuálně pouze pětibodový náskok, přestože je na 12. místě.

Zbrojovka Brno vs Sparta Praha B kurzy

Zbrojovka je navzdory hrozivé formě doma favoritem, vsadit si na ni lze za 1.57 u Tipsportu. Výhra Sparty a cesta z boje o záchranu je v nabídce za 5.29, bod pro každého je ve hře za 3.85.

Tip na sázení: Remíza o poločase nebo na konci zápasu

Brno je s ohledem na ambice favoritem, otázka ale je, zda si Letenští po reprezentační pauze nebudou chtít některé fotbalisty A-týmu rozehrát. Proto si myslím, že Letenští dokáží vstřelit gól. Konkrétně to i vzhledem k trápení Moravanů vidím na remízu o poločase nebo na konci utkání. Pak ale věřím ve zkušenosti Jakuba Řezníčka, který prolomí střelecké trápení a zařídí Brnu tři body.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.86 1.83
Sparta skóruje 1.46 1.43
Brno vyhraje přesně o gól 3.20 3.32

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie