West Ham vs Arsenal: Premier League Preview a tip na sázení


Nedělní fotbalový program nabídne utkání West Ham vs Arsenal v rámci Premier League. Zatímco domácí dostali před týdnem trojku od Manchesteru United, hosté porazili lídra tabulky Liverpool. Zápas se odehraje 11. února od 15:00 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


West Ham vs Arsenal: Premier League Preview a tip na sázení

  • West Ham se výkonnostně trápí bez zraněného Lucase Paquety, ten ale už je zpět v tréninku a v neděli by měl být minimálně na lavičce. Hammers bez něj zkrátili přirozený přechod mezi zálohou a útokem, z minulých dvou kol získali jen bod
  • Arsenal výkonnostně i výsledkově přehrál lídra tabulky Liverpool a vrátil se do boje o titul. První vzájemné utkání s West Hamem ale v tomto ročníku prohrál, což byla jeho jediná ligová porážka na Emirates. Gunners mají soupeři co vracet
  • Arsenal je i vzhledem k dominantním výkonům v minulých týdnech favorit v kurzu 1.54 u Tipsportu. Lákavá je ale i domácí výhra Hammers za 5.82, derby bez vítěze se nabízí v poměru 4.43
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Arsenal vyhraje 1.54 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas West Ham vs Arsenal?

Nedělní utkání 20. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů z podobných pater tabulky. Domácí by rádi uhráli opět TOP 6, hosté myslí minimálně na TOP 4 a možná i titul. Bitvu bude hostit London Stadium, utkání se odehraje 11. února od 15:00 a vysílat živě ho bude Canal+ Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier league 11. 2. 2024, 15:00 London Stadium 5.82 vs 1.54 Canal+ Sport

Arsenal je zpět na vítězné vlně

West Ham se v minulých kolech přesvědčil, že Mohammed Kudus bez Paquety nemá zas tak pozitivní vliv na zbytek týmů. Hammers aktuálně dobíhá i úzký kádr, a to ještě nezačala jarní část Evropské ligy. Tentokrát měli Londýňané celý týden na odpočinek. Naopak Arsenal se zdá být zpátky na vítězné vlně, vyhrál poslední tři kola. Uprostřed hřiště se do loňské formy dostává Martin Odegaard, počáteční stres setřásl gólman David Raya a kupříkladu při lednové výhře nad Nottinghamem výrazně podržel.

West Ham vs Arsenal kurzy

West Ham je před vlastními fanoušky až překvapivý outsider v poměru 5.82 u Tipsportu. Na čtvrtou výhru Arsenalu v řadě si lze vsadit v kurzu 1.54, bod pro každého je v nabídce za 4.43.

Tip na sázení: Arsenal vyhraje

S ohledem na dobré rozpoložení Arsenalu se předpokládá jeho výhra, přestože hraje venku. Hodně bude záležet, zda se dá zdravotně do pořádku Paqueta, klíčová spojka zálohy a útoku Hammers. Pokud ne, Gunners to zvládnou s přehledem. Paqueta ale minimálně na část utkání asi nastoupí, proto tipuji vítězství Gunners o gól a zároveň, že se na London Stadium prosadí oba městští rivalové.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Arsenal vyhraje 1.54 1.55
Oba týmy dají gól 1.82 1.81
Arsenal vyhraje přesně o gól 3.40 3.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie