Viktoria Plzeň vs Tobol Kostanaj: Kvalifikace na Konferenční ligu


Bylo by příjemné zopakovat situaci z loňské sezóny, kdy měl český klubový fotbal v základních skupinách evropských pohárů tři zástupce. Je k tomu blízko. Slavia a Sparta mají poháry jisté a Plzeň už má Konferenční ligu také na dosah. Západočeši se prokousali druhým a třetím předkolem a v tom čtvrtém si z Kazachstánu přivezli nadějný výsledek 2:1. Zdali opravdu postoupí, o tom se rozhodne na Štruncových sadech v duelu Viktoria Plzeň vs Tobol Kostanaj dne 31. 8. od 19:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Viktoria Plzeň vs Tobol Kostanaj: Kvalifikace na Konferenční ligu

  • Plzeň si na rozdíl od Sparty či Slavie odložila své ligové utkání, aby měla dost energie na pohárový duel
  • To Tobol Kostanaj normálně v neděli ligový zápas hrál, a jen remizoval s Ordabasy
  • Na Kazachy je kurz 13.00, na to, že dokonce postoupí, bookmakeři vypsali kurz 15.00
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase – méně než 4.0 1.41 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Tobol Kostanaj?

Minulý týden Viktoria na hřišti Tobolu dominovala, dva góly padly po konstruktivně provedených ofenzivních akcích. Střelecké zápisy slavili Cadu a Kalvach. Ale v 90. minutě domácí získali zadarmo penaltu – Deblé nešťastně zasáhl míč v pokutovém území rukou. Odvetu plzeňští nesmějí vypustit. Hraje se jako vždy ve čtvrtek, konkrétně 31. 8. od 19:00. Místo určení je jasné, Štruncovy sady v Plzni. A přímý přenos zdarma nabízí stanice O2 TV Sport.

Viktoria vše podřizuje postupu do Konferenční ligy

Viktoria vše podřizuje postupu do Konferenční ligy. Finanční odměny v této soutěži jsou mizivé v porovnání s Ligou mistrů, kterou Plzeň hrála loni. Ale pořád jsou to peníze a po změně majitele jsou západočeši rádi za příležitost vylepšit rozpočet. Už to není ta bohatá Viktoria v sestavě s řadou reprezentantů, ale v Plzni chtějí zabránit tomu, aby se z této organizace stal klub regionálního významu. Plzeň si odložila ligový zápas s Mladou Boleslaví, aby hráči zvládli náročné cestování z Kazachstánu. Ve čtvrtek by tak měly být všechny opory odpočaté. Proti průměrnému soupeři bude stačit i remíza.

Viktoria vše podřizuje postupu do Konferenční ligy

Zdroj: odds

Za Tobol Kostanaj hrají čtyři fotbalisté z Ruska či Běloruska

Největší věcí, která se v souvislosti s klubem Tobol Kostanaj v posledních dnech řešila, byla kauza víz pro hráče. Za klub sídlící na severu Kazachstánu hraje čtveřice mužů s ruským nebo běloruským pasem: Konovalov, Gabarajev, Zabelin a Kirejenko. V souladu s aktuálně platnými zákony tito fotbalisté neměli dostat víza, aby přicestovali do Česka. Ale nakonec dostali výjimku. Vláda České republiky usoudila, že tito čtyři hráči reprezentují kazašský klub a nikoli ruský, respektive běloruský sport. Asi šlo o moudré rozhodnutí, protože v opačném případě by Tobol bojkotoval zápas a z toho by byl jedině skandál.

Za Tobol Kostanaj hrají čtyři fotbalisté z Ruska či Běloruska

Zdroj: kazfootball

Viktoria Plzeň vs Tobol Kostanaj kurzy

Najdou se i tací, kteří sázejí na výhru Tobolu Kostanaj. Ale na Tipsportu je jich méně než 1 %. Více než víra v sílu kazašského družstva asi sázkaře přilákal kurz 13.00. Na remízu je kurz 6.55, na Plzeň je 1.23. Viktoria je tedy jednoznačným favoritem. Dále lze využít příležitosti, že padne více než 1.5 gólů v zápasu – kurz je 1.16. Pokud věříte v ještě větší kanonádu, pak můžete vsadit na více než 2.5 branek (kurz je 1.49) nebo 3.5 branek (2.19).

Tip redakce: padne méně než 4.0 branek

Překvapuje nás, jak nízko je nasazený kurz na výhru Plzně. Ne že bychom západočechům nevěřili. Jen si myslíme, že se nedá vyloučit ani takový scénář zápasu, kdy Plzeň bude spíše důsledně bránit a po spíše nezáživném fotbalu zápas skončí 0:0 či 1:1. Předchozí duely ukázaly, že Plzeň týmy z Kosova, Malty či Kazachstánu nepodceňuje, naopak má snad až příliš velký respekt. A také není tak efektivní v zakončení. To nás vede k sázce na nižší celkový počet gólů. Jinak nepochybujeme, že Plzeň postoupí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase – méně než 4.0 1.41 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie