Sparta Praha vs Slavia Praha – Český pohár preview a tip na sázení


Derby, které přední pražské kluby absolvovaly 15. 4., je tou nejlepší reklamou na finále poháru. Je na programu 3. května od 19:00. Sparta i Slavia mají o motivaci postaráno. Žádný z týmů si totiž ještě nemůže být titulem v lize jistý a kdo skončí na druhém místě, ten si příští sezónu zahraje „jen“ Konferenční ligu. Vítězství v poháru ale zaručuje Evropskou ligu, takže už po 3. květnu mohou mít sešívaní nebo letenští garanci účasti v kvalitní soutěži pro příští rok.

Sparta Praha vs Slavia Praha - Český pohár preview a tip na sázení

  • Sparta má ve finále výhodu domácího prostředí, hraje se v Epet Arene.
  • Slavia měla cestou do finále snazší cestu, s výjimkou Bohemians nehrála s žádným prvoligovým týmem.
  • Kurzy na Tipsportu a Fortuně jsou vyrovnané, misky vah jsou nakloněny mírně na stranu Sparty.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Výsledek 1. poločasu – remíza 2.08 2.14

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Sparta Praha vs Slavia Praha
  • Soutěž: Český pohár
  • Čas zápasu: 3. května od 19:00

Kde sledovat Sparta Praha vs Slavia Praha

Živý přenos zdarma posledního zápasu Poháru FAČR začíná ve středu 6. května od 19:00. Hraje se na Letné, vstupenky jsou stále ještě k mání. K dispozici bude ale také živý přenos zdarma na ČT Sport. Live stream zdarma poskytují svým klientům také sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Sparta Praha vs Slavia Praha 3. května od 19:00 ČT Sport, TV Tipsport, Fortuna TV

Sparta Praha byla v únoru a březnu rozjetá

Sparta Praha byla v únoru a březnu rozjetá, ale poslední dobou viditelně tempo lehce ochablo. Může to být tím, že dochází síly nebo tím, že soupeři už si jsou vědomi, kde Spartu tlačí bota. Třeba na pravé straně obrany, kde figuruje nejistý Wiesner. Inspirací může být to, jak to na Spartu připravil trenér Svědík ve Slovácku. Zvolil taktiku bránit od poloviny. Celkem to stačilo. Nutno přiznat, že pro Spartu to byl zápas blbec – k remíze Slovácku pomohl šťastný gól. Padl z ojedinělého brejku tak, že se míč od břevna odrazil gólmanovi Kovářovi do zad a od nich do brány.

Sparta Praha byla v únoru a březnu rozjetá

Zdroj: lephoceen

Slavia svou hrou dělá poslední dobou fanouškům radost

Slavia svou hrou dělá poslední dobou fanouškům radost. Někteří hráči mají úžasnou formu. Třeba Christos Zafeiris, jedna z posledních sešívaných akvizic, neuvěřitelně oživuje hru. Václav Jurečka se poslední dobou profiluje jako útočník číslo 1 – má výbornou střeleckou produktivitu. Sympaticky se projevuje i mladý záložník David Douděra. Slabinou Slavie jsou častá zranění předních opor. Těžko říci, čím to je. Možná chybu hledejme v práci kondičních trenérů. Jisté je, že už nemůže být náhoda, že po celé roky je na marodce vždy hned několik klíčových hráčů současně. Aktuálně je to například Lingr, Jurásek či Ševčík.

Slavia svou hrou dělá poslední dobou fanouškům radost

Zdroj: sport.tvp

Kurzy Sparta Praha vs Slavia Praha

Mírným favoritem jsou domácí. Tipsport vypsal kurz 2.45, remíze přisoudil poměrně nízký kurz 3.09 a výhře hostů pak 2.70. Bookmakeři Fortuny rovněž nabízí 2.45 na Spartu. U remízy pak svítí na stránkách Fortuny kurz 3.20 a u výhry Slavie 2.77. Pro opatrnější sázkaře přinášíme kurzy na výsledek „Vyhraje Sparta bez remízy“, který znamená, že se v případě plichty sázka vrací. Kurz je 1.73. Totéž v případě Slavie je oceněno kurzem 1.92.

Tip redakce: Výsledek prvního poločasu – remíza

Že je pražské derby vždy nevyzpytatelné, to ukázalo poslední vzájemné střetnutí. Slavia do něj šla v pozici outsidera, ale od začátku byla výborně takticky připravená a do soupeře bušila. Sešívaní vedli o dva góly a nakonec byli s remízou nespokojení. Tentokrát předpokládáme, že bude mít hra opatrnější průběh. Finále poháru není ligový zápas, rozhodnout se může pouze během tohoto jediného večera. Tipujeme, že se budou Sparťané a Slávisté od počátku zápasu spíše rozehrávat a vzájemně se otrkávat. Góly čekáme až v druhé polovině, případně v prodloužení.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Výsledek 1. poločasu – remíza 2.08 2.14

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie