West Ham vs Liverpool: Premier League Preview a tipy na sázení


Sobotní fotbalový program nabídne utkání West Ham vs Liverpool v rámci Premier League. Zatímco domácí usilují o evropské poháry, hosté stále potichu věří v titul na rozloučenou Jürgenu Kloppovi. Zápas se odehraje 27. dubna od 13:30 a odvysílá jej Canal+ Sport.

West Ham vs Liverpool: Premier League Preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • West Ham a stejně tak trenér David Moyes jako by vyčpěli. Vztah mezi manažerem a klubem se horší, spekuluje se o konci po závěru sezony. Hammers ale stále mohou do pohárů, z osmé příčky ztrácejí na TOP 7 dva body
  • Liverpool má za sebou týdny hrůzy. V týdnu prohrál derby s Evertonem a ztratil ve třetím z minulých čtyř kol Premier League, Arsenal i Manchester City jsou tak v lepší pozici. Po celkové prohře 1:3 vypadl i ve čtvrtfinále Evropské ligy
  • Fulham je v domácím prostředí jasný outsider, vsadit si na něj lze v poměru 5.33. Hosté z Liverpoolu jsou v nabídce za 1.54, remíza a tedy další ztráta Reds v boji o titul je v nabídce v kurzu 4.76
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 2.12 2.09

Kde sledovat zápas West Ham vs Liverpool?

Sobotní utkání 35. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z odlišných pater tabulky. Zatímco domácí usilují o TOP 7 a tedy evropské poháry, hosté touží, aktuálně možná už pouze sní o titulu. Bitvu hostí London Stadium, utkání se odehraje 27. dubna od 13:30 a živě ho odvysílá Canal+ Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Premier League
Termín zápasu:
27. 4. 2024, 13:30
Místo zápasu:
London Stadium
Kurzy Tipsport:
5.33 vs 1.54
Kde sledovat:
Canal+ Sport

Souboj trápících se

West Ham na rozdíl od Liverpoolu v týdnu odpočíval, což se mu poštěstilo poprvé od reprezentační pauzy. Předtím měl totiž tři anglické týdny v řadě, z čehož logicky při šíři kádru byla jen jedna výhra ze sedmi utkání. Liverpool jako by poslední týdny zahazoval šance schválně. V jediném z minulých pěti utkáních vstřelila alespoň dva góly, naopak ve třech vyšla úplně naprázdno. Posledně s Evertonem.

West Ham vs Liverpool kurzy

West Ham je v domácím prostředí jasný outsider, vsadit si na něj lze za 5.33 u Tipsportu. Prolomení černé série Liverpoolu je v nabídce za 1.54, bod pro každého pak v kurzu 4.76.

Tip na sázení – Remíza o poločase nebo na konci zápasu

Liverpool je favorit, soupeř má ale odpočaté nohy. Hammers v nejsilnější sestavě trápí i favority, proto si myslím, že doma remízu o poločase nebo na konci zápasu uhrají. Zároveň Liverpool v minulých zápasech ztrácel i kvůli chybám v obraně, proto doporučuji gól na obou stranách. Co se týče celkového skóre, přeci jen to vidím na triumf Reds, konkrétně rozdílem jedné branky.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 2.12 2.09
Liverpool vyhraje přesně o gól 3.71 3.71
Oba týmy skórují 1.50 1.51