Viktoria Plzeň vs Dinamo Záhřeb: Konferenční liga, preview a tip na sázení


Až překvapivě hladce postupuje Viktoria Plzeň základní skupinou Konferenční ligy. Po 3 zápasech má plný počet 9 bodů. A výborně vychází i výsledky ostatních soupeřů, protože Dinamo, Astana i Ballkani mají shodně po 3 bodech. Matematika je tedy jasná – i remíza bude Viktoriánům stačit k jistotě postupu do další fáze. Zápas Viktoria Plzeň vs Dinamo Záhřeb začíná 9. 11. 2023 od 18:45. Viktoria hraje doma a my máme připravenou analýzu.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Viktoria Plzeň - Dinamo Záhřeb: Konferenční liga, preview a tip na sázení

  • Viktoria Plzeň podstoupila náročné víkendové utkání se Slavií, v němž uspěla 2:1
  • Dinamo Záhřeb si dělalo oči na Ligu mistrů, nakonec se potácí v základní skupině EKL
  • Na domácí je vypsaný kurz 2.22, na hosty 3.32, kurz 3.63 odpovídá remíze
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.63 3.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Viktoria Plzeň vs Dinamo Záhřeb?

Fanoušky Viktorie potěší ohlédnutí za víkendovým utkáním proti Slavii Praha. V předkolech Plzeň odkládala ligové zápasy, aby se mohla soustředit na Konferenční ligu, teď západočeši podstoupili před duelem s Dinamem Záhřeb těžkou partii se Slavií. Ale zvládli to. Na Edenu otočili nepříznivý vývoj utkání a vyhráli 1:2. V dobré náladě tak mohou vyhlížet duel Viktoria Plzeň vs Dinamo Záhřeb. Zápas vysílá stanice Sport 1 a začíná ve čtvrtek 9. 11. 2023 od 18:45.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Konferenční liga 9. listopadu 2023, 18:45 Doosan arena, Plzeň 2.22 vs 3.32 Sport 1

Za Plzeň září náhradní brankář Baier

Plzeň postupuje Konferenční ligou minimalisticky, na 3 výhry jí stačily 4 góly, přitom jeden padl navíc z penalty. Ale pokud je v tabulce klub na prvním místě se ziskem 9 gólů, fanoušci určitě nižší ofenzivní produktivitu odpustí. Západočeši jsou rádi, že přece jen našli zástupce za Jindřicha Staňka. Mladý Viktor Baier v 18 letech září, byl hlavním strůjcem úspěchu v Záhřebu. I tak dal trenér Koubek proti Slavii přednost Staňkovi, který rozhodně ještě není stoprocentně fit. Ale plán je jasný – nechat Staňka odchytat ještě něco, dobře jej prodat a pak z Baiera vychovat novou jedničku.

Za Plzeň září náhradní brankář Baier

Zdroj: idowa

Dinamo hraje v Konferenční lize podobně jako loni Slavia

Dinamo Záhřeb prožívá černou sezónu. Loni hegemon chorvatské ligy je až třetí. A v Evropě je to horor. Dinamo mělo plán dostat se do Ligy mistrů. Nakonec nevyšla ani ta, ani liga Evropská. A v Konferenční má Dinamo zatím podobné výsledky, jako loni Slavia. Protože chybí prostředky, které do klubové kasy měla dodat Liga mistrů, muselo vedení rychle škrtat. Začal se přestavovat tým, odešel i trenér, legenda chorvatského fotbalu Bišćan. Jeho nástupce Sergej Jakirović zatím žádné zázraky nevyčaroval.

Dinamo hraje v Konferenční lize podobně jako loni Slavia

Zdroj: bljesak

Viktoria Plzeň vs Dinamo Záhřeb kurzy

Řeč bude o kurzech Tipsportu a také Betana. Ale možností na sázku je mnohem více. Možná vás zaujala nabídka nové sázkové kanceláře Merkur Xtip, u které jsme si pro vás připravili Merkur promo kód. K zápasu samotnému: jasný favorit není, ale bookmakeři o trochu více věří domácím. Na Plzeň je kurz 2.22, na Dinamo je 3.32. Na remízu je 3.63. Tipéři často vyhledávají kurz na to, že padne 1.5 branky a více, jeho hodnota je 1.28. Někoho možná osloví kurz 1.35 na to, že v prvních 15 minutách branka nepadne.

Tip redakce: remíza

Zkusme dnes zariskovat a vsadíme na remízu. Síla obou týmů je srovnatelná, Dinamo sice pořád má ve svých řadách chorvatské reprezentanty a je to tedy silný celek, na druhou stranu, jsou trochu z formy. Plzeň je zase pozorná v defenzívě, ale do útoku to až taková sláva není. Teď se Plzeň nemá důvod do čehokoli hnát – trenér Koubek ví, že ke štěstí bude stačit remíza. A možná takový výsledek bude vyhovovat i Dinamu. Chorvaté vědí, že se situace změnila a že rozhodující zápasy přijdou až s Ballkanim a Astanou.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
remíza 3.63 3.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie