Taylor Fritz vs Novak Djokovic: US Open


7x se 26letý Taylor Fritz utkal s tímto mužem a pokaždé prohrál. Žádný div, jde totiž o světovou jedničku a tenisovou legendu Novaka Djokoviće. Možná že si nyní rodák ze San Diega říká: teď nebo nikdy. Další zápas totiž přichází na řadu ve čtvrtfinále US Open. Taylor Fritz bude mít velkou fanouškovskou podporu, publikum by chtělo vidět čistě americké semifinále. Souběžně totiž hrají Tiafoe se Sheltonem. Utkání začíná 5. 9. od 18:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Taylor Fritz vs Novak Djokovic: US Open

  • Taylor Fritz se vyšplhal na žebříčku na pozici 8, na Jokera ale hledí z uctivé dálky
  • Djokovićovi zatopil krajan Djere, s nímž to bylo na 5 setů, jinak prochází favorit turnajem bez škobrtnutí
  • Na Fritze je kurz 6.07, na Djokovićovu výhru bookmakeři vypsali 1.15
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet setů v zápasu: více než 3.5 1.82 1.72

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Taylor Fritz vs Novak Djoković?

Tenisoví fanoušci určitě znají youtubový kanál US Open Tennis Championship, kde jsou highlights zápasů tohoto tenisového turnaje. A mezi nimi také duel Chorvata Gojoa s Novakem Djokovićem. Srb udělal se soupeřem krátký proces. Přichází další zápas. Hraje se v úterý 5. 9. od 18:00. Čas začátku je pro středoevropana velmi příjemný, lze se dívat třeba po návratu z práce. Přímý přenos nabízí stanice Eurosport, live stream zdarma je k dostání na Tipsportu.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Čtvrtfinále US Open 5. 9. 2023, 18:00 Queens, New York, stát New York 6.07 vs 1.15 Eurosport1, Eurosport2, TV Tipsport

Fritz zatím hraje na US Open jako z partesu

Fritz zatím hraje na US Open jako z partesu. Čeští fanoušci jej určitě zaznamenali, ve třetím kole se totiž rodák ze San Diega střetl s Jakubem Menšíkem. Do té doby zářící česká hvězdička na kurtu rychle pohasla, Fritz 18letému tenistovi nedovolil nic. Teď ale možná Američan pozná, jak se asi Jakub Menšík cítil. V utkáních s Djokovićem zatím Fritz vždy působil jako vykulený žáček. Nejlepší zatím byl zápas na Australian Open 2021, tam z toho byl pořádný nervák. Fritz nakonec prohrál 3:2 na sety. V ostatních 6 zápasech proti Djokovićovi neuhrál ani set. Před měsícem dostal v Cincinnati kanára.

Fritz zatím hraje na US Open jako z partesu

Zdroj: standard

Špatnou chvíli si Djoković už vybral

Djoković má na každém turnaji jeden zápas, kde vypadá, že se špatně vyspal. Už byl zmíněn duel s Fritzem na Australian Open 2021 – to byl takový zápas blbec. Jinak totiž Srb neměl problém, po setu ztratil ještě proti Tiafoemu, Zverevu či Raonicovi, jinak měl v podstatě klid. Turnaj samozřejmě vyhrál. Letos už si takovou chvíli vybral. Bylo to proti krajanovi Laslovi Djeremu. O osm let mladší tenista dokonce vedl 2:0 na sety a Djoković musel přepnout na rychlejší stupeň. Nakonec ale vyhrál a nadále zůstává TOP favoritem.

Špatnou chvíli si Djoković už vybral

Zdroj: sportsmole

Taylor Fritz vs Novak Djoković kurzy

Co se týče kurzů, o favoritovi není debat. Na muže, který vyhrál nejvíce grandslamových titulů v historii, je kurz 1.15. Na jeho soupeře je 6.07. A tak musíme zajímavější kurzy hledat jinde. Třeba v kategorii počet setů v zápase. Bude jich více než 3.5, nebo ne? Pokud myslíte, že Djoković bude se soupeřem rychle hotový, můžete vsadit s kurzem 1.90. Pokud myslíte, že setů bude více než 3.5, tak je váš kurz 1.82.

Tip redakce: počet setů v zápase: více než 3.5

Zkusíme vsadit na to, že domácí hráč Djokoviće potrápí. Fritzovi skvěle funguje servis, sází extrémně rychlé míčky. A Djoković už také není nejmladší a nedokáže úplně všechno vracet zpět. Další věcí je domácí prostředí. Fanoušci US Open mají své tenisty rádi a dokáží udělat skvělou atmosféru. A američtí tenisté zase mají takovou náturu, že s podporou fanoušků se umí vzepnout ke skvělému výkonu. I tak si myslíme, že to Nole zvládne. Je to starý lišák a podobných situací zažil mnoho. Ale jeden set by ztratit mohl.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet setů v zápasu: více než 3.5 1.82 1.72

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie