Vondroušová vs Svitolina: Wimbledon, preview a tip na výsledek


Když jsme v naší předchozí analýze tipovali, že Svitolina vyhraje více než 6.5 gamů, netušili jsme, že Ukrajinka nakonec zápas proti světové jedničce Świątekové rovnou vyhraje. Přitom na vítězství Svitolinové byl kurz 6.02. Z pozice outsiderky do semifinále vkročila také Markéta Vondroušová, na jejíž raketě skončila Američanka Jessica Pegula. Takže finále v Londýně bude mít překvapivou finalistku – Ukrajinku vracející se po těhotenství nebo nenasazenou Češku. Hraje se ve čtvrtek 13. července v 14:30.

Vondroušová vs Svitolina: Wimbledon, preview a tip na výsledek

  • Svitolinová půl roku před začátkem Wimbledonu porodila potomka, ale v Londýně hraje v plné síle
  • Pegulová proti Vondroušové nic nepodcenila, ale stejně ji Češka po skvělém výkonu porazila
  • Mírnou outsiderkou je Ukrajinka, je na ni vypsaný kurz 2.13. Na Vondroušovou Tipsport určil 1.80
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Vondroušová 1.80 1.75

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Vondroušová – Svitolina
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 13. července 2023, 14:30
  • Kde sledovat: TV Tipsport

Kde sledovat zápas Vondroušová – Svitolina?

Highlighty zápasu Markéty Vondroušové s Jessicou Pegulou prostě musíte vidět. A to nejen proto, že to dopadlo šťastně pro českou tenistku. Byl to jednoduše skvělý zápas. Ještě že oficiální Youtube kanál Wimbledon nabízí tyto atraktivní sestřihy. Teď ale přichází semifinále s Elinou Svitolinovou. Takže otázka je, kde sledovat live stream zdarma? Odpověď je jednoduchá – zápas nabízí TV Tipsport. Přímý přenos zdarma klání Markéta Vondroušová vs Elina Svitolinová může sledovat 13. 7. od 14:30.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 13. července 2023, 14:30 All England Club (Londýn) 2.13 vs 1.80 TV Tipsport

Vondroušová utekla v zápase s Pegulovou hrobníkovi z lopaty

Vondroušová utekla v zápase s Pegulovou hrobníkovi z lopaty. Stav byl 1:1 na sety a 1:4 na gamy. Ale rodačka ze Sokolova neznervózněla, dobře si uvědomovala, že v tomto propastném náskoku Američanky se skrývá jen jeden brejk. Ten vybojovala. A pak získala ještě jeden, který vedl k celkovému vítězství. Markéta Vondroušová nebyla nikdy specialistkou na trávu, tu si více oblíbila Petra Kvitová či Barbora Strýcová. Ale letos se to všechno sešlo. Vondroušová se dostala do laufu, což jí umožňuje coby nenasazené hráčce kosit favoritky. Na její raketě už skončily hráčky na 20., 32., 12. a 4. pozici.

Vondroušová utekla v zápase s Pegulovou hrobníkovi z lopaty

Zdroj: rds.ca

Elina Svitolinová, to je nejsilnější příběh letošního Wimbledonu

Elina Svitolinová, to je nejsilnější příběh letošního Wimbledonu. Ukrajinka na turnaj naskočila s divokou kartou poté, co se vrátila na kurty po porodu. I tak porazila jedničku Świątekovou. To ale není to jediné, čím na sebe partnerka francouzského tenistky Gaëla Monfilse poutá pozornost. Svitolinová nepodává ruku soupeřkám z Běloruska a Ruska. V osmifinále to poznala Viktoria Azarenka. Ta dostala hned tři pomyslné pohlavky – prohrála zápas, soupeřka jí nepodala ruku a ještě ji na cestu do kabin vybučelo publikum, jasně stojící na straně ukrajinské hrdinky. Je možné, že finále bude Svitolinová vs Sabalenková z Ruska. To by byl třaskavý zápas.

Elina Svitolinová, to je nejsilnější příběh letošního Wimbledonu

Zdroj: sport.24tv.ua

Kurzy Vondroušová vs Svitolina

Tato situace se málokdy vidí. Vyšší kurz je na Svitolinovou, takže sázkové kanceláře favorizují Vondroušovou. A co na to sázkaři? Tipují jako vítězku Ukrajinku. Přitom většinou bývá v přízni tipérů spíše český reprezentant nebo reprezentantka. Na Makrétu Vondroušovou je kurz 1.80, na Svitolinovou 2.13. Tipéři také sázejí na to, že Svitolinová vyhraje více než 0.5 setů – 1.39. Anebo na to, že Ukrajinka získá alespoň 8.5 gamů – zde je kurz 1.26.

Tip redakce: Vyhraje Vondroušová

Se 79 % sázkařů nesouhlasíme. Přidáváme se k té menšině, která tipuje Vondroušovou. A to ne jen kvůli patriotismu. Myslíme si, že na to Vondrášová má, je ve velké psychické pohodě. Otočit zápas v rozhodujícím setu z 1:4 na 6:4, to už něco znamená. Navíc jsme si všimli toho, s jakými soupeřkami Svitolina hrála. Keninová, Swiateková či Azarenková, to jsou všechno tenistky s dobře čitelnou hrou. Jedou podle nadrilované šablony. Na Vondroušovou se ale připravit nejde. Tenis rodačky ze Sokolova je variabilní, nápaditý a hravý. Nečekané stopbaly mohou Svitolinové zavařit.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Vondroušová 1.80 1.75

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wtatennis, fortuna, wikipedie, tipsport, betano