Sparta Praha vs Slavia Praha: Fortuna liga Preview a tipy na sázení


Nedělní fotbalový program nabídne utkání Sparta Praha vs Slavia Praha v rámci Fortuna ligy. Oba týmy se potkávají pouze čtyři dny od vzájemné pohárové konfrontace. Zápas se hraje dnes 3. března od 18:00 a odvysílá jej O2 TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sparta Praha vs Slavia Praha: Fortuna liga Preview a tipy na sázení

  • Letenští jsou naopak v laufu, pohárové derby potvrdilo dobře rozpoložení Sparty, která předtím z Evropské ligy vyřadila Galatasaray Istanbul. S přehledem vede i ligu
  • Slavia ze čtyř ligových kol zaváhala jen při remíze ve Zlíně, na Letenské ale ztrácí již čtyři body. Venku ale dlouhodobě strádá, na Letné vyhrála jediné z minulých čtyř utkání, navíc prohrála i středeční pohárovou konfrontaci se Spartou
  • Sparta je v domácím prostředí favorit v poměru 2.27 u Tipsportu, remíza, která po základní hrací době platila i o víkendu, je v nabídce za 3.55. Hosty z Vršovic lze na tiket hodit za 3.1
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.55 3.51

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sparta vs Slavia Praha?

Nedělní utkání derby pražských „S“ ve Fortuna lize nabídne konfrontaci velkých rivalů a zároveň sousedů v ligové tabulce. První Sparta jede hostí druhou Slavii. Bitva proběhne v EPET Areně, utkání se odehraje 3. března od 18:00 a živě ho vysílá O2 TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
3. 3. 2024, 18:00
Místo zápasu:
EPET Arena
Kurzy Tipsport:
2.27 vs 3.10
Kde sledovat:
O2 TV Sport

Letná nedobytná nejen pro Slavii

Sparta odehrála dva velmi dobré zápasy s Galatasaray Istanbul, vyřadila ho z Evropské ligy a navázala na to výhrami nad Slováckem a Slavií. Brian Priske dal týmů vítěznou mentalitu, Letenští se nevzdávají, ani když prohrávají. Sešívání na Letné vyhráli jediné z minulých čtyř utkání, posledně zde padli 2:3, což je stálo ligový titul. Vedle Sparty mají na jaře venku ještě Plzeň i Slovácko, nepůsobí navíc tak suverénně jako jejich městský rival.

Sparta Praha vs Slavia Praha kurzy

Letenští jsou v domácím prostředí favorit v kurzu 2.27 u Tipsportu, vždyť na Letné v tomto ročníku skrz všechny soutěže ještě neprohráli. Remíza je v nabídce za 3.55, hosty z Vršovic a jejich triumf lze trefit za 3.1.

Tip na sázení: Remíza

Pokud někdo v tomto utkání musí vyhrát, jsou to hosté. Remíza je sice drží čtyři body za rivalem, už by ale situaci neměli ve svých rukou. Proto čekám, že se Sparta nikam hnát nebude a remíza jí bude sedět. Minimálně jeden poločas ale vyhraje, zvláště pokud Slavia zopakuje chyby v obraně ze středeční konfrontace. Zároveň lze opět čekat bitvu a tedy minimálně osm žlutých karet. Celkově to vidím stejně jako v týdnu po základní hrací době na remízu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.55 3.51
Sparta vyhraje alespoň jeden poločas 1.62 1.61
Osm a více žlutých karet 1.81 1.85

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie