Vítkovice vs Skelleftea: Liga mistrů hokej preview a tipy na sázení


Hokejová Liga mistrů vstupuje do semifinále, kde nechybí český zástupce. Uvidíme jej v sérii Vítkovice vs Skelleftea. První zápas série začíná 9. ledna v 18:00 v Ostravar Aréně. Lze jej sledovat na stanici Sport 2 nebo na streamech sázkových kanceláří.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Vítkovice vs Skelleftea: Liga mistrů Preview a tipy na sázení

  • Pro Vítkovice se jedná o první představení v semifinále Ligy mistrů
  • Skelleftea v osmifinále vyřadila Třinec
  • Na vítězství Vítkovic vypsal Tipsport kurz 3.27, na remízu 4.2 a na výhru Skelleftea 1.88
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Skelleftea vyhraje 1.88 1.90

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat utkání Vítkovice vs Skelleftea?

První představení Vítkovic v semifinále Ligy mistrů nám může s kvalitním týmem Skelleftea přinést zajímavou podívanou. Utkání začíná v úterý 9. ledna v 18:00 v Ostravar Aréně. Duel vysílá stanice Sport 2 a lze jej také sledovat na streamech sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 9. ledna 2024, 18:00 Ostravar Aréna (Ostrava) 3.27 vs 1.88 Sport 2, Tipsport, Chance

Oba týmy sní o své finálové účasti

Vítěz souboje Vítkovice vs Skelleftea se bude radovat ze své premiérové účasti ve finále Ligy mistrů. Ridera dokráčela nejdále v sezoně 2016/2017 a to do čtvrtfinále, Švédové si semifinále již vyzkoušeli, ale neuspěli v něm. Ligová forma Vítkovic jim moc nadějí na úspěch nepřidává. Z posledních pěti zápasů sice třikrát zvítězili, ale jen jednou s plným bodovým ziskem. V extralize jim patří až 12. pozice se ziskem 36 bodů z 31 utkání. Skelleftea je na tom mnohem lépe. Loni sice tento tým obsadil druhou pozici ve Švédsku a v playoff dokráčel až do finále, ovšem i současná pátá pozice napovídá tomu, že se nachází v mnohem lepším rozpoložení než jejich český soupeř.

Oba týmy sní o své finálové účasti

Zdroj: Mountfield Hradec Králové

Vítkovice vs Skelleftea kurzy

Favoritem duelu jsou dle kurzů hosté, nicméně Vítkovice se mohou spolehnout na svého brankáře. Matěj Machovský má průměr zákroků v Lize mistrů na čísle 96,82% a v průměru inkasuje okolo jedné branky. Můžeme tedy očekávat, že mnoho branek nepadne. Na to, že dá Skelleftea méně než 3 góly vypsal Tipsport kurz 1.63, na to, že v duelu celkem nepadne více než 4,5 gólu máme kurz 2.27. Nejlepším střelcem Vítkovic v LM je Tomáš Vondráček se třemi brankami, na to, že přidá čtvrtá vypsal Tipsport kurz 5.5.

Tip redakce: Skelleftea vyhraje

Favoritem duelu jsou hosté a my věříme, že tuto roli potvrdí. Vítkovice sice hrají první utkání doma, ale vzhledem k formě, jež oba týmy provází, věříme více švédskému mančaftu. Skelleftea má více hráčů, kteří umí v důležitých zápasech rozhodnout. Max Lindholm v Lize mistrů nasbíral už pět bodů, daří se mu i ve švédské lize.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítkovice vstřelí méně než 2,5 gólu 1.52 1.54
Skelleftea vyhraje 1.88 2.00
Max Lindholm vstřelí gól 3.70 Bude vypsáno

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie