West Ham vs Bayer Leverkusen: Evropská liga preview a tipy na sázení


Evropská liga je zpátky a ve čtvrtek uvidíme odvetu West Ham vs Bayer Leverkusen. Úvodní zápas vyhrál čerstvý mistr Bundesligy, který chce získat i další trofeje a do Anglie nepřijel poprvé v sezoně prohrát. Zápas se hraje 18 dubna od 21:00 a vysílat jej bude Sport 2.

West Ham vs Bayer Leverkusen: Evropská liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • West Ham z uplynulých deseti zápasů vyhrál jen tři a v odvetě musí vyhrát o dva góly
  • Soupeřem mu bude Leverkusen, který v neděli oslavil předčasně historicky první titul v Bundeslize
  • Favoritem na vítězství je dle kurzových předpokladů hostující Bayer Leverkusen, na který si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 1.95. Remíza je vypsaná na 3.95, na výhru domácích poté 3.37
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Leverkusen vyhraje poločas nebo zápas 1.63 1.62

Kde sledovat zápas West Ham vs Bayer Leverkusen?

Odvetný zápas čtvrtfinále Evropské ligy West Ham vs Bayer Leverkusen nabídne zajímavou bitvu s velmi pravděpodobným postupujícím do další fáze. Hraje se na London Stadium 18. dubna od 21:00 a pokud nebudete mezi šťastlivci na stadionu, můžete jej sledovat skrze televizní obrazovky na Sport 2.

Informace k zápasu
Soutěž:
Evropská liga
Termín zápasu:
18. 04. 2024 (21:00)
Místo zápasu:
London Stadium
Kurzy Tipsport:
3.37 vs 1.95
Kde sledovat:
Sport 2

West Ham bez formy

West Ham není v ideálním rozpoložení a už vůbec ne formě. Po domácí výhře 5:0 nad Freiburgem se zdálo vše růžové, ale od té doby tým z hlavního města Anglie vyhrál jen s Wolves a ke dvěma remízám připsal tři porážky. Jedna z nich byla i s Leverkusenem, kde to dlouho vypadalo na remízu, ale dva údery v závěru West Hamu v podstatě zničily šance na postup.

Leverkusen v euforii

Leverkusen je na tom zcela odlišně a aktuálně hraje v herní pohodě. Z deseti poslednoch zápasů devětkrát vyhrál a jednou remizoval, o víkendu navíc po krásném vítězství 5:0 oslavil mistrovský titul a poprvé v historii se stal mistrem Bundesligy. Do Anglie se hráčům příliš nechce, ale žene je motivace zakončit sezonu bez jediné porážky.

West Ham vs Bayer Leverkusen kurzy

Kurzy na zápas jsou zajímavé v případě, že věříte v úspěch domácích. My to ale vidíme jinak a hledta budeme spíše na opačné straně. Atraktivní může být sázka na výhru Leverkusenu s inkasovaným gólem v kurzu 3.44 u Tipsportu, popřípadě handicap -1.5 v kurzu 3.41.

Tip na sázení – Leverkusen vyhraje poločas nebo zápas

Leverkusen je na koni a v Anglii neprohraje. Náš tip je tentokrát opatrnější, a to v té podobě, že Bayer vyhraje buď 1. poločas, nebo zápas. Kurz na tuto událost je 1.63 u Tipsportu. Ačkoliv se může zdát na první pohled nízký, rozpoložení obou týmů je zcela odlišné. I obměněná sestava Leverkusenu by měla důležitý zápas zvládnout.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Leverkusen vyhraje poločas nebo zápas 1.63 1.62
Leverkusen vyhraje 1.95 1.98
Leverkusen vyhraje poločas i zápas 3.01 3.10