Tobol Kostanaj vs Viktoria Plzeň: Kvalifikace na Konferenční ligu


Viktoria Plzeň to má v předkolech konferenční ligy opravdu pestré. Po Kosovu a Maltě ji nyní čeká výjezd do Kazachstánu. U soupeře s názvem Tobol Kostanaj větší obavy vzbuzuje nikoli fotbalová stránka, ale spíše cestování. Svěřenci trenéra Koubka poletí 4 tisíce kilometrů na východ. Kdyby Plzeň hrála zápas se soupeřem z afrického Čadu, měla by to blíže. Zápas Tobol Kostanaj vs Viktoria Plzeň začíná 24. 8. od 16:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Tobol Kostanaj vs Viktoria Plzeň: Kvalifikace na Konferenční ligu

  • Účast Tobolu ve 4. předkole Konferenční ligy je překvapením, Kazaši vyřadili Derry i Basilej
  • Plzeň po neslavném úvodu začíná pravidelně vítězit v Evropě i v domácí lize
  • Na Tobol Kostanaj je kurz 4.31, na vítězství Plzeň lze vsadit s kurzem 1.87
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Viktoria Plzeň 1.87 1.83

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Tobol Kostanaj vs Viktoria Plzeň?

Gzira United nebyla pro Plzeň žádný soupeř. To potvrdí i highlights ze zápasu. Vybrali jsme video z odvety, kde Plzeň na Maltě jen kontrolovala postup a zvítězila pohodových 2:0. Nyní se uvidí, jestli Tobol Kostanaj je fotbalovějším týmem. Hraje se v netradičním termínu – již brzy odpoledne, v 16:00. A to ve čtvrtek 24. 8. 2023. Redakce nemá informace o tom, že by některá televize poskytla přímý přenos zdarma.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Konferenční ligu 24. srpna 2023, 16:00 Central Stadium Kostanay, Kazakhstan 4.31 vs 1.87 Není k dispozici

V týmu Tobol Kostanaj nenajdeme žádného známého hráče

V týmu Tobol Kostanaj nenajdeme žádného známého hráče. Kazašský tým je z půli tvořen domácími hráči a z půli legionáři. Nikdo z nich ale nevzbuzuje větší respekt. Takový Serges Deblé se mihnul v juniorských výběrech Pobřeží slonoviny, ale díru do světa neudělal a přestupem do Kazachstánu se fotbalově zakopal. Ivan Rogač začínal ve slavné Črvené Zvezdě Bělehrad, ale soutěžní start si nepřipsal. Nebyl nakonec dobrý ani pro druhou srbskou ligu, a tak je rovněž rád za Kazachstán. Ale pozor. Tobol Kostanaj v 2. předkole překvapivě vyřadil Basilej, když ve Švýcarsku zvítězil 3:1. Bývalý klub Tomáše Vaclíka to hrubě podcenil.

V týmu Tobol Kostanaj nenajdeme žádného známého hráče

Zdroj: belfasttelegraph

Viktoria Plzeň je teď strojem na vítězství

S jídlem roste chuť. Viktoria Plzeň, jak bázlivě působila na začátku sezóny, je teď strojem na vítězství. Bod zlomu lze najít poměrně snadno – byl jím postup nad kosovskou Dritou. Tento postup byl vysloveně ukopaný, ale západočechům dodal sebevědomí. Od té doby Plzeň vyhrála všechny zápasy. Naposledy v neděli svěřenci trenéra Koubka zdolali nebezpečnou Olomouc 2:1. Boj o Konferenční ligu má teď pro Plzeň nejvyšší prioritu. Viktoria si nechala odložit víkendové utkání s Mladou Boleslaví. Hráči tak mají možnost pohodlně přicestovat z Kazachstánu a připravit se na odvetu.

Viktoria Plzeň je teď strojem na vítězství

Zdroj: przegladsportowy

Tobol Kostanaj vs Viktoria Plzeň kurzy

Kostanaj je domácím týmem, ale pro bookmakery to neznačí velkou výhodu. Na Kazachy je vypsán kurz 4.31. To už realističtěji vypadá remíza, kde je kurz 3.64. Favoritem jsou každopádně hosté, kurz na vítězství Plzně je 1.87. Kdo by chtěl sázet rovnou na postup, ten si může vybrat mezi kurzy 4.60 na úspěch Kostanaje nebo 1.20 na to, že v základní skupině Konferenční ligy bude Plzeň. Kdo věří Plzni v Kostanaji, ale je opatrnější, ten možná ocení kurz 1.25 na to, že Plzeň buďto vyhraje, nebo remizuje.

Tip redakce: vyhraje Viktoria Plzeň

Los je pro Plzeň mimořádně příznivý. Pokud jde o cestování, Jindřich Staněk a spol. uvidí kus světa. Ale pokud jde o fotbalovou kvalitu soupeřů, není moc čeho se bát. Největším soupeřem Viktorky je sama Viktorka, to ukázal duel s Dritou. Ale tehdy západočeši vypadali nerozehraně a nesebevědomě. Teď už si vážně věří. Viktorii vychází sázka na mix zkušenosti a dravého mládí. Občas dá gól Chorý, Kopic nebo Hejda, občas zazáří mladý Šulc nebo Bucha. V Kazachstánu bychom to viděli na dvoubrankové vítězství.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Plzeň s handicapem -1.5 1.87 1.83

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie