Young Boys Bern vs Man City: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Young Boys Bern mají podle Tipsportu kurz na zisk trofeje vítěze Ligy mistrů 1:1000. Jinými slovy, jsou společně s třemi dalšími týmy největší outsideři soutěže. Tento celek nyní bude hrát se soupeřem, který je opačný extrém. Manchester City loni Ligu mistrů zvítězili a letos jsou opět favorizovaní. Pokud si chcete vsadit na duel Young Boys Bern vs Manchester City, máme pro vás analýzu a tip na výsledek. Zápas začne 25. 10. od 21:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Young Boys Bern vs Man City: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Mladí chlapci z Bernu získali remízu v Bělehradě, nejvíce asi usilují o 3. místo ve skupině
  • Manchester City se o víkendu dostal zpět na 1. místo v Premier league.
  • Výhoda domácího prostředí zde nehraje velkou roli, na Young Boys Bern je kurz 16.00, na hosty 1.18.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Manchester City s handicapem -1.5 1.60 1.60

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Young Boys Bern vs Manchester City?

Manchester City proti Lipsku tlačil celý čas, ale důležité góly padly až v posledních minutách. Proti Young Boys Bern bude Pep Guardiola chtít, aby byl zápas pod kontrolou mnohem dříve. U tohoto utkání bude mít český divák možnost sledovat přímý přenos zdarma. Začíná Young Boys Bern vs Manchester City 25. 10. od 21:00 na stanici Premier Sport1. Než to začne, můžete si pustit alespoň highlights ze zmíněného utkání Manchesteru City proti Lipsku.

Liga mistrů Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 25. října 2023, 21:00 Wankdorf Stadium, Bern 16.00 vs 1.18 Premier Sport1

Hráči Young Boys nedostávají často pozvánky z reprezentace

Reálně nemohou mít Young Boys Bern ve skupině G vyšší ambice, než získat 3. místo a tím postup do Evropské ligy. Není to žádná evropská extratřída. V Lize mistrů se objevují potřetí, předchozí dvě účasti skončily vždy stejně – Young Boys se poroučeli na posledním místě skupiny. Za Young Boys hrají převážně Švýcaři. Jenže to nejsou ti fotbalisté, které vidíme na mezinárodních akcích v dresu švýcarského národního týmu. Do reprezentace se Young Boys často nedostávají, nejúspěšnější z aktuálního kádru je Loris Benito se 13 starty

Hráči Young Boys nedostávají často pozvánky z reprezentace

Zdroj: promoesportagency

Ve skupině Ligy mistrů i v PL jsou City zatím první

Naopak v Manchesteru City je to reprezentant vedle reprezentanta. Je jich až příliš, říká si asi v duchu trenér Pep Guardiola. Když začíná reprezentační pauza, jako se tak stalo minulý týden, rozjede se mu celé mužstvo do světa. A holohlavý Španěl jen doufá, že se mu v kvalifikačních duelech nikdo nezraní.Guardiola ale jinak důvody k nespokojenosti nemá. Ve skupině Ligy mistrů jsou City zatím první a stejné místo drží i v Premier league poté, co v sobotu porazili doma Brighton 2:1.

Ve skupině Ligy mistrů i v PL jsou City zatím první

Zdroj: ogol.com.br

Young Boys Bern vs Manchester City kurzy

Pro sázkaře máme kromě tipů nachystány i promo kódy. Zkusit můžete třeba promo kód Fortuna, který nabízí výhodné podmínky při registraci. Možná vám duel Young Boys Bern vs Manchester City přinese první sázkařský úspěch. Na domácí je zde kurz 16.00, na remízu je 7.46 a na výhru hostí 1.18. Na neprohru City se ani nevyplatí vsadit, když je kurz 1.03. Lze odhadnout třeba i to, že padne více než 1.5 gólů v zápase. Kurz je 1.16. Na 2.5 gólů a více už je kurz 1.50.

Tip redakce: Manchester City vyhraje s handicapem -1.5

Vítězstvím City jsme si docela jistí, sázku vylepšujeme tipem, že anglický klub vyhraje s handicapem -1.5. Young Boys postrádají zkušenostiz velkých evropských zápasů proti týmům, jako jsou Citizens. Favorit si z Anglie si přiveze dobrou náladu, na výhře 2:1 proti Brightonu si po gólu připsali nejlepší střelci Álvarez a Haaland. Titíž by se mohli prosadit i ve Švýcarsku.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Manchester City vyhraje s handicapem -1.5 1.60 1.60

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie