Viktoria Plzeň vs Drita: Kvalifikace na Konferenční ligu


Červnový los ve švýcarském Nyonu přisoudil Viktorii Plzeň kosovskou Dritu. Západočeši asi doufali v příjemnějšího soupeře. Kosovský fotbal sice nepatří mezi evropskou špičku, ale na Balkáně už nejeden favorit zaváhal. Třeba i česká reprezentace v roce 2019 při kvalifikaci na Euro – prohrála s Kosovem 2:1. Vicemistra kosovské ligy Dritu proto není radno podceňovat. Plzeň začíná doma a raději by si měla připravit před odjezdem na jihovýchod náskok. Zápas začíná 27. 7. od 19:00.

Viktoria Plzeň vs Drita: Kvalifikace na Konferenční ligu

  • Plzeň začíná novou éru – řada hráčů odešlo, trenéra Bílka nahradil zkušený Koubek
  • Pro Dritu to bude první zápas nové sezóny, liga v Kosovu začíná až 12. srpna
  • Favoritem jsou domácí s kurzem 1.20, na hosty je vypsán kurz 14.70
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Drita s handicapem +2.5 1.46 1.48

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Viktoria Plzeň vs Drita
  • Soutěž: Kvalifikace na Konferenční ligu
  • Čas zápasu: 27. července 2023, 19:00
  • Kde sledovat: O2 TV Sport

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Drita?

Video ukazuje jediný gól duelu Teplic s Plzní, který se hrál o víkendu. Západočeši vstoupili do nového ročníku neslavně, prohráli 1:0, branku jim dal Trubač z penalty. To musí před zápasem s Dritou hodit za hlavu. V Konferenční lize mohou dostat šanci vylepšit rozpočet, což by novou vlastnickou strukturu jistě potěšilo. Důležitý první zápas evropských pohárů začíná ve čtvrtek 27. 7. od 19:00. Výkony plzeňských fotbalistů můžete sledovat na O2 TV Sport – zde bude k dispozici přímý přenos.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Konferenční ligu 27. července 2023, 19:00 Doosan arena, Plzeň 1.20 vs 14.90 O2 TV Sport

Plzeň udělala za minulostí tlustou čáru

Plzeň udělala za minulostí tlustou čáru. Má nového majitele i nového trenéra. Michal Bílek po nevydařené jarní části odešel, nahradil jej Miroslav Koubek. A kádrem se také přehnalo tornádo. Falta, Kaša, Hybš. Pilař, Čermák, Tijani nebo Káčer, ti všichni odešli. Plzeň upřela pozornost na africké talenty. Přišlo jich několik, v čele s hvězdným Ibrahimem Traoré ze Slavie. Je to od západočechů zcela nový přístup. Může to přinést úspěchy a může to také skončit špatně. Úvodní zápas Fortuna:Ligy každopádně nevyšel, Plzeň překvapivě prohrála 1:0 s Teplicemi. To musí hráči před duelem s Dritou hodit za hlavu.

Plzeň udělala za minulostí tlustou čáru

Zdroj: betmag

Dritu čeští fanoušci zatím neznají

Dritu čeští fanoušci zatím neznají. Ale to stejné platilo loni o Ballkani – a jak se Slávisté divili, když s tímto soupeřem v základní skupině Konferenční ligy prohráli. Kvalitativně je na tom Drita ve srovnání s Ballkani hůře, ale to stejné se dá říct i o Plzni ve srovnání se Slavií. Drita zvítězila v kosovské Superlize třikrát, naposledy před 3 lety. Klub má zajímavou přezdívku – Intelektuálové. Že by ale fotbalistům Plzně předčítali z Goetheho, to se nedá čekat. Spíše to bude typicky kosovský tvrdý, bojovný fotbal.

Dritu čeští fanoušci zatím neznají

Zdroj: iranyemekleri

Viktoria Plzeň vs Drita kurzy

Až jsme zaskočeni, jak moc sázkové kanceláře Plzni věří. Kurz 1.20 na její vítězství je z našeho pohledu nepřiměřený. Plzeň je ještě větším favoritem než belgický Gent proti Žilině. Troufneme si říct, že Belgičané budou mít svůj zápas pod větší kontrolou. Na remízu mezi Viktorií a Dritou je kurz 6.48, na vítězství kosovského týmu lze vsadit s kurzem 14.90. Sázkař si může vybrat také kurz na vítězství Plzně po 1. poločase ve výši 1.57 nebo na to, že Plzeň po 1. poločase vyhraje a vyhraje zároveň i celý zápas – 1.65.

Tip redakce: vyhraje Drita s handicapem +2.5

Českým klubům fandíme, ale zde velíme k opatrnosti. Plzeň je ještě nerozehraná, to ukázal i duel proti Teplicím. Hráči se neznají vzájemně a neznají ani trenéra – Miroslav Koubek sice v Plzni kdysi trénoval, ale to už ze stávajícího plzeňského kádru pamatuje málokdo. Kosovský tým přitom vzbuzuje respekt – skončil v lize druhý za obávaným Ballkani. Tohoto soupeře přitom na jaře porazil. Pokud Viktoria zvítězí 2:0, naše sázka je stále ještě úspěšná.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Drita s handicapem +2.5 1.46 1.48

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie