Viktoria Plzeň vs Fiorentina: Konferenční liga preview a tipy na sázení


I ve čtvrtek se hraje fotbal, v rámci Evropské konferenční ligy uvidíme zápas Viktoria Plzeň vs Fiorentina. Český tým se pokusí překvapit ten italský a vybojovat potřebný bod do koeficientu a nejlépe i nadějný výsledek do odvety. Zápas se hraje 11. dubna od 18:45 a vysílat jej bude ČT Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Viktoria Plzeň vs Fiorentina: Konferenční liga preview a tipy na sázení

  • Viktoria Plzeň je možná překvapivě jediným českým zástupcem ve čtvrtfinále evropských pohárů
  • Fiorentina je v lize až desátá, Evropská konferenční liga je v tomto ohledu jasnou prioritou
  • Plzeň je doma dle očekávání velkým outsiderem v kurzu 4.02. Na remízu si můžete vsadit za 3.46, v případě výhry Fiorentiny v kurzu 1.98
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Fiorentina dá první gól 1.65 1.67

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Fiorentina?

Čtvrtfinále Evropské konferenční ligy je tady a dočkáme se v něm i českého týmu. Jediným zástupce naší malé krajiny je Viktoria Plzeň, která se utká s italskou Fiorentinou. Úvodní utkání se hraje v Doosan Areně 11. dubna od 18:45 a sledovat jej můžete skrze ČT Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Konferenční liga
Termín zápasu:
11. 4. 2024, 18:45
Místo zápasu:
Doosan Arena
Kurzy Tipsport:
4.02 vs 1.98
Kde sledovat:
ČT Sport

Viktoria má o motivaci postaráno

Viktoriáni v lize hrají pouze o čest, titul je daleko a čtvrtá příčka taky. Prioritou je tedy pohár a hlavně Evropská konferenční liga, ve které jsou i bonusy jak pro celý klub, tak pro samotné hráče. O motivaci je tak pořádně postaráno, navíc Viktoria ukázala, že umí plnit taktické pokyny a na Fiorentinu by to doma klidně mohlo stačit.

Fiorentina neponechá nic náhodě

Italské týmy jsou známé tím, že soupeře z „východu“ rádi podceňují. V této fázi soutěže už ale není slabých celků a v týmu z Florencie si to moc dobře uvědomují. Forma Fiorentiny není dobrá, v posledních pěti zápasech porazila jen Atalantu, i když los neměla vůbec snadný. V Plzni neponechá nic náhodě, možná se ale spokojí i s bodem, doma si totiž věří mnohem více.

Viktoria Plzeň vs Fiorentina kurzy

Kurzy hrají ve prospěch hostujícího celku, ale úspěch Viktorie rozhodně není nereálný. Na její neprohru je poměrně zajímavý kurz 1.90, případně můžete zkusit i to, že vyhraje první poločas bez remízy v kurzy 2.53. V případě nerozhodného stavu by se vám vrátil vklad.

Tip na sázení – Fiorentina dá první gól

Reálnější variant je bohužel ale ta, že se vítězem stane Fiorentina, která do toho bude šlapat od první minuty. Viktoria ukázala s Libercem obranné chyby a pokud jej udělá i nyní, je hotovo. Naše sázka míří za prvním gólem, který dle nás vstřelí hosté z Florencie.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Fiorentina dá první gól 1.65 1.67
Fiorentina vyhraje 1.98 2.00
Fiorentina vyhraje s čistým kontem 3.23 3.20