Sparta vs Liberec: Fortuna liga preview a tipy na sázení


Program 21. kola Fortuna ligy uzavře v neděli večer souboj Sparta vs Liberec. Půjde o střet dvou celků z vrchní poloviny tabulky, papírovým favoritem jsou domácí. Zápas začne v neděli 18. února v 18:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice O2 TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sparta vs Liberec: Fortuna liga preview a tipy na sázení

  • Sparta se v současné chvíli nachází v čele tabulky. Na Slavii, svého odvěkého rivala a zároveň i nejbližšího pronásledovatele, má náskok čtyř bodů
  • Liberci momentálně náleží sedmá pozice, nicméně za pátou Sigmou Olomouc zaostává pouze o skóre. Jarní část zahájil právě výhrou proti hanáckému mužstvu
  • Zápas celků z vrchní poloviny tabulky má jednoznačného favorita. Na Spartu si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.24, na remízu v kurzu 6.11 a na výhru hostující mužstva se nabízí kurz 12.90
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje 1. poločas 1.68 1.63

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sparta vs Liberec?

Závěrečný zápas 21. kola Fortuna ligy přinese velmi zajímavý duel. Papírovým favoritem utkání jsou domácí hráči, a to i navzdory náročnému programu. Utkání začne v neděli 18. února v 18:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice O2 TV Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fortuna liga 17. 2. 2024, 18:00 Epet Aréna 1.24 vs 12.90 O2 TV Sport

Náročný program Sparty, venkovní trápení Liberce

Sparta vstoupila do jarní části sezony vítězstvím v Karviné. Po přesvědčivém výkony zvítězila poměrem 3:0 a díky zaváhání Slavie na půdě Zlína se její náskok v čele tabulky zvýšil na čtyři body. Již ve čtvrtek čeká na tým dánského kouče Briana Priskeho odvetné utkání šestnáctifinále Evropské ligy. Bude tedy velmi zajímavé sledovat, s jakou sestavou nastoupí do nedělního utkání s Libercem. Také tým ze severu Čech začal jarní ligovou pouť vítězně. Svěřenci Luboše Kozla porazili v domácím prostředí Sigmu Olomouc po gólech Nicolase Pennera a Filipa Horského. V tabulce jim aktuálně patří sedmá pozice. Venku ale Liberec stále čeká na premiérové vítězství. Během podzimu vyjel na stadion soupeře v devíti případech, šestkrát se celky rozešly po nerozhodném výsledku. Severočeši prohráli na půdě Pardubic, Karviné a již zmiňované Sigmy Olomouc.

Sparta vs Liberec kurzy

Nedělní utkání má poměrně jednoznačného favorita, čemuž odpovídají také kurzy sázkových kanceláří. Na triumf Sparty si u Tipsportu můžete vsadit v kurzu 1.24, na remízu v kurzu 6.11 a na výhru hostující mužstva se nabízí kurz 12.90.

Tip na sázení: Sparta vyhraje 1. poločas

Sparta vyhrála v kalendářním roce 2023 oba ligové duely s Libercem. Vzhledem k nabitému kádru se dá očekávat podobný průběh i nyní. Rozhodnout by mohli letenští již v první půli, aby následně trenérský tým mohl pošetřit některé klíčové hráče.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje 1. poločas 1.68 1.63
Ve 2. poločase padnou alespoň 2 góly 1.84 1.80
Ladislav Krejčí dá gól 2.70 3.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie