Sparta vs Mladá Boleslav: Fortuna liga preview a tipy na sázení


Šlágrem nedělního programu Fortuna ligy bude zápas Sparta vs. Mladá Boleslav. Zatímco Sparta musí, hosté mohou spíše překvapit, i když se jim každý bod hodí, vzhledek možnosti pohárové Evropy. Zápas se hraje 7. dubna od 18:00 a vysílá jej O2TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sparta vs Mladá Boleslav: Fortuna liga preview a tipy na sázení

  • Od první porážky s Liverpoolem je forma Sparty pryč a nyní je potřeba jí nastartovat, aby šla do nadstavby z prvního místa
  • Mladé Boleslavi se daří výborně, dokonce jsou reálné i boje o pohárovou Evropu
  • Favoritem nedělního šlágru je domácí Sparta, na kterou si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 1.32. Na remízu se dá vsadit za 5.51, na Středočechy poté v kurzu 9.37
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje s čistým kontem 2.33 2.22

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sparta vs Mladá Boleslav?

I když se to na první pohled nemusí zdá, čeká nás opravdu atraktivní zápas dvou předních ligových týmů. Hraje se již 7. dubna 2024 od 18 hodin a pokud nebudete patřit mezi šťastlivce na stadionu, můžete jej sledovat skrze televizní obrazovky O2TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
7. 4. 2024, 18:00
Místo zápasu:
epet ARENA
Kurzy Tipsport:
1.22 vs 13.80
Kde sledovat:
O2TV Sport

Sparta chce jít do nadstavby z prvního místa

Domácí porážka s Liverpoolem s týmem zřejmě pořádně zacloumala. Debakl v Plzni a na Liverpoolu vše dodělal a od té doby je forma Sparty vyloženě špatná. Sice zdolala Hradec Králové, České Budějovice i Opavu, ale příliš fotbalové krásy nám zápasy nenabídly. Sparta chce jít do nadstavby z prvního místa a žádné zaváhání nepřichází v úvahu.

Mladá Boleslav má formu

Oproti tomu Mladá Boleslav má formu dobrou. Začátek jara jí nevyšel dle představ, ale z posledních čtyř zápasů hned tři vyhrála a díky tomu je v bojích o pohárovou Evropu. Před začátkem kola byla pátá se ztrátou jednoho bodu na ostravský Baník. Na Letné může spíše překvapit, ale i bod by se jí pořádně hodil.

Sparta vs Mladá Boleslav kurzy

Kurzy přejí více Spartě, i když vzhledem k postavení Mladé Boleslavi nejsou zas tak marné. Možností je více, nejlépe vypadá třeba sázka na to, že uvidíme více než 2.5 gólů a zároveň je vstřelí pouze jeden tým. V takovém případě je kurz u Tipsportu 4.69.

Tip na sázení: Sparta vyhraje s čistým kontem

Sparta je doma silná a zvládá zde i zápasy, ve kterých se jí zrovna ideálně nedaří. Důkazem budiž Teplice ze závěru podzimu. I proto doporučujeme tip na to, že vyhraje s čistým kontem v zádech, protože už potřebuje zlomit svou špatnou formu a do zápasu půjde se zajištěnou obranou s cílem neinkasovat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje s čistým kontem 2.33 2.22
Sparta vyhraje a padne více než 1,5 gólu 1.47 1.47
Ladislav Krejčí dá gól 3.50 3.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie