Viktoria Plzeň vs Gzira United – Kvalifikace na Konferenční ligu


Plzeň zaspala začátek sezóny, teď už se však zdá, že začíná šlapat. Postup přes kosovskou Dritu byl šťastný, ale přinesl důležitý impuls. Následně Viktoria bez problémů porazila v lize Ostravu a konečně ukázala, že dokáže dávat góly. Zlepšující se úroveň hry přináší optimismus pro další zápas. V Konferenční lize budou západočeši hrát proti klubu Gzira United. A tak jako v případě Drity bude Plzeň v pozici jasného favorita. Hraje se 10. 8. od 19:00.

Viktoria Plzeň vs Gzira United - Kvalifikace na Konferenční ligu

  • Nervozitu v ofenzivní fázi setřásl zdařený zápas proti Plzni, který přinesl 3 plzeňské góly
  • Maltský tým porazil v předkole favorizované Dudelange, přálo mu přitom štěstí
  • Bookmakeři Tipsportu nepředpokládají komplikace, na Plzeň je 1.10, na Gziru je 28.50
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Plzeň s handicapem -2.0 1.55 1.57

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Gzira United?

Zápas Plzně s Dritou nebyl moc ke koukání. Pokud ale přesto chcete vidět highlights tohoto duelu, můžete si pustit naše video. Teď se ale blíží další zápas, tedy 3. předkolo Konferenční ligy. Duel Viktoria Plzeň vs Gzira United píská islandský rozhodčí Vilhjálmur Thórarinsson. Zápas začíná ve čtvrtek 10. srpna od 19:00 v plzeňské Doosan Areně. Televizní přímý přenos poskytne stanice O2 TV Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Ligu mistrů 10. srpna 2023, 19:00 Doosan Arena, Plzeň 1.10 vs 31.00 O2 TV Sport

Před 3. předkolem Konferenční ligy převládá optimismus

Ještě před víkendem by i takovýto zápas mohl vzbuzovat v řadách plzeňských příznivců obavy. Teď už před 3. předkolem Konferenční ligy převládá optimismus. Plzeň, jak se zdá, upachtěným vítězstvím nad Dritou našla pevnou půdu pod nohama. Nad Baníkem v neděli zvítězila 3:1. Ospalý začátek nové sezóny je daní za radikální změny, které v klubu nastaly. Kompletně nové vedení a nový trenér, logicky tedy také noví hráči: Plzeň zahajuje další éru existence. Bude těžké se udržet mezi elitními týmy české ligy. Ale případný postup do EKL by pomohl, aby Viktoria sbírala cenné zkušenosti z pohárové Evropy a navíc získala důležité finance.

Před 3. předkolem Konferenční ligy převládá optimismus

Zdroj: bavarianfootballworks

Gzira United je už teď v pohárech dál, než kdokoli na Maltě čekal

Gzira United je už teď v pohárech dál, než kdokoli na Maltě čekal. Žádný klub z tohoto ostrova se nikdy nekvalifikoval do základní skupiny nějaké evropské fotbalové soutěže. V tomto ohledu je Malta jednou z výjimek, protože letos získaly svého pohárového zástupce už i Faerské ostrovy. Gzira je silná doma. Takto ukopala remízu proti severoirskému klubu Glentoran B. A pak si doma uhrála rozhodující náskok proti Dudelange, což bylo velké překvapení. Lucemburský celek v minulosti potrápil v pohárech mnohem známější týmy. Vyřadil například Kluž, Škendija Tetovo nebo Ararat.

Gzira United je už teď v pohárech dál, než kdokoli na Maltě čekal

Zdroj: timesofmalta

Viktoria Plzeň vs Gzira United kurzy

Sázet na vítězství Plzně ze sázkařského hlediska ani nemá cenu, kurz je 1.10. Kdo chce být opatrnější a sázet na neprohru Viktorie, ten získá za 50 000 vsazených korun profit pětistovku. Naopak na Gziru United je obrovský kurz 31.00. Tady by se naopak ze šťastného tipéra při stejné vsazené sumě stál milionář – pokud by skutečně maltský tým vyhrál. Lze sázet i na celkový postup Plzně, ovšem kurz je pořád nevýhodný – 1.02. Na to, že Bucha a spol. dají více než 1.5 branky, je na Tipsportu vypsáno 1.17.

Tip redakce: vyhraje Plzeň s handicapem -2.0

Věříme tomu, že pro Plzeň byly zápasy v minulém týdnu pověstným odrazovým můstkem. Nějaký čas to trvalo, než se to pod novým trenérem Koubkem dalo dohromady. Ale teď už by to mělo klapat. Miroslav Koubek je zkušený kouč, už v minulosti v Plzni byl, bude mít jistě u hráčů autoritu. A když dokázal s Hradcem v minulém roce hrát první šestku, Plzeň také dokáže udržet nad vodou. Gzira United by měla být ještě snadnějším soustem, než byla Drita. Proti Dudelange měli Malťané obrovské štěstí, soupeř jim skoro nepůjčil balon. Plzeň nedovolí překvapení a vyhraje o více než 2.0 branky.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Plzeň s handicapem -2.0 1.55 1.57

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie