Tottenham vs Chelsea – Premier league preview a tip na sázení


V Londýně se schyluje k dalšímu velkému derby mezi Tottenham Hotspur a Chelsea. Zatímco Spurs si zatím drží dobrou formu, Chelsea se naopak pod vedením trenéra Pottera vůbec nedaří. V tomto preview nahlédneme blíže na formu obou týmů a zároveň přidáme hned několik tipů na sázení. Zápas začíná 26. února 2023 v 14:30, na novém domácím stadionu Hotspuru..

Tottenham Hotspur vs Chelsea - Premier league preview a tip na sazeni

  • Tottenhamu se dařilo v Lize Mistrů, v Premier league si drží čtvrté místo jako v minulém roce.
  • Naopak Chelsea si oproti minulému roku výrazně pohoršila, z konečného třetího místa se propadla na desáté.
  • V posledních třech zápasech na stejném stadionu Hotspur Chelsea podlehl, tentokrát to ale i podle kurzu 2.56 oproti 2.85 vypadá na vítězství Tottenhamu.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Tottenhamu 2.56 2.44

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Tottenham Hotspur vs Chelsea
  • Soutěž: Premier League
  • Čas zápasu: 26.2.2023 14:30

Kde sledovat zápas Tottenham vs Chelsea

Hrát se bude v neděli 26.2. od 14:30, na domácím stadionu Tottenhamu. Jako i ostatní zápasy Premier League můžete toto utkání sledovat živě na kanálu Canal+ Sport. Sázky live můžete uzavírat na Tipsportu, Fortuně či Betanu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier League 26. února 14:30 Stadion Tottenham Hotspur 2.56 vs 2.86 Canal + Sport

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Šance na historickou výhru pro Tottenham

Tottenham se na novém domácím stadionu postavil Chelsea hned třikrát. A pokaždé odešel s porážkou, navíc se mu nepodařilo dát ani jeden gól. To vše je ale minulost. Tentokrát to vypadá na historickou příležitost uštědřit Chelsea porážku. Hotspur je v dobré formě, má za sebou hned několik vítězství, například i proti Manchester City 1:0. Poslední vítězství ho dostalo opět na 4. místo v Premier League. Samozřejmě není všechno růžové, Spurs naposledy selhali proti Leicesteru. Celkově tedy z 24 zápasů získal 42 bodů s bilancí 44:35. Poslední setkání s Chelsea dopadlo remízou, ale tentokrát může výsledek vypadat úplně jinak. 57 % sázkařů na Tipsportu očekává vítězství Spurs. Bude záležet na tom, jestli se na týmu neprojeví špatné výsledky v předchozích zápasech proti Chelsea na domácím stadionu.

Tottenham chce získat zpět sebevědomí

Chelsea se trápí i přes posílený tým

Chelsea zatím nepředvádí příliš hvězdné výkony. Trenérovi Grahamu Potterovi se tým nepodařilo správně rozjet a po 23 utkáních je na 10 místě, s bilancí 23:23. Zkrátka nepomohly ani relativně drahé posily do týmu. Předchozí zápasy se tak nesly ve znamení remíz, či celkem ponižující prohry s posledním Southamptonem 0:1. V předchozích utkáních s Tottenhamem měla většinou navrch Chelsea. Dnešní stav Chelsea ale rozhodně nenahrává na pokračování tohoto trendu. Tottenham sice nemá zrovna zářnou statistiku u puštěných gólů, ale i tak se bude muset Chelsea hodně snažit, aby mohla myslet na vítězství.

V Chelsea nezůstal po minulé sezóně kámen na kameni

Kurzy Tottenham vs Chelsea

Kurzy na zápas jsou jasné. Na vítězství Tottenhamu 2.56, Chelsea 2.85, pro remízu pak 3:30. Většina sázkařů věří Tottenhamu, konkrétně 57 %. Na remízu to vidí 29 % z nich, ve vítězství Chelsea jich věří pouze 14 %. Oba týmy hrají v posledních zápasech spíše opatrný fotbal, počty gólů tedy nebudou nijak závratné. Ve vzájemných zápasech málokdy překročí celkový počet gólů číslo 3. Vzhledem k tomu se nabízí sázka na nižší počet gólů v zápase. Na méně než 3 góly je momentálně kurz 1.46.

Tip redakce: Vítězství Tottenhamu

Poslední setkání těchto týmů v srpnu posledního roku dopadlo remízou, na domácím stadionu Tottenhamu měla v minulosti hned 3x navrch Chelsea. Ta je ale tuto sezónu v mizerné formě, zatímco Tottenham si ji udržuje dobrou. Tomu odpovídá i pořadí, Tottenham se nedávno probojoval na čtvrté místo, zatímco Chelsea živoří až na desátém místě. Chelsea bude chtít rozbít sérii remíz a proher na stadionu, kde se ji historicky daří, ale Hotspur bude mít rozhodně chuť oplatit Chelsea předchozí prohry. Domácí prostředí, dobrá forma a podpora od fanoušků může Tottenhamu tentokrát pomoci k vítězství.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Tottenhamu 2.56 2.44

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie