Viktoria Plzeň vs Sparta Praha kurzy a preview: finále MOL Cup


Ve středu večer se odehraje finále MOL Cupu v Doosan Aréně. Viktoria Plzeň přivítá pražskou Spartu, která se po dlouhých letech pokusí získat double. Mírný favorit jsou podle kurzů hosté, rozhodně je ale nečeká jednoduchý úkol. Utkání Viktoria Plzeň vs Sparta Praha začne ve středu 22. května v 18:00 a v přímém přenosu jej odvysílá Betano TV a televizní stanice ČT sport.

KurzyLive stream s kódem BIGBONUSCZ

Viktoria Plzeň vs Sparta Praha kurzy a preview: MOL Cup

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč s kódem BIGBONUSCZ
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Viktoria Plzeň se potýká s poměrně velkou marodkou. V posledních týdnech ovšem ve Fortuna lize již v podstatě o nic nehrála, tudíž svoji pozornost obracela právě na finálový duel
  • Sparta vítězstvím 5:0 na půdě Mladé Boleslavi potvrdila obhajobu mistrovského titulu. Následné oslavy však právě kvůli středečnímu utkání nemohly být příliš velké
  • Zápas Plzeň vs Sparta si můžete vychutnat zdarma díky livestreamu na Betano TV

Viktoria Plzeň vs Sparta Praha kurzy

Pokud se podíváme na statistiku posledních deseti vzájemných soubojů těchto celků, vychází z ní lépe Viktoria Plzeň. Ta opanovala pět duelů, jednou se zrodila remíza a ve čtyřech případech odcházela ze hřiště poražená. Vyrovnané utkání tak můžeme očekávat i nyní. Na triumf domácích si u Betano můžete vsadit v kurzu 2.77, na remízu v kurzu 3.55 a na vítězství Sparty se nabízí kurz 2.45.

Tip na sázení – Sparta neprohraje

Předpokládám, že Sparta se navzdory mistrovským oslavám dokáže na tento zápas připravit a dočká se vysněného doublu. V její prospěch bude hrát i menší marodka, do utkání nemůže nastoupit jen David Pavelka a Kaan Kairinen. Na domácí straně bude podstatně více absencí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Sparta neprohraje 1.44 1.46 1.43
Vítěz do rozhodnutí – Sparta 1.84 1.90 1.83
Sparta vyhraje a více než 1.5 gólu 2.98 2.99 2.96

Velká motivace pro Plzeň, mistrovské oslavy Sparty

Pokud se podíváme na tabulku Fortuna ligy, zjistíme, že Plzeň se na třetím místě nachází naprosto osamocená. V posledních ligových duelech tedy v podstatě již o nic nehrála, účast v předkolech Evropské ligy si zajistila s obrovským předstihem. Sparta má před posledním kolem v čele tabulky čtyřbodový náskok na Slavii, svého úhlavního rivala. Po výhře na půdě Mladé Boleslavi tak mohly propuknout mistrovské oslavy. Nyní obrací celek z Letné svoji pozornost právě na pohárové střetnutí.

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Sparta Praha?

Finálové utkání Plzně se Spartou si můžete užít zdarma díky livestreamu na Betano TV. Zápas nabídne i televizní program ČT sport. Letenští v sobotu získali 38. ligový titul. Přidají do vitríny i český pohár?

Betano live stream promo

Informace k zápasu
Soutěž:
MOL Cup
Termín zápasu:
středa 22. května, 18:00
Místo zápasu:
Doosan Aréna, Plzeň
Kurzy Betano:
2.60 vs 2.72
Kde sledovat:
TV Betano, TV Tipsport, Chance TV, ČT sport