Sparta Praha vs FC Kodaň: Kvalifikace na Ligu mistrů


Sparta i FC Kodaň jsou ofenzivně laděné týmy, ve svých domácích ligách si udržují brankový průměr kolem 3 na zápas. Proto je výsledek 0:0 z prvního utkání 3. předkola Ligy mistrů dost netypický. Ale Sparta je s ním spokojená. Z Kodaně se body nevozí lehko, loni tady v rámci Ligy mistrů nevyhrála ani Sevilla, ani Borussia Dortmund, ani Manchester City. Když Pražané doma uspějí, Kodaně se letos nejbohatší fotbalová soutěž týkat nebude. Sparta k ní naopak bude mít blízko. Hraje se 15. 8. od 19:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sparta Praha vs FC Kodaň: Kvalifikace na Ligu mistrů

  • Sparta nechala před 2. zápasem odpočívat své opory, i tak deklasovala Jablonec 5:1
  • Kodaň se naopak dost natrápila proti Odense, ztráta se Spartou možná vnesla do týmu nervozitu
  • Pražané jsou najednou v roli mírných favoritů, je na ně kurz 2.24, na soupeře je 3.37
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohraje Sparta Praha 1.35 1.34

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sparta Praha vs FC Kodaň?

Výsledek 0:0 evokuje fotbalovou nudu. Přesto si dejte naše highlights zápasu Kodaň vs Sparta Praha. Video pochází z youtubového kanálu O2 TV Sport. Ke gólu nebylo daleko, a to platí pro obě strany. Zvonily tyče, čarovali brankáři… a Haraslín trestuhodně zahodil, když šel sám na gólmana. V úterý 15. srpna od 19:00 následuje pokračování tohoto thrilleru. Hraje se na Letné a živý přenos nabízí znovu O2 TV Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Ligu mistrů 15. srpna 2023, 19:00 epet ARENA, Praha 2.24 vs 3.37 O2 TV Fotbal

Sparta Praha hrála Ligu mistrů naposledy před 17 lety

Je to už tak dávno, co Sparta hrála Ligu mistrů. Konkrétně 17 let. Za pražský tým tehdy kopali Matušovič, Zelenka, Hašek a chytal Jaromír Blažek. Posledním aktivním hráčem z tohoto mužstva zůstává Michal Kadlec, ale ten už ve Spartě není – hraje za Slovácko. Letos je to ale blízko. Pokud Sparta porazí Kodaň, převezme roli nasazeného dánského týmu. Takže v posledním 4. předkole by jí případně los přisoudil Raków Čenstochovou nebo kyperský Limassol. Sparta momentálně je v dobré formě, na nadějnou remízu z Kodaně navázali letenští vysokou výhrou v Jablonci 5:1. A to hráli převážně náhradníci.

Sparta Praha hrála Ligu mistrů naposledy před 17 lety

Zdroj: btam

Kodaň měla o poznání méně pohodový víkend

Kodaň měla o poznání méně pohodový víkend. Hrála doma proti klubu z města Hanse Christiana Andersena, Odense. A nebyla to žádná pohádka. Odense ještě 13 minut před koncem vedlo. Svěřence trenéra Neestrupa zachránili až Lerager a pak v nastaveném čase Achouri. Kodaň se možná zmocnila lehká nervozita. Měli proti Spartě slnit roli favorita a nepovedlo se. Je fakt, že mocně bušili na sparťanská vrata, ale ta střežil Peter Vindahl Jensen – příznačně Dán. Jeho zákroky dováděly útočníky Kodaně k šílenství. Neprosadil se ani Goncalves, z nějž měli Sparťané největší respekt.

Kodaň měla o poznání méně pohodový víkend

Zdroj: sportskeeda

Sparta Praha vs FC Kodaň kurzy

Na Spartu je vypsán kurz 2.24 a na FC Kodaň 3.37. Poměrně nízko bookmakeři určili kurz na remízu – 3.34. Sázkaři na Tipsportu se o tento zápas hodně zajímají, sázkovka už udělala náběry ve výši bezmála milionu korun. 58 % sázek tipuje výhru Sparty. Lze také tipovat postupující. To je zcela jiná sázka, než výhra nebo prohra, protože o postupujícím může klidně rozhodnout až prodloužení nebo dokonce penalty. Na Spartu je 1.58, na Kodaň 2.23. Celkem vysoko je nasazen kurz, že se bude opakovat výsledek z prvního duelu, tedy 0:0 – kurz je 9.55.

Tip redakce: neprohraje Sparta Praha

Čekáme, že tentokrát góly padnou. Ostatně, to, že se nerozvlnila některá síť v prvním zápase, rozhodla spíše náhoda, respektive skvělé zákroky obou brankářů. Teď se ale půjde do plných. Nemyslíme si, že by trenér Priske nebo jeho protějšek Neestrup chtěli spoléhat na to, že se postup nějak ukope v prodloužení nebo na penalty. U obou týmů je hlavní síla v útoku. Za Spartu hraje ve formě Haraslín a Kuchta, za soupeře nebezpečí představuje Goncalves. Sparta ale bude mít na své straně ještě 12. hráče – publikum. Myslíme si, že Sparta je favoritem, ale z opatrnosti volíme sázku na neprohru domácích.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohraje Sparta Praha 1.35 1.34

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie