Sparta vs Slavia: Fortuna liga preview a tipy na sázení


Druhé kolo skupiny o titul ve Fortuna lize je tu! Čeká nás duel Sparta vs Slavia, kde se utkají dva nesmiřitelní rivalové v bitvě o mistrovský titul. Zápas se hraje 11. května od 17:30 a sledovat jej můžete skrze televizní obrazovky kanálu O2TV Sport.

Sparta vs Slavia: Fortuna liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Sparta je blízko titulu, doma by se jí hodilo neprohrát
  • Slavia má jedinou šanci, musí vyhrát a doufat ještě v jednu ztrátu rivala
  • Favoritem je dle sázkových kanceláří Sparta, na kterou si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 2.39. Remíza je vypsaná na 3.47, na výhru hostů 2.95
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Slavia neprohraje 1.62 1.62 1.60

Kde sledovat zápas Sparta vs Slavia?

Druhé kolo nadstavby Fortuna ligy nám nabídne souboj Sparta vs Slavia. Zatímco domácí už jsou jen kousek od titulu, hosté musí vyhrát a poté doufat ve ztrátu Sparty v jiném utkání. Utkání se hraje v epet ARENĚ 11. května od 17:30 a sledovat jej můžete skrze O2TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
11. května 2024, 17:30
Místo zápasu:
epet ARENA
Kurzy Tipsport:
2.39 vs 2.95
Kde sledovat:
TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV, O2 TV Sport

Sparta a její gólová forma

Sparta se dostala z menší krize a od ztráty s Mladou Boleslaví všechny zápasy zvládá. Pravidelně střílí hodně branek, ale jejím mínusem je to, že i spoustu gólů dostává. Proti Slavii se jí bude střelecká forma hodit, důležitá totiž bude zejména produktivita, protože mnoho příležitostí od obrany soupeře nedostane. Na svou obranu a její kiksy si ale musí dát velký pozor.

Slavia bez formy?

Na straně Slavie je otázkou, jak na tom vlastně je. V poslední době nepůsobí dvakrát přesvědčivě, ale s Baníkem naopak vyhrála poměrně klidně a dobře se naladila na derby. Jejím plusem je kvalitní obrana a v derby z ní musí vycházet. Proti Spartě by měla být aktivnější a snažit se využívat chyb v její obraně, ale bude to stačit?

Sparta vs Slavia kurzy

Sparta je v utkání favoritem. Vsadit si na ní můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 2.39. Remíza je vypsaná na 3.47, na výhru hostů 2.95. Vzájemná bilance nám toho příliš nenapoví, je zcela vyrovnaná.

Tip na sázení – Slavia neprohraje

Slavia musí, Sparta může. Oba týmy pochopitelně chtějí rivala zdolat, ale zatímco pro Spartu by ani případná porážka nebyla devastující, Slavii by připravila o poslední naději. Proto věříme tomu, že Slavia v zápase neprohraje. Zda se jí to podaří je aktuálně těžké předvídat, ale kurz na neprohru není k zahození.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Slavia neprohraje 1.62 1.62 1.60
Oba týmy dají gól – NE 2.18 2.25 2.24
Méně než 2,5 gólu a trefí se pouze jeden tým 2.72 2.65