Sparta Praha vs Slavia Praha – Fortuna:Liga, preview a tip na sázení


Na podzim byla Sparta v pozici „toho třetího vzadu“. Teď to ale vypadá, že její hlavní dva soupeři jí umetli cestičku k titulu. Plzeň má bídnou formu, březen bez jediné výhry ji odsoudil k pádu na třetí místo. A ztrát se dopustila i Slavia. Ta ale ještě pořád může svého odvěkého rivala o vítězství v lize připravit. Na Spartu jí chybí jen 2 body. Následující derby, které začne 15. 4. od 19:00, tak má mimořádnou důležitost.

Sparta Praha vs Slavia Praha – Fortuna:Liga, preview a tip na sázení

  • Sparta má nejlepší formu v lize, série výher už se natáhla na 11 zápasů.
  • Slavia pustila svého rivala na 1. místo v tabulce po minulém kole, kdy jen remizovala v Boleslavi.
  • Tábory fanoušků obou týmů jsou stejně početné, ale na Tipsportu většina sází na Spartu.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Sparta 2.18 2.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Sparta Praha vs Slavia Praha
  • Soutěž: Fortuna:Liga
  • Čas zápasu: 15. 4. 2023 19:00

Kde sledovat zápas Sparta vs Slavia

Živý přenos můžete sledovat na stanici O2 TV Fotbal. V české lize půjde o zápas jara, začíná v sobotu 15. dubna 2023 od 19:00. Duel si ale lze pustit také ve formě live stream zdarma na TV Tipsport nebo na Fortuna TV.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fortuna:Liga 15. dubna 2023, 19:00 epet ARENA (Praha) 2.18 vs 3.29 O2 TV Fotbal, Fortuna TV, Tipsport TV

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Sparta poslední zápasy působí sehraně

Sparta poslední zápasy působí sehraně a sbírá výhry. To ale není jediný poznatek ze hry letenských. Také si nelze nevšimnout, že trenér Priske má vše pod kontrolou. Hráči si nemohou vyskakovat. V Pardubicích v minulém kole bylo v 61. minutě již v podstatě rozhodnuto. Sparta vedla 2:0 a Čvančara zrovna byl ve velké šanci. Najednou se rozsvítila tabule střídání. Horkokrevný útočník neunesl, že měl být stažen ze hry a nepodal ruku Karabci, který jej měl nahradit. Co trenér? Okamžitě poslal střelce důležitých branek do šaten. Čvančara se po zápase pokorně omluvil a zdá se, že proti Slavii normálně nastoupí.

Sparta poslední zápasy působí sehraně

Zdroj foto: sportowefakty

Slavia tento týden oznámila velkou zprávu

Slavia tento týden oznámila velkou zprávu. Trenér Trpišovský prodloužil o další 3 roky. Nepotvrdily se spekulace, že úspěšný kouč zamíří do zahraničí. U sešívaných je 47letý kouč už 6 let, což je samo o sobě v české lize raritou. Trpišovský se může stát českým Wengerem nebo Fergusonem. Prodloužení smlouvy přichází v době, kdy Slavia českou ligou trochu klopýtá. Po remíze s Boleslaví nepůsobili hráči ani trenér už ani tak moc naštvaně, jejich přístup ke ztrátě byl spíše smířlivý. Nutno říci, že Slavia má smůlu na zranění a nemoci. Kromě řady marodů chybí i Olayinka, jenž si odpykává disciplinární trest.

Slavia tento týden oznámila velkou zprávu

Zdroj foto: football-fun

Sparta vs Slavia kurzy

Na Spartu vypsali bookmakeři Tipsportu kurz 2.18, Fortuna přichází s o něco výhodnějším kurzem 2.20. Fortuna totiž zase má o něco nižší kurz na Slavii – 3.25. Fortuna kontruje s kurzem 3.29. Sázkaři milují kurzy na počet gólů, proto se podíváme, co Tipsport v tomto ohledu nabízí. Lze zvolit kurz 1.28 na to, že padne více než 1.5 branky nebo 1.84 na to, že padne více než 2.5 gólů. Kurz na to, že Sparta vstřelí gól je 1.18. Že brankáře Kováře překonají Slávisté je vyčísleno kurzem 1.32.

Tip redakce: Vyhraje Sparta

Slavia pomalu nemá koho nasadit. Nemocní jsou záložníci Ševčík, Kačaraba i Zafeiris, vážnější zdravotní problémy mají Lingr nebo Jurásek. Dále trenéra Trpišovského stále štve blikanec klíčového útočníka Olayinka, kvůli kterému absentuje čtyři zápasy. A derby proti Spartě je posledním utkáním, které musí Nigerijec strávit na tribuně. Nejde ale jen o tyto absence, Sparta celkově v těchto týdnech působí svěžeji a hladověji po úspěších. Útočná dvojice Kuchta – Čvančara je k nezastavení. Sázíme na výhru domácích.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Sparta 2.18 2.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, sport