Fight Night Challenge 2 – Vegh vs Rytmus a Separ vs Spirit


Fight Night Challenge 2 se koná již v pátek 3.6.2022. Fight Night Challenge 2 sleduje příklad dalších úspěšných MMA show, jako je Oktagon nebo RFA. Nové představení se koná nedlouho po premiéře a Fight Night Challenge fight card je stejně zajímavá, jako tomu bylo u Fight Night Challenge 1. A kde sledovat Fight Night Challenge? Kromě oficiálního streamu je k dispozici také přímý přenos na Fortuně. Zde jsou k dispozici také kurzy. A pozadu nezůstává ani konkurence z Tipsportu. Ta dokonce přináší bonus za registraci pro nové hráče ve výši 150 Kč.
Fight Night Challenge 2 - Vegh vs Rytmus

Vyberte si sekci Fight Night Challenge

 • Fight Night Challenge program
 • Fight Night Challenge kurzy
 • Zápas Separ vs Spirit
 • Zápas Végh vs Newton
 • Zápas Rytmus vs Moloch
 • Zápas Kareš vs Cverma
 • Fight Night Challenge další zápasy
 • Fight Night Challenge historie
 • Často kladené otázky
 • Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge program přinese trochu jinou podívanou, než na jakou jsme zvyklí. Attila Végh je jméno, které garantuje sportovní kvalitu. Mnoho fanoušků se těší na jeho návrat do zápasového kolotoče. A nikdo nepochybuje, že bojovat ještě nezapomněl. Mimo to ale bude Fight Night Challenge live stream více akcentovat prvek show. Jednotliví zápasníci více zdůrazňují, jak chtějí svého soupeře zničit. Je zde větší snaha diváka pobavit, vyvolat v něm emoce.

  Fight Night Challenge (03. 06 2022) Plánovaný začátek
  SEPAR vs SPIRIT kolem 22:45
  VÉGH vs NEWTON kolem 22:00
  RYTMUS vs MOLOCH kolem 21:15
  PIRÁT vs KIRÁLY kolem 20:30
  REFEW vs FLEXKING kolem 20:00
  KAREŠ vs CVERNA kolem 19:30
  LANDL vs YAEL kolem 19:00
  ČEPO vs JEVICKÝ kolem 18:30
  ZOLD vs HAČKO kolem 18:00

  Někdo na tento styl není zvyklý. Ale je nutné podotknout, že prvek show k akcím tohoto typu prostě patří. V zahraničí je to naprosto běžné. A kdo si pustí Fight Night Challenge záznam prvního vydání této akce, která se konala 27. Prosince 2021, ten potvrdí, že to funguje. Bojové sporty nejsou jen o samotném sportovním zápolení. Je v tom také prvek zábavy. Ti nejlepší bojovníci vědí, jak vystupovat nejen na samotném kolbišti, ale také mimo něj.

  Fight Night Challenge kurzy

  Fight Night Challenge kurzy jsou vypsány. Na Tipsportu a na Fortuně je ale najdete nikoli v sekci MMA, ale v boxu. Zdůrazněme, že akce se tentokrát zaměřuje výhradně na box, takže Fight Night Challenge živě tentokrát potěší konzervativní fanoušky bojových umění. Ale i příznivci MMA by měli být na pozoru. Vždyť Attila Végh a Emanuel Newton jsou legendy mixed martial arts a jejich účast v boxerském ringu je tak atraktivní podívanou. Ze světa sportu, kde se kromě postoje bojuje také hodně na zemi, pochází také Vlastislav „El Chapo“ Čepo nebo Samuel “Pirát” Krištofič.

  Zápas turnaje Fight Night Challenge Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  SEPAR vs SPIRIT 1.50 vs 2.38 1.85 vs 2.18
  VÉGH vs NEWTON 1.22 vs 3.76 1.30 vs 3.95
  RYTMUS vs MOLOCH 1.07 vs 6.71 1.10 vs 6.40
  PIRÁT vs KIRÁLY 1.25 vs 3.48 1.23 vs 4.00
  REFEW vs FLEXKING 1.50 vs 2.38 1.80 vs 2.20
  KAREŠ vs CVERNA 1.94 vs 1.75 2.02 vs 1.75
  LANDL vs YAEL 1.94 vs 1.75 1.75 vs 1.98
  ČEPO vs JEVICKÝ 1.06 vs 7.07 1.08 vs 6.64
  ZOLD vs HAČKO 1.25 vs 3.48 1.30 vs 3.38

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Připomeňme důležitou věc. FNC 2 coby festival boxerských zápasů připouští možnost remízy jednotlivých duelů. Nerozhodně skončil už v prvním vydání Fight Night Challenge například zápas Krištofiče a Cverny. Fight Night Challenge Tipsport ovšem ve své nabídce kurzů možnost sázky na remízu nenabízí. Na Fortuně tyto kurzy vypsané jsou, pro větší přehlednost je ale v naší tabulce kurzů neuvádíme.

  Fight Night Challenge kurzy

  Fight Night Challenge preview zápasů

  Minule své umění předvedli například Rytmus a Moloch. Tito borci dostávají šanci znovu, tentokrát ve vzájemném zápase. Rytmus prohrál svůj duel s obávaným Gáborem Borárosem důstojně, Moloch Vlavo s barberem Laky Royalem měl k vítězství daleko. Nyní si tedy jeden z nich připíše své první boxerské body.

  Z dalších hvězdných duelů vzbuzuje pozornost střet dvou rapperů Separa a Majka Spirita. Známý Vlasto Čepo opouští svou domovskou loď zvanou Oktagon a pokusí se popasovat s málo známým Patrikem Jevickým. Tím největším tahákem je ale další dostaveníčko dvou borců, jejichž předchozí zápasy si největší fanoušci MMA s chutí přehrávají znovu a znovu. Attila Végh a Emanuel Newton, staří známí z prestižní organizace Bellator, jdou zase proti sobě. Ovšem místo klasického MMA tentokrát změří síly ve starém poctivém boxu. Fight Night Challenge živý přenos se v premiéře představil 27. prosince v Brně. A bylo to velmi důstojné entrée. Po delší době se představil ikonický Attila Végh, který ukázal, že nepatří ještě do starého železa. Spolu s ním výhru slavil také Gábor Boráros, i když jeho soupeř Rytmus také mile překvapil dobrým výkonem. Nechyběla ani jedna remíza, v podání Piráta Samuela Krištofiče a Alexandera Cverny. Nejjasnější vítězství zase zaznamenal Frayer Flexking, jehož soupeř Čis T hodil ručník do ringu už ve druhém kole.

  Fight Night Challenge

  Zápas Separ vs Spirit

  Opět zápas, který budí emoce. Hlavně zásluhou Separa, slovenského rappera, který slavně překonal rakovinu. Během léčby přišel navíc rozvod se slovenskou zpěvačkou Tinou, s níž má Separ dceru Tiu. Image muže, který se nezvdává a který bojuje do posledního dechu, si muž s občanským jménem Michael Kmeť jde posílit do boxerského ringu. Jeho soupeřem je rovněž rapper, Majk Spirit.

  Zápas Separ vs Spirit

  Pro oba borce platí, že jejich skutečné boxerské schopnosti jsou tak trochu velkou neznámou. Separ trénuje v respektované Oktagon Fighting Academy v Bratislavě. Majk Spirit zase vyrazil na zkušenou do Thajska. Zde ovšem nerelaxoval na plážích, ale poctivě trénoval v tamních gymech.

  Tip na vítěze

  Je těžké z těchto dvou borců určit favorita. Informace o jejich schopnostech a aktuální formě máme jen zprostředkované. Jejich sparring partneři a koučové je chválí a mluví o velkých pokrocích. Těžko byste ale čekali, že koučové celebrit budou médiím tvrdit, že jejich klient je netalentovaný jouda a že jej čeká v zápase porážka. Pragmaticky tedy volíme sázku na vyšší kurz, tedy na Majka Spirita. Protože tušíme, že zápas může skončit jakkoliv.

  Zápas Separ vs Spirit
  1.50 vs 2.38

  Zápas Végh vs Newton

  Newton stejně jako Végh už pověsil rukavice na hřebík. Občas ale nepohrdne nějakou tou výzvou. Zvláště, když je její součástí Attila Végh, s nímž Newton svedl dva pozoruhodné zápasy. Nejdříve vyhrál Végh, kdy získal titul v polotěžké váze v organizaci Bellator. Vzápětí jej ale o něj Američan připravil.

  Zápas Végh vs Newton

  Attilu Végha čeští fanoušci znají jako toho, kdo získal Vémolův skalp. Je zatím posledním zápasníkem, komu se to povedlo. Stalo se tak ve spektakulární bitvě v listopadu 2019. Slovenští fanoušci šíleli a toto K.O. vyneslo Attilovi titul v anketě Sportovec roku. A také mu přineslo status celebrity. Z ní těží dodnes, vždyť například na jaře tohoto roku úspěšně soutěžil ve slovenské verzi televizní show Star Dance.

  Tip na vítěze

  Attila Végh je dobrý v postoji, a proto mu boxerský zápas nebude dělat problémy. Má výborný pravý hák. V zápase s poměrně živelným Newtonem musí hlavně udržet nervy na uzdě. Nebude to snadné, protože bratislavská hala určitě bude bouřit. Přesto jednoznačně věříme slovenskému bijci. Měl mnohem kratší odmlku od zápasů než jeho protivník. Zároveň platí, že FNC je tak trochu jeho dítě. Možná se Newton nebude z kolegiality tak moc snažit, aby Véghovi jeho velký večer pokazil.

  Zápas Végh vs Newton
  1.22 vs 3.83

  Zápas Rytmus vs Moloch

  Jeden už představil své boxerské umění ve dvou zápasech a v obou i přes porážku sklidil zasloužilé uznání publika i svých soupeřů. Druhý zůstává v paměti fanoušků hlavně díky svému souboji s Lake Royalem, který rovněž prohrál. Nyní se Rytmus a Moloch utkávají ve vzájemném duelu. Pokud utkání neskončí remízou, která je v boxu docela vzácná, bude mít jeden z rapperů na svém kontě první oficiální výhru.

  Zápas Rytmus vs Moloch

  Rytmus byl zatím vždy v pozici jasného outsidera. Prvním oponentem byl Marpo. Kolega z branže, který se ale boxu hodně intenzivně věnuje. Až by se dalo říct, že je to na úkor jeho úspěšné hudební kariéry. Proti Rytmusovi mnozí očekávali nakládačku, nakonec byl Marpo rád za výhru na body. Tentýž výsledek platil v případě boje s Gáborem Borárosem, velkou postavou slovenského MMA. Zkrátka, Rytmus dvakrát prohrál, ale vždy se ctí.

  Oproti tomu Moloch vzorně plní roli “evil guye”. Fight Night Challenge Twitch stream zahrnuje videy, kde paroduje svého soupeře. Jenže Slováci mají Rytmuse rádi, je ikonou tamní hudební scény – a všichni vědí, že je v hudební branži mnohem úspěšnější než Moloch. A v té boxerské to zřejmě platí jakbysmet. Bratislavská hala bude určitě na straně Rytmuse.

  Tip na vítěze

  Toto utkání bude patřit do kategorie těch, které mají jitřit divácké emoce. Fanoušky občas potěší vidět, když sympatický borec po zásluze vyhraje a provokující soupeř dostane na pamětnou. Možná byl za tímto účelem tento zápas do programu zařazen. Každopádně, Rytmus je favorit.

  Zápas Rytmus vs Moloch
  1.07 vs 6.71

  Zápas Kareš vs Cverma

  Toto bude velká událost červnového Fight Nigh Challenge PPV. Někteří jej mají rádi, jiní jim opovrhují. Do druhé skupiny bezpochyby patří promotér Oktagonu Ondřej Novotný, jenž pro něj našel přezdívku Voldemort. Petr Kareš proslul coby promotér organizace XFN, která vyšlápaval cestičku MMA organizací v Česku. Dopadla ale neslavně a Oktagon, který přišel záhy, ji doslova rozprášil.

  Zápas Kareš vs Cverma

  Petr Kareš byl nucen opustit práci organizátora a promotéra. A tak se znovu ocitl v zápasnickém úboru. Původně měl bojovat ve vyhroceném duelu s Petrem Vondráčkem, ale duel byl zrušen. Nyní dostává jako soupeře Alexandra Cvernu. Petr Kareš má rád formát K1, prostředí boxu mu nic moc neříká.

  Alexander Cverna je znám coby velký kamarád Karlose Vémoly. Často spolu trénují a Terminátor a něj nedá dopustit coby na spolehlivého sparring partnera. Také se rýsoval nějaký velký duel v rámci Oktagonu, který by Karlos určitě ochotně zajistil. Hovořilo se o Jeremy Kiballovi nebo jiné těžké váze. Ale Cverna si to zřejmě pokazil sám. Objevil se v RFA a následně ve Fight Night Challenge. A je známo, že Ondřej Novotný moc kšeftíky s konkurencí nesnese. Každopádně, Cverna je nadaný boxer. Velmi slušně odbojoval zápas se Samuelem Krištofičem. A nyní jde na soupeře, který je menší a lehčí. I když má Cverma už 44 let, v ostrém zápase se vždy projevuje velice aktivně a jde do plných.

  Tip na vítěze

  Alexander Cverma tento zápas podle nás vyhraje.

  Zápas Kareš vs Cverma
  1.94 vs 1.75

  Fight Night Challenge další zápasy

  Také další Fight Night Challenge další zápasy zasluhují pozornost. Ostatně, dvěma duelům jsme věnovali zvláštní pozornost ve samostatných analýzách. Jak se v nich dočtete, Rytmuse proti Molochovi jednoznačně favorizujeme. Moloch se zdá být mužem, který má plnit roli „evil guye“. Častuje svého soupeře nevybíravými urážkami a hýří před duelem sebevědomím. Neprávem, protože zatímco autor hitů Zlatokopky nebo Čo ti jebe se v ringu zatím prezentuje velmi sympaticky, Moloch se minule v FNC moc nepředvedl. Fight Night Challenge Twitch stream z toho večera zastil Rytmuse v srdnatém boji proti tvrdému Gáboru Borárosovi. Ten sice zápas vyhrál, ale poté nešetřil vůči svému soupeři komplimenty. Lake Royal, proti kterému zápasil Moloch, zdaleka nedosahuje Borárosovy úrovně, stejně ale Moloch dostal debakl.

  Fight Night Challenge další zápasy

  Zápas Separa proti Spiritovi, další událost, které věnujeme samostatnou analýzu, se jeví být zajímavější a vyrovnanější bitvou. Kurzy přejí Separovi, muže, který slavně překonal rakovinu. Ale protože je to pro oba borce boxerská premiéra, stát se může cokoliv. Proto zde zkoušíme vyšší kurz, tedy sázku na Majka Spirita.

  Ostřílený MMA kalibr typu Samuele Krištofiče byl možná sám překvapený, jak těžce to šlo proti 44letému Cvernovi. Nyní ale Piráta čeká jednodušší úkol. Matěj Kiraly alias „Kiry the King“ nemá tolik zkušeností z ringu. Asi nejjednoznačnější duel by měl být Čepo vs Jevický. Pro El Chapa by to měla být formalita.

  Fight Night Challenge historie

  Tento Fight Night Challenge live stream je vůbec prvním zápisem do historie nové organizace. Projekt zaštiťuje také společnost Evency a proslulý Spartakus Fight Gym. Ti hovoří o jedinečných turnajích, jaké se tu ještě nekonaly. Fight Night Challenge živý přenos zdaleka nebude poslední.

  Můžeme jen spekulovat, jaká budou další vydání v roce 2022. Mluví se ale o tom, že organizátoři do ringu lákají rappery Separa nebo Majka Spirita. Možná se dostane na další známé osobnosti, které s MMA koketují. Logická by byla účast Marpa, Miroslava Slepičky nebo Jakuba Štáfka. A třeba se po americkém vzoru dostane i na Youtubery.

  Fight Night Challenge historie