Sparta vs Betis: Evropská liga preview a tip na sázení


Na Letné se ve čtvrtek večer odehraje zápas Sparta vs Betis v rámci skupinové fáze Evropské ligy. Pokud chce pražský celek pomýšlet na postup do jarní fáze soutěže, bude muset proti favoritovi bodovat. Důležitý zápas skupiny C nabídne v přímém přenosu stanice ČT sport 30. listopadu od 18:45.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sparta vs Betis: Evropská liga preview a tip na sázení

  • Betis naplňuje roli favorita a vede skupinu s 9 získanými body.
  • Sparta naposledy v Evropské lize prohrála důležitý zápas na půdě Rangers.
  • Zápas skupiny C Sparta vs Betis vysílá stanice ČT sport 30. listopadu od 18:45.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.54 3.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sparta vs Betis?

Sparta se ve skupině C dostala do složité pozice. Třetí příčka sice zaručuje postup do jarní fáze Evropské konferenční ligy, ale sparťané chtějí určitě pokračovat v Evropské lize. Proto musí v posledním domácím utkání bodovat v utkání proti Betisu Sevilla. Zápas se odehraje ve vyprodané epet Aréně ve čtvrtek 30. listopadu a od 18:45 jej můžete sledovat na ČT Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 30. listopadu, 18:45 epet ARENA (Praha) 2.42 vs 2.72 ČT Sport

Kuchta ve větších potížích než dřív

V létě po úspěšném hostování přestoupil Jan Kuchta natrvalo do pražské Sparty jako velký střelec, který má pomoci k obhajobě titulu a dlouhou cestou Evropskými soutěžemi. Jenže v lize za úvodních 13 zápasů vstřelil pouze 5 gólů. V Evropě pak na radost ze vstřelení branky ještě čeká a stejně se mu nedařilo ani v národním dresu. Po noční návštěvě baru před klíčovým zápasem proti Moldavsku si navíc mnoho fanoušků nezískal, a tak bude o to větší tlak na jeho výkony na hřišti. Příchod dalšího konkurenta do sparťanské ofenzivy totiž není v zimě úplně vyloučen.

Kuchta ve větších potížích než dřív

Zdroj: total-italianfootball.com

Podzimní fáze sezóny Betisu vychází

Z úvodních osmi soutěžních utkáních letošní sezóny dokázal Betis vyhrát pouze dva a pohyboval se ve spodních patrech ligové tabulky. Jenže s příchodem října přišla i forma a sevillský celek od té doby neprohrál. Vyšvihl se na sedmé místo tabulky a je v čele skupiny C v Evropské lize. Ve dvou zbývajících zápasech skupinové fáze navíc Betisu stačí pouhý jeden bod k jistotě postupu, což se velmi hodí především kvůli nabitému programu. V následujících 22 dnech totiž stihnou hned 7 soutěžních utkání.

Podzimní fáze sezóny Betisu vychází

Zdroj: beinsports

Sparta vs Betis kurzy

Ačkoliv Betis potvrzuje svou roli velkého favorita skupiny C, kurzy zápasu Sparta vs Betis vypsané sázkovou kanceláří Tipsport úplně nemluví v jeho prospěch. Faktem totiž je, že Sparta nutně potřebuje získat body proti španělskému celku, zatímco hostům stačí k postupu pouhý bod. I proto jsou kurzy výjimečně vyrovnané, a na výslednou remízu je kurz velmi nízký, tedy 3.54. Na domácí si můžete vsadit s kurzem 2.42, na výhru hostů pak 2.72.

Tip redakce: Remíza

Vyprodaná Letná požene fotbalisty Sparty ke třem bodům, které by Spartu výrazně přiblížily k účasti v jarní fázi Evropské ligy. Jenže proti stojí silný Betis Sevilla, který si bude chtít minimálně remízovým výsledkem pojistit postup. Sparta se konci října nedokázala prosadit proti Rangers a proti Betisu to bude mít ještě těžší. Vzhledem ke kvalitě hostujícího kádru a k faktu, že ve 13 ligových zápasech hned šestkrát remizoval, se nerozhodný výsledek přímo nabízí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.54 3.55

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie