Sparta vs Plzeň: FORTUNA:LIGA preview a tip na sázení


FORTUNA:LIGA se dostává do druhé poloviny podzimní fáze a šlágrem 10. kola je zápas Sparta vs Plzeň. Sparťané vybojovali v derby bod a nyní musí odrazit nápor Plzně, která se vedoucím celkům nebezpečně přiblížila. Zápas prvního týmu se třetím se odehraje v sobotu 30. září na Letné od 18:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sparta vs Plzeň: FORTUNA:LIGA preview a tip na sázení

  • Sparta se v týdnu v obměněné sestavě hodně nadřela na výhru nad Líšní v ligovém poháru.
  • Plzeň odehraje svůj zápas v MOL Cupu až v říjnu, a tak do utkání vstupuje s týdenní pauzou a se sérií dvanácti soutěžních výher v řadě.
  • Šlágr 10. kola FORTUNA:LIGY můžete sledovat na O2 TV Sport v sobotu 30. září od 18:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Každý tým dá v zápasu 1 a více gólů: ANO 1.56 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sparta vs Plzeň?

Zápasy o čelo tabulky bývají navzdory velkým očekáváním nakonec často hořkým zklamáním. Nedělní derby tomu bylo jasným důkazem. Tím lepší mají Sparťané příležitost napravit dojem a v utkání proti Plzni ukázat něco z fotbalového ranku. Ani Viktorka letos nepůsobí jako tým, který by se přijel do Prahy jen zúčastnit. Takže se fanoušci přímo na Letné, ale i u stanice O2 TV Sport mají v sobotu 30. září od 18:00 na co těšit. Ve videu se můžete podívat na zákulisí derby z pohledu Sparty.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
FORTUNA:LIGA 30. září, 18:00 Epet Aréna (Praha) 1.78 vs 4.13 O2 TV Sport

Nabitý program a výpadky ze sestavy

Sparta pravidelně střídá pohárové a ligové zápasy. A nabitý program nutí trenéra využít hráče širšího kádru. Utrápená výhra v MOL Cupu nad Líšní jasně ukázala, že někteří hráči z lavičky za kvalitou základní jedenáctky značně zaostávají. K tomu musíme připsat i nejasný zdravotní stav Kairinena a jistou absenci Krejčího za červenou kartu. Možností, jak poskládat obrannou a záložní řadu, tedy trenér Priske příliš nemá. Dánský lodivod si po derby stěžoval na chybějící fotbalovou složku v zápase a možná je v součtu s absencemi správný čas vytáhnout Karabce z klobouku.

Nabitý program a výpadky ze sestavy

Zdroj: btam

Minimální rotace, maximální úspěšnost

V Plzni je už tradicí, že se tváře v sestavě obměňují jen velmi málo, ať už je trenérem kdokoliv. Miroslav Koubek má jasnou představu o ideální jedenáctce. A nutno podotknout, že jim to skvěle klape. Stoperské trio vedle dobré defenzivy přidává i vstřelené góly. Střední záložníci v čele s Kalvachem skvěle tvoří hru a ofenzivu táhnou především pětigóloví Durosinmi se Šulcem. Jak dlouho jim vydrží forma a zdraví je otázka. Ale kdo by dělal překotné změny v sestavě, která jen s minimálními změnami vyhrála 12 utkání v řadě?

Minimální rotace, maximální úspěšnost

Zdroj: calciozz

Sparta vs Plzeň kurzy

Poslední vzájemný zápas vyhrála Plzeň na Spartě 1:0, ale vzhledem k předchozím oslavám mistrovského titulu nešli sparťané do zápasu zcela připraveni. Proto je na zopakování výhry hostů vysoký kurz 4.13 a na alespoň remízu pak 3.89. Mírným favoritem je tak domácí Sparta, na jejíž vítězství je kurz 1.78. Vzhledem ke střelecké formě obou soupeřů nejednoho tipéra láká kurz 1.62 na alespoň tři branky v utkání.

Tip redakce: oba týmy vstřelí gól

Sparta nasázela letos v lize 25 gólů. Plzeň ještě o jeden více, i když odehrála jen osm zápasů. V duelu Sparta vs Plzeň na sebe narazí dvě jasně nejlepší ofenzivy v lize a zároveň týmy, které nemají nejpevnější obranu. Domácí budou hnáni svým publikem a hosté zase mohou využívat své rychlostní typy hráčů. Kurz 1.56 na to, že každý tým dá v zápasu 1 a více gólů, je příjemným přídavkem na tiket.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Každý tým dá v zápasu 1 a více gólů: ANO 1.56 1.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie