West Ham vs Chelsea: Premier League preview a tip redakce


Druhé kolo nové sezóny Premier League nabídne zajímavé londýnské derby, v němž se spolu střetnou West Ham a Chelsea. Oba týmy si po nepovedeném minulém ročníku potřebují spravit chuť, oba však mají zatím na kontě jeden bod za remízu. Kdo bude na chvíli kralovat Londýnu, se dozvíme v neděli 20. srpna. Souboj i s českými zástupci Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem začíná v 17:30.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


West Ham vs Chelsea: Premier League preview a tip redakce

  • West Ham v prvním kole remizoval na hřišti Bournemouthu.
  • První zápas Chelsea pod novým koučem proti Liverpoolu skončil taktéž nerozhodně.
  • Zápas druhého kola Premier League West Ham vs Chelsea začíná 20. srpna od 17:30.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu bez remízy: Chelsea 1.45 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas West Ham vs Chelsea?

Vzhledem k české stopě vás dost možná zajímá, kde sledovat zápas West Ham vs Chelsea. Pikantní londýnské derby bude k vidění na programu Canal+ Sport, a to v neděli od 17:30. Do té doby si můžete zkrátit čas s Youtube kanálem Premier League, kde jsou k vidění třeba nejlepší akce kola nebo sestřihy předešlých zápasů.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier League 20. srpna, 17:30 London Stadium (Londýn) 4.04 vs 1.93 Canal+ Sport

Kladiváři v nelehké pozici

Loňskou sezónu Kladivářů zachránilo až vítězství v Evropské konferenční lize. Na to tým Davida Moyese letos nejspíš spoléhat nechce, vstup do nového ročníku Premier League však zatím neprobíhá úplně hladce. Na úvod tým s Tomášem Součkem i Vladimírem Coufalem v základu uhrál pouze remízu na hřišti Bournemouthu. Navíc se musí obejít bez jednoho z klíčových hráčů, Declana Rice, který se přesunul do Arsenalu. West Ham přitom mnoho posil pro novou sezónu nepřivedl. Přišel sice Edson Álvarez, sešlo ale z hojně diskutovaného přestupu Harryho Maguira.

Kladiváři v nelehké pozici

Zdroj: standart

Velkolepé posilování Chelsea

Chelsea po nepovedené loňské sezóně potřebovala restart. Na trenérský post proto usedl Mauricio Pochettino a značnou obměnu uvidíme i na hřišti. Londýnský tým patřil na přestupovém poli k těm nejaktivnějším. Zatím posledním cenným úlovkem je Ekvádorec Caicedo, který k Blues přestoupil za rekordní sumu 100 milionů liber. V prvním utkání proti Liverpoolu však Chelsea nejvyšší očekávání nenaplnila. Ačkoliv v zápase nebyla horším týmem, musela se spokojit s remízou. A i když argentinský stratég vyjádřil nadšení nad výkonem svých hráčů, jedním dechem dodal, že se tým musí zlepšit ve všech ohledech. Povede se to už proti West Hamu?

Velkolepé posilování Chelsea

Zdroj: inews

West Ham vs Chelsea kurzy

Při pohledu na kurzy vypsané sázkovou kanceláří Tipsport se zdá, že o favoritovi londýnského derby není pochyb. Na West Ham je vypsán kurz 4.04, na Chelsea 1.93. A Blues věří i 98 % tipérů. Hladina vypsaná na remízu je 3.63. A zajímavá může být i sázka na počet gólů. Že uvidíme alespoň dva, můžete zkusit v kurzu 1.31.

Tip redakce: Výsledek zápasu bez remízy: Chelsea

Blues patří vzhledem ke složení kádru i projevu v prvním soutěžním klání právem role favorita, ale v nově složeném kádru nemusí jít hned všechno jako na drátkách. Začátek nového ročníku ligy je navíc vždy trochu ošemetný, a tak raději než čistou výhru Chelsea volíme “bezpečnější” sázku na výhru bez remízy. V kurzu 1.45 stojí za pokus.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu bez remízy: Chelsea 1.45 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie