Švédsko vs Česko: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení


Čtvrtfinále mistrovství světa v hokeji juniorů bylo thriller, český divák u obrazovky trnul. Duel mezi Kanadou a Českem ale rozhodl deus ex machina v podobě nešťastného vlastence Olivera Bonka. Tento gól snad za ty dva dny viděl už každý – neuvěřitelný moment, který odšpuntoval českou hokejovou radost. K medailím vede už jen jeden vyhraný zápas. Dalším soupeřem českého týmu je silný domácí výběr, tedy Švédové. Zápas Švédsko vs Česko začíná 4. 1. 2023 od 15:00. Vsaďte si na tento zápas, třeba vás inspiruje naše analýza.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Švédsko vs Česko: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení

  • Švédové odehráli první 3 zápasy MS s nulou, proti Finům a Švýcarům se ale už trápili
  • Na Čechy může v zápase ještě působit euforie ze šťastného konce čtvrtfinále proti Kanadě
  • Favoritem jsou domácí, na Švédy je kurz 1.51, na vítězství svěřenců Patrika Augusty je kurz 4.98
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Padne méně než 6.5 gólů 1.50 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Švédsko vs Česko?

Čtvrtfinále proti Kanadě sledovali jen ti nejvěrnější hokejoví fandové, které neodradil ani nepříznivý čas začátku zápasu. Semifinále proti Švédsku se bude jistě těšit většímu zájmu. Vítězství nad javorovými listy bylo pro české barvy tou nejlepší reklamou. Ani proti domácímu výběru nejsou Češi bez šancí, loni Švédy porazili rovněž v semifinále mistrovství světa 2:1 v prodloužení. Rozhodl Jiří Kulich, který reprezentuje i letos. Duel Švédsko vs Česko začíná 04. prosince od 15:00. Přímý přenos nabízí ČT4 Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Mistrovství světa v hokeji U20 4. ledna, 15:00 Scandinavium, Gothenburg 4.98 vs 1.51 ČT4 Sport

Švédové hráli v posledních dvou zápasech prodloužení

Jako vždy se Švédové prezentují především organizovanou týmovou prací. Individuality moc nevyčnívají, vše je podřízené zodpovědné defenzívě. Brankář Hugo Havelid vychytal dvě čistá konta, jeho náhradník Thelin přidal ještě jedno. Kvalitní švédská obrana ale dostala v posledních dvou zápasech trochu zabrat. Nejdříve si na Švédy vyšlápli Finové, kteří vyhráli 5:4 v prodloužení. A pak po překvapení sahali Švýcaři. Podobně jako proti českému týmu i ve čtvrtfinále helvétský kříž vymatal dvoubrankový náskok soupeře. Tři korunky se radovaly až v prodloužení. Rozhodl obránce, Axel Sandin Pellikka, který je po otci napůl Fin.

Švédové hráli v posledních dvou zápasech prodloužení

Zdroj: rta.com

Češi vyhráli proti Kanadě velice šťastně

Češi hráli na tomto MS už také jedno prodloužení, a to proti USA. V dalších dvou zápasech byli blízko nastavenému času, ale vždy se těsně před koncem zachránili. Proti Švýcarům to zachránil Kulich, proti Kanaďanům Štancl. Ve druhém případě měl ale na brance větší zásluhu Kanaďan Bonk, který nešťastně tečoval nepovedenou střelu 11 vteřin před koncem. Euforie z překvapivého vítězství možná bude na české hokejisty působit ještě v semifinále. Důležité bude nejezdit po ledě s hlavou v oblacích, ale hrát koncentrovaně. Švédové jsou známí svoji vynikající organizací.

Češi vyhráli proti Kanadě velice šťastně

Zdroj: iheartradio.ca

Švédsko vs ČR kurzy

Než se dostaneme k samotným kurzům, připomeňme alespoň jednu z našich četných bonusových nabídek. Pro naše čtenáře máme k dispozici výhodný Fortuna promo kód. V pozici favorita jsou domácí s kurzem 1.51. Avšak čeští sázkaři nejsou o síle Švédů tak přesvědčeni, jen 57 % vsadilo na jejich vítězství. Na remízu je kurz 4.91 a i tato příležitost se těší relativně popularitě – sázelo ji 10 %. Na Čechy je kurz 4.98. Na to, že první gól v zápasu vstřelí Švédové, je kurz 1.48, že se to stejné podaří Čechům, tomu odpovídá kurz 2.50.

Tip redakce: padne méně než 6.5 gólů

V zápasech Švédů tolik gólů nevypadá, žlutomodří preferují opatrnější styl hry. Jedinou výjimkou byl duel Švédska proti Finsku, který skončil 4:5 v prodloužení. Ale tento zápas nelze počítat, Švédové se zde tolik nesnažili, protože už měli jisté 1. místo ve skupině. Na semifinále budou mít velkou taktickou přípravu. Na Čechy zpravidla jejich styl s důsledným střežením vlastní modré čáry zpravidla platí. Loni výběr Radima Rulíka uspěl, ale povedlo se až v prodloužení – konečné skóre bylo 2:1. Jeví se nám pravděpodobné, že gólů padne méně než 6.5.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Padne méně než 6.5 gólů 1.50 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie